Skip to main content

Jūsų privalumai

Kai kontracepcija tiesiog tinka - MISTER SIZE prezervatyvų privalumai

Turėtumėte galėti visiškai atsipalaiduoti, kai kalbama apie gražiausią dalyką pasaulyje - be rūpesčių, erzinančių diskusijų ar kvailų kontraceptinių priemonių šalutinių poveikių. Būtent tam skirti mūsų MISTER SIZE prezervatyvai: dėl individualaus dydžio, tobulo prigludimo ir itin plono latekso jie vos pastebimi, suteikia natūralų pojūtį ir kartu užtikrina optimalų saugumą. Taigi galite mėgautis privalumais kartu ir atsiduoti geriems pojūčiams be jokio rūpesčio. Nes kartais tai tikrai gali būti taip paprasta.

Jo privalumai

Tobulo partnerio paieškos tinka ir kalbant apie kontracepciją: jei iki šiol buvote nepatenkinti prezervatyvais, tikriausiai tiesiog dar neradote tinkamo partnerio savo geriausiam daiktui. Naudojant asmeninio dydžio prezervatyvus MISTER SIZE nereikės suspausti, varginančiai išvynioti ar patirti kito nemalonaus šalutinio poveikio. Beveik nepastebėsite, o jausmas sekso metu yra nepaprastai intensyvus. Kartu, žinoma, jis patikimai apsaugo ir suteikia saugų jausmą - todėl galite visiškai atsipalaiduoti.

Norite sužinoti daugiau? Mūsų bandytojai pasakoja apie savo patirtį.

Skaitykite mūsų bandytojų patirtis

Galime leisti sau atsipalaiduoti - ir smagiai praleisti visą gyvenimą.

Seksas ypač puikus, kai abu kartu prisiima atsakomybę, o paskui vienas kitam atsiduoda su geru jausmu. "Mister Size" suteikia jums idealią galimybę tai padaryti, nes dėl plono ir vos pastebimo sluoksnio prezervatyvas nebestovi tarp jūsų, o tampa unikalia jungtimi. Taigi abu galite jaustis saugūs ir mėgautis seksu visu jo intensyvumu.

Smalsu? Mes paprašėme porų jį išbandyti - čia jos pasakoja apie savo patirtį.

⚧Luisasir Johanna - 39 ir 41 metai, iš Liubeko

Mano galva yra debesyse sekso, o ne kontracepcijos metu

Ar pavargote būti atsakinga už kontracepciją kaip moteris? Su MISTER SIZE nebereikia jaustis kaltai, jei sąmoningai nusprendėte atsisakyti kontraceptinių tablečių ar kitų kontraceptinių priemonių. Jūsų vyras, vaikinas ar meilužis visada puikiai pasirengęs - ir nebėra jokios priežasties nenaudoti prezervatyvo.

PS: Jei dar nežinote savo meilužio dydžio, tiesiog pasiimkite su savimi mūsų bandomąją pakuotę ir prezervatyvų matuoklį. Turėsite netikėtą ledlaužį nuostabaus meilės romano pradžiai.

Norite sužinoti daugiau? Mūsų bandytojai turi ką papasakoti.

 

♀Alenya -25 metai, Offenburg

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Naujienos

Mano prezervatyvas yra Mister Size

Prezervatyvų naudotojai, kurie jau išbandė kelis prezervatyvus, mums vis rašo, kad jie rado savo prezervatyvą MISTER SIZE. Žinoma, mes tuo džiaugiamės, todėl norėjome tiksliai sužinoti ir pranešti kitiems apie jų patirtį su MISTER SIZE: todėl…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Apie mus

Prezervatyvų kokybė

Kad galėtume savo klientams užtikrinti maksimalų saugumą, į mūsų standartinę programą įtrauktos aukščiausios klasės medžiagos ir griežta kontrolė.

Kondom FAQ
Apie mus

DUK apie prezervatyvus ir jų dydžius

Gaukite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus, savo prezervatyvo dydį ir MISTER SIZE kaip jums tinkamą prezervatyvą.

Misteris Dydis Išeikite iš rutinos

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar

Išbandykite ką nors naujo