Skip to main content

Jūsų prezervatyvų privalumai

Kai kontracepcija tiesiog tinka - MISTER SIZE prezervatyvų privalumai

Turėtumėte galėti visiškai atsipalaiduoti su gražiausiu pasaulyje dalyku - be rūpesčių, erzinančių diskusijų ar kvailų šalutinių poveikių, kai naudojate kontracepciją. Būtent tam skirti mūsų MISTER SIZE prezervatyvai: dėl individualaus dydžio, tobulo prigludimo ir itin plono latekso jie yra vos pastebimi, suteikia natūralų pojūtį ir kartu užtikrina optimalų saugumą. Taigi galite kartu mėgautis privalumais ir mėgautis gerais pojūčiais be jokio rūpesčio. Nes kartais tai tikrai gali būti taip paprasta.

MISTER SIZE prezervatyvų privalumų apžvalga:

 • 7 skirtingi prezervatyvų dydžiai - prezervatyvai nebėra nei per siauri, nei per platūs: 7 dydžiai leidžia daug tiksliau prisitaikyti, palyginti su standartiniais prezervatyvais, kurie dažnai būna tik kelių dydžių. Glaudus pri gludimas padeda išvengti tokių problemų, kaip užspringimas, slydimas ar pojūčio praradimas, o tai savo ruožtu pagerina komfortą ir pojūčius lytinio akto metu.
 • Ypač ploni, kad būtų daugiau pojūčių: mūsų plonų sienelių storis taip pat prisideda prie visaverčio pojūčio lytinio akto metu, žinoma, nesumažinant saugumo.
 • Naujoviški matavimo metodai: Siūlome kiekvienam tinkamą būdą individualiam prezervatyvo dydžiui nustatyti: nuo matavimo programėlės ir matavimo juostelės, kurią galima atsispausdinti, iki " Condom Sizer" - matavimo įrankio čekių kortelės formatu. Taip pat galite naudotis mūsų pakuote, kad įvertintumėte savo dydį.
 • Veganiškas: gamybos procese nenaudojame jokių gyvūninės kilmės produktų.
 • Visi kiti prezervatyvų privalumai: Žinoma, MISTER SIZE prezervatyvai pasižymi ir visais kitais prezervatyvų privalumais, kuriuos išsamiai rasite toliau puslapyje.

Privalumai vyrams

Tobulo partnerio paieškos tinka ir kalbant apie kontracepciją: jei iki šiol buvote nepatenkinti prezervatyvais, tikriausiai tiesiog dar neradote tinkamo partnerio savo geriausiam kūriniui. Naudojant asmeninio dydžio prezervatyvus MISTER SIZE, nereikės suspausti, varginančiai sukti ar patirti kitų nemalonių šalutinių poveikių. Jų beveik nepastebėsite, o jausmas sekso metu bus nepaprastai intensyvus. Kartu jis patikimai apsaugo ir suteikia saugų jausmą - todėl galite visiškai atsipalaiduoti.

Norite sužinoti daugiau? Mūsų bandytojai pasakoja apie savo patirtį.

♂ S kaitykite mūsų vyrų testuotojų patirtis dabar

Privalumai poroms

Seksas ypač puikus, kai abu kartu prisiimate atsakomybę, o tada vienas kitam atsiduodate su geru jausmu. "Mister Size" suteikia jums idealią galimybę tai padaryti, nes dėl plono ir vos pastebimo sluoksnio prezervatyvas nebestovi tarp jūsų, o tampa unikalia jungtimi. Taigi abu galite jaustis saugūs ir mėgautis seksu visu jo intensyvumu.

Smalsu sužinoti? Mes paprašėme porų jį išbandyti - čia jos pasakoja apie savo patirtį.

⚧ S kaitykite porų atsiliepimus dabar

Privalumai moterims

Ar pavargote būti atsakinga už kontracepciją kaip moteris? Naudodamos MISTER SIZE nebeturėsite sąžinės priekaištų, jei sąmoningai nusprendėte atsisakyti kontraceptinių tablečių ar kitų kontraceptinių priemonių. Jūsų vyras, draugas ar mylimasis visada puikiai pasiruošęs - ir nebėra jokios priežasties nenaudoti prezervatyvo.

PS: Jei dar nežinote savo meilužio dydžio, tiesiog pasiimkite su savimi mūsų pavyzdžių pakuotę ir prezervatyvų matuoklį. Tai suteiks jums netikėtą ledlaužį nuostabaus meilės romano pradžiai.

Norite sužinoti daugiau? Mūsų bandytojai turi ką papasakoti.

Dabar skaitykite moterų atsiliepimus

Bendrieji prezervatyvų privalumai

Ar visada galvojote, kodėl iš tikrųjų turėtumėte naudoti prezervatyvus? Prezervatyvai turi daugybę privalumų, susijusių tiek su lytine sveikata, tiek su kontracepcijos metodais.

 1. Paprastas naudojimas: prezervatyvus lengva naudoti, jiems nereikia medicininės priežiūros ar ilgalaikio planavimo, todėl daugeliui žmonių jie yra patogus pasirinkimas.

 2. Apsauga nuo lytiškai plintančių infekcijų: Prezervatyvai yra vienas veiksmingiausių būdų užkirsti kelią lytiškai plintančių ligų, įskaitant ŽIV, perdavimui. Jie sudaro fizinį barjerą, kuris neleidžia partneriams keistis kūno skysčiais, galinčiais perduoti infekcijas.

 3. Parama visuomenės sveikatai: Deja, lytiškai plintančių ligų atvejų vėl masiškai daugėja. Daugelis atvejų lieka nepastebėti, tačiau vis tiek gali būti perduoti kitiems. Todėl naudodami prezervatyvus esate saugūs, ypač su naujais ar besikeičiančiais partneriais, ir padedate užtikrinti, kad ligos nepastebimai neplistų.

