Skip to main content

Prezervatyvų dydžiai

Prezervatyvų dydžiai "Mister Size" - tokie individualūs, kokie esate

Žinoma, batai, marškiniai ir švarkas visada puikiai tinka, bet ar kada nors pagalvojote apie tinkamą prezervatyvų dydį? Dabar MISTER SIZE reiškia, kad nebėra vieno dydžio ir XXL dydžio prezervatyvų. Vietoj to gausite tikro dydžio prezervatyvą, kuris tiks kaip pirštinė. Neabejotinai pajusite skirtumą - nes nuo šiol vėl jausitės kaip grynas seksas.

2023 m. kovo mėn. didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime "Mister Size" prezervatyvai užima pirmąją vietą ir yra įvertinti 1,2 balo.

Programėlė MISTER SIZE: skirta pionieriams ir technikos entuziastams

Ar domitės techninėmis naujovėmis ir norite sužinoti savo asmeninį prezervatyvo dydį jau dabar? Tada naudokite mūsų MISTER SIZE matavimo programėlę ir matuokite tiesiai mobiliuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.

Matuokite dabar

Klasikiniams personažams: MISTER SIZE matavimo juosta

Žinoma, galite save įvertinti ir klasikiniu būdu. Jums tereikia atsispausdinti mūsų MISTER SIZE matavimo juostą ir iš karto pradėti matuotis.

Atsisiųskite matavimo juostą

Tinkamas prezervatyvų dydis - kodėl verta matuoti!

Kodėl individualus prezervatyvo dydis yra toks svarbus? Ar tikrai verta tai daryti? Čia sužinosite, kuo skiriasi standartinis prezervatyvas nuo tinkamo.

Tinkamas prezervatyvų dydis

Prezervatyvų dydžio lentelė

Penio ilgis neturi reikšmės renkantis tinkamą prezervatyvo dydį, tik plotis, nes prezervatyvus visada galima išvynioti į reikiamą ilgį. Jei prezervatyvo dydis tinka, apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo užtikrinama net jei prezervatyvas šiek tiek per trumpas, tačiau idealus dydis reiškia, kad jis nenuslysta ir nesusitraukia.

Prezervatyvo dydis visada nurodomas kaip nominalus plotis milimetrais, pavyzdžiui, 47 mm, 60 mm arba 69 mm. Šis nominalus plotis nustatomas pagal prezervatyvo plotį, kai prezervatyvas guli plokščiai. Tačiau šis matmuo mažai ką bendro turi su realybe, nes jūsų penis yra apvalus, o ne plokščias. Kad galėtume rekomenduoti tinkamą prezervatyvo dydį, sukūrėme perskaičiavimo lentelę.

Paprasčiausiai išmatuokite savo erekcijos varpą storiausioje vietoje, pavyzdžiui, virvele arba matuokle. Tada galite nuskaityti atitinkamą dydį iš toliau pateiktos mūsų prezervatyvų dydžių lentelės:

Prezervatyvų dydis

Varpos apimčiai

Varpos skersmeniui

47 dydis

9,5-10 cm

3,02 - 3,18 cm

49 dydis

10 - 10,5 cm

3,18-3,34 cm

53 dydis

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

57 dydis

12 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

60 dydis

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

64 dydis

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

69 dydis

Daugiau kaip 15,5 cm

Daugiau kaip 4,93 cm

Tiesiog išbandykite...

Kam gaišti laiką matuojant, jei galite tiesiog išbandyti? Jei norite iš karto išbandyti MISTER SIZE ir jau maždaug žinote savo prezervatyvų dydį, galite užsisakyti vieną iš mūsų praktinių bandomųjų rinkinių. Rinkinius sudaro trys trijų skirtingų, bet gretimų dydžių pakuotės. Patys nuspręskite, kuris prezervatyvas jums labiausiai tinka! Nedidelis patarimas: jei parduotuvėje susidursite su MISTER SIZE, tamsiai mėlyna juosta viduryje padės jums atspėti tinkamą dydį...

Išbandykite dabar

Parodykite didybę - tai lengva su tinkamu prezervatyvu

Kodėl yra skirtingų dydžių prezervatyvų?

Kiekvienas žmogus yra individualus - tai pasakytina ir apie jo charakterį, ir apie jo kūną. Štai kodėl prieš pirkdami drabužius paprastai juos pasimatuojame. Juk norime, kad viskas idealiai tiktų, ir norime gerai jaustis visame kame. Tik su prezervatyvais kartais atrodo, kad visi peniai yra vienodi. Tačiau pastebėjote, kad tai visiškai netiesa. Todėl mes, MISTER SIZE, pasakėme sau, kad norime visiškai pateisinti vyrų įvairovę - su septyniais skirtingais prezervatyvų dydžiais, iš kurių vienas puikiai tiks jums. Pojūčių skirtumas iš karto pastebimas. Ir, žinoma, taip pat saugiau, nes dabar viskas idealiai tinka.

Kokių dydžių prezervatyvų yra?

Dauguma prezervatyvų yra tik standartinių dydžių. Nominalus plotis paprastai būna nuo 52 mm iki 54 mm. Taip pat yra XXL prezervatyvų, kurių nominalus plotis paprastai būna nuo 55 mm iki 57 mm. Taigi matote: asortimentas tikrai nėra labai platus. Ir jei netelpate į šį modelį, su dauguma prezervatyvų visada turėsