Skip to main content

DUK apie prezervatyvus ir jų dydžius

Dažniausiai užduodami klausimai

Gaukite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus, savo prezervatyvo dydį ir MISTER SIZE kaip jums tinkamą prezervatyvą.

"Vinergy" kūrybinė komanda, siekianti įgyvendinti viziją "Puikūs prezervatyvai", nuolat dirba, kad prezervatyvai būtų dar geresni - dar jausmingesni. Mūsų teiginys: seksas su prezervatyvu turi būti toks pat geras kaip ir be jo! Esame įsipareigoję to siekti kiekvieną dieną. Todėl po beveik 20 metų aistros ir patirties, susijusios su tinkamo dydžio prezervatyvais, pristatėme "Mister Size". MISTER SIZE yra prezervatyvas, kuris atrodo kaip prezervatyvas, apsaugo kaip prezervatyvas, tačiau naudojamas visai nesijaučia kaip įprastas prezervatyvas. Kodėl? Nes vyrai ir moterys beveik nieko nejaučia. Tačiau ne tik nežymus storis pastebimai padidina malonumą: MISTER SIZE yra septynių skirtingų dydžių - juk kiekvieno vyro geriausias daiktas yra labai individualus.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie "Mister Size" privalumus? Viską rasite čia

Čia galite lengvai ir patogiai išmatuoti prezervatyvo dydį naudodami 3 skirtingus metodus.

Kontracepcijos metodų saugumas apskaičiuojamas pagal Perlo indeksą, tačiau nė viena kontraceptinė priemonė nėra 100 % saugi. Prezervatyvų Perlo indeksas yra 2-12, o tai reiškia, kad iš 100 moterų, naudojančių prezervatyvus vienerius metus, nuo 2 iki 12 pastos. Daugeliu atvejų šis didelis skaičius atsiranda dėl naudojimo klaidų. Daugiau informacijos apie teisingą naudojimą rasite 18 DUK. Tačiau, kai kalbama apie apsaugą nuo lytiškai plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV, sifilis, gonorėja, hepatitas B ir hepatitas C, prezervatyvas užtikrina labai aukštą apsaugos lygį.

Prezervatyvai yra guminiai, ploni apvalkalai, naudojami lytinių santykių metu, siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų. Prieš lytinį aktą jie turi būti užmaunami ant erekcijos varpos ir, be sterilizacijos, yra viena iš nedaugelio vyrams skirtų kontracepcijos priemonių.

Prezervatyvai iš tikrųjų neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau jei esate alergiškas lateksui, jie gali sukelti alerginę reakciją. Apie 2 % žmonių kenčia nuo alergijos lateksui, todėl jie turi naudoti prezervatyvus be latekso.

Kitų šalutinių poveikių, tokių kaip užspringimas, slydimas ar pojūčio praradimas, sumažėja arba jų visiškai išvengiama, jei naudojate tinkamo dydžio prezervatyvus.

Beveik pusė porų (48 proc.) vartoja kontraceptines tabletes, kita pusė (47 proc.) - prezervatyvus. Visos kitos kontraceptinės priemonės sudaro tik nedidelę dalį. Žinoma, kai kurios poros vienu metu naudoja kelias kontraceptines priemones, pavyzdžiui, prezervatyvą ir kontraceptines tabletes.

Dauguma vyrų kontracepcijai naudoja prezervatyvus. Kad prezervatyvas iš tikrųjų jus apsaugotų, svarbu žinoti, kaip tinkamai naudoti prezervatyvą, ir naudoti tinkamo dydžio prezervatyvą. Prezervatyvai ne tik apsaugo nuo nėštumo, bet ir apsaugo nuo lytiškai plintančių infekcijų, palyginti su kitomis kontraceptinėmis priemonėmis.

Prezervatyvams taikomas Medicinos prietaisų įstatymas, todėl jie turi būti sertifikuoti. Tai galima atpažinti pagal CE ženklą ant pakuotės. Kad prezervatyvas būtų tikrai saugus, jis turi puikiai priglusti. Per mažas prezervatyvas gali lengviau plyšti, o per didelis - nuslysti.