 4. Nepageidaujamo nėštumo prevencija: Prezervatyvai yra lengvai prieinamas ir veiksmingas nėštumo prevencijos būdas. Tinkamai juos naudojant, nėštumo rizika yra labai maža. Daugiau informacijos apie tai, kokie saugūs yra prezervatyvai, rasite čia.

 5. Skubus prieinamumas ir patogumas: Prezervatyvų galima įsigyti be recepto, jų galima nusipirkti vaistinėse, prekybos centruose ir net prekybos automatuose. Juos lengva transportuoti ir galima naudoti bet kuriuo metu. Žinoma, prezervatyvų taip pat galite lengvai įsigyti internetu. Jums nereikia eiti pas gydytoją, kad gautumėte receptą, ir nereikia atlikti medicininės apžiūros.

 6. Jokio šalutinio poveikio: Skirtingai nuo hormoninių kontracepcijos metodų, tokių kaip kontraceptinės tabletės, prezervatyvai paprastai neturi jokio šalutinio poveikio. Jie yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie nori išvengti hormonų arba negali jų naudoti dėl sveikatos būklės.

 7. Skatina atsakingą seksualinį elgesį: Prezervatyvai leidžia aktyviai prisiimti atsakomybę už savo ir partnerio seksualinę sveikatą.

 8. Tinka beveik visiems: prezervatyvai tinka daugumai žmonių, įskaitant tuos, kurie yra alergiški lateksui, nes yra prezervatyvų, pagamintų iš poliuretano ar kitų hipoalerginių medžiagų. Blogas pojūtis dėl prasto prigludimo nebėra argumentas, nes MISTER SIZE prezervatyvai yra ypač jautrūs ir yra 7 skirtingų dydžių.

 9. Nesumažina vaisingumo: prezervatyvai ilgainiui neturi įtakos vaisingumui. Nustojus naudoti prezervatyvus, nėra vėlavimo grįžti prie normalaus vaisingumo, kaip gali būti kai kurių kitų kontracepcijos metodų atveju.

 10. Lankstumas: kadangi prezervatyvai naudojami tik tada, kai jų reikia, jie suteikia lankstumo, kurio neįmanoma pasiekti naudojant daugelį kitų kontracepcijos metodų. Todėl jie taip pat idealiai tinka žmonėms, kurie nėra reguliariai lytiškai aktyvūs. Kaip jau minėta ankstesniame punkte, jie taip pat neturi įtakos vaisingumui, todėl galite lanksčiai nuspręsti, ar norite praleisti prezervatyvą, nes norite susilaukti vaikų.

 11. Įvairovė ir malonumas: prezervatyvai būna įvairių dydžių, spalvų, skonių ir net tekstūrų, o tai gali paįvairinti ir praturtinti seksualinę patirtį.

 12. Nebrangūs ir lengvai prieinami: Palyginti su kitais kontracepcijos metodais, prezervatyvai dažnai yra pigesni ir juos galima įsigyti be gydytojo konsultacijos ar recepto.

 13. Naudojant prezervatyvuslytiniai santykiai gali vykti spontaniškai ir be išankstinio planavimo, nes juos galima naudoti iš karto ir nėra pereinamojo laikotarpio nuo naudojimo iki visiškos apsaugos nuo nėštumo, kaip, pavyzdžiui, vartojant kontraceptines tabletes. Be to, prezervatyvai nereikalauja reguliaraus naudojimo, kaip kiti hormoniniai metodai, kad būtų užtikrinta visiška apsauga. Tinkamai naudojami prezervatyvai apsaugo iš karto.

 14. Aptariant kontracepcijos metodus, įskaitant prezervatyvų naudojimą, galima pagerinti lytinių partnerių bendravimą ir sukurti atviresnius bei nuoširdesnius santykius.

 15. Apsauga sekso žaislams: Prezervatyvai taip pat gali būti naudojami sekso žaislams, kad juos būtų lengviau valyti ir kad partneriai neperduotų infekcijų, ypač kai žaislais dalijamasi.

Dėl šių daugialypių privalumų prezervatyvai atlieka svarbų vaidmenį kontracepcijos ir apsaugos nuo lytiškai plintančių ligų srityje ir yra geras pasirinkimas žmonėms, norintiems praktikuoti saugų ir atsakingą seksualumą. Dėl 7 skirtingų MISTER SIZE prezervatyvų dydžių, beveik kiekvienam vyrui puikiai tiks prezervatyvas. Tai užtikrina ypač malonų ir saugų jausmą. Geriausia juos išbandyti dabar!

Nustatykite prezervatyvų dydį dabar

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Naujienos

Mano prezervatyvas yra Mister Size

Prezervatyvų naudotojai, kurie jau išbandė kelis prezervatyvus, mums vis rašo, kad jie rado savo prezervatyvą MISTER SIZE. Žinoma, mes tuo džiaugiamės, todėl norėjome tiksliai sužinoti ir pranešti kitiems apie jų patirtį su MISTER SIZE: todėl…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Apie mus

Prezervatyvų kokybė

Kad galėtume savo klientams užtikrinti maksimalų saugumą, į mūsų standartinę programą įtrauktos aukščiausios klasės medžiagos ir griežta kontrolė.

Kondom FAQ
Apie mus

DUK apie prezervatyvus ir jų dydžius

Gaukite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus, savo prezervatyvo dydį ir MISTER SIZE kaip jums tinkamą prezervatyvą.

Misteris Dydis Išeikite iš rutinos

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar

Išbandykite ką nors naujo