Taip, kiekvienas vyras gali naudoti prezervatyvus. Nesvarbu, kokio dydžio ir formos varpa, yra tinkamas prezervatyvas, pavyzdžiui, "Mister Size", 7 skirtingų dydžių, nuo 47 mm nominalaus pločio iki 69 mm apimties. Be to, visi prezervatyvai yra tamprūs. Erekcijos problemų dažnai kyla dėl to, kad prezervatyvai netelpa. Lateksui alergiškiems žmonėms yra prezervatyvų be latekso, bet, deja, dar ne tokių skirtingų dydžių.

Taip, bet turite sugebėti į prezervatyvus įpūsti 18 litrų oro, kad jie nesprogtų. Tačiau labai svarbu, kad žinotumėte, kaip juos užsidėti ir naudoti lytinių santykių metu. Dažniausios priežastys, dėl kurių prezervatyvai plyšta, yra netinkamas uždėjimas, netinkamas prezervatyvo dydis arba netinkamas laikymas.

Taip, nes oralinio sekso metu sperma per burną gali patekti į organizmą ir sukelti ŽIV infekciją. Ypač ploni prezervatyvai, pavyzdžiui, "Mister Size", tinka ir oraliniam seksui.

Jei užsidėjus prezervatyvą erekcija susilpnėja, dažniausiai taip nutinka dėl to, kad vyras bijo, jog užsidėdamas prezervatyvą padarys ką nors ne taip, arba dėl to, kad atsegdamas prezervatyvą nesate toks tikras, kaip norėtumėte. Tai ypač aktualu jauniems, nepatyrusiems vyrams. Padeda pirmiausia pačiam naudoti prezervatyvus ir praktikuotis su jais, net ir masturbuojantis. Tuomet, kai su jais susipažinsite, galite naudoti prezervatyvą pats lytinių santykių metu arba paprašyti partnerio užsidėti jį ant savęs.

Taip ir nutiko: Prezervatyvas plyšo. Norint išvengti nepageidaujamo nėštumo, yra galimybė išgerti "rytinę tabletę". Ryto tabletės vartojamos praėjus ne daugiau kaip 48-72 valandoms po prezervatyvo avarijos. Tačiau bet kuriuo atveju vartojimą reikėtų aptarti su ginekologu arba vaistininku, nes svarbu būti mediciniškai informuotam apie veiksmingumą ir šalutinį poveikį.

Jei prezervatyvai jums visada buvo per dideli, galite išbandyti "Mister Size 47" arba "Mister Size 49". Šių prezervatyvų nominalus plotis yra 47 arba 49 mm, todėl jie yra mažesni už 52-54 mm pločio prezervatyvus iš vaistinės.

Iš esmės visi vandens pagrindo lubrikantai tinka naudoti su "Mister Size" prezervatyvais. Be to, visada turėtumėte patikrinti pakuotę, ar gamintojas rekomenduoja juos naudoti su prezervatyvais. Aliejaus pagrindo lubrikantai, pavyzdžiui, silikono aliejus, neturėtų būti naudojami su "Mister Size" prezervatyvais, nes jie pažeidžia lateksą.

Visiems prezervatyvams, tiek plonasieniams, tiek storasieniams, taikomas tas pats Europos standartas EN ISO 4074, pagal kurį, pavyzdžiui, į prezervatyvą turi būti galima įpurkšti 18 litrų oro, kad jis nesprogtų. Tai reiškia, kad plonasieniai ir storasieniai prezervatyvai atitinka tuos pačius saugos standartus.

  1. Prezervatyvus visada reikia laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Dėl tiesioginio karščio poveikio prezervatyvai tampa trapūs. Taip pat svarbu, kad sandarinimo plėvelė būtų nepažeista ir nebūtų viršytas tinkamumo vartoti terminas.
  2. Atplėšdami sandarinimo plėvelę nenaudokite aštriabriaunių daiktų, pavyzdžiui, dantų ar nagų, kad prezervatyvas nebūtų pažeistas.
  3. Patikrinkite, kuria kryptimi prezervatyvą galima išvynioti. Jei prezervatyvas neišvyniojamas, vadinasi, jis ant varpos uždėtas ne ta puse. Tačiau sperma jau gali būti pasiekusi prezervatyvą. Todėl ne tik apverskite jį, bet ir naudokite naują prezervatyvą!
  4. Laikykite talpyklą nykščiu ir rodomuoju pirštu, kad nebūtų oro pagalvėlės. Šiek tiek atitraukite apyvarpę ir visiškai užmaukite prezervatyvą iš rezervuaro ant sustingusios varpos.
  5. Ir mažas patarimas: visada šalia turėkite paruoštų prezervatyvų, kad galėtumėte iš karto pradėti naudoti ir nereikėtų jų ieškoti :-)

Taip! "Mister Size" prezervatyvai yra veganiški. "Mister Size" prezervatyvų sudėtyje nėra jokių gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių ar šalutinių gyvūninių produktų, gamybos ir gamybos procese nenaudojamos jokios gyvūninės kilmės sudedamosios dalys ar šalutiniai produktai, jie nėra išbandyti su gyvūnais.

Paprastai prezervatyvai ilgesnį laiką turėtų būti laikomi tik ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Taip pat nereikėtų prezervatyvų nuolat laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Tačiau trumpalaikis 3-4 dienų laikymas ekstremalioje iki 40 °C temperatūroje, pavyzdžiui, gabenant paštu, automobilyje ar pakavimo stotyje, yra įmanomas be jokių problemų. Taigi net ir vasarą galite užsisakyti prezervatyvus internetu arba be jokių rūpesčių pasiimti juos su savimi į kelionę. Daugiau informacijos rasite čia.

Prezervatyvai apsaugo ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo tokių ligų kaip AIDS ar gonorėja. Todėl prezervatyvai yra ne tik kontraceptinė priemonė. Pasirinkus tinkamą prezervatyvo dydį, prezervatyvas taip pat užtikrina geriausią įmanomą saugumą ir visapusišką pojūtį. Kartu jūsų partneriui nereikia baimintis šalutinio hormonų poveikio vartojant kontraceptines tabletes.

Ne, prezervatyvo ilgis nėra svarbus, galite jį išvynioti tiek, kiek jums reikia. Svarbu prezervatyvo plotis, nes nuo jo priklauso, ar prezervatyvas gerai priglunda. Prezervatyvo plotis vadinamas prezervatyvo dydžiu. Pasirinkę tinkamą prezervatyvo dydį, užtikrinsite geriausią įmanomą saugumą ir geriausią įmanomą pojūtį sekso metu, nes niekas neslysta ir nespaudžia nepatogiai.

Mūsų "Mister Size" prezervatyvai gaminami Malaizijoje dėl tvarumo priežasčių, nes ten auga mums reikalingas natūralus kaučiukas, todėl galime išvengti nereikalingų medžiagų gabenimo maršrutų. Mūsų prezervatyvus gamina "Karex", didžiausia pasaulyje prezervatyvų gamintoja. Mūsų komanda ne kartą lankėsi vietoje ir gerai pažįsta gamybos vietą bei gamybos ir kokybės skyriaus žmones, kurie rūpinasi TOP kokybe. Išsamesnę informaciją apie "Karex" socialinį ir aplinkosauginį tvarumą rasite čia, skiltyje "Socialinė atsakomybė".

Sužinokite dar daugiau apie prezervatyvus

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Sekso žinios apie prezervatyvus

Nustatykite tinkamą prezervatyvo dydį 4 paprastais žingsniais

Norint užtikrinti gerą apsaugą, svarbu naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus. Čia sužinosite, kaip 4 paprastais žingsniais nustatyti tinkamą dydį.

Kondom Anwendung
Mūsų patarimai dėl prezervatyvų

Prezervatyvų naudojimas

Ką turėčiau įsidėmėti naudodamas prezervatyvus? Štai svarbiausi patarimai prieš naudojant prezervatyvus.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Sekso žinios apie prezervatyvus

Prezervatyvai ir jų dydžiai: Atsakymai į visus klausimus

Šiame pranešime rasite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus ir jų dydžius. Paspauskite dabar ir skaitykite daugiau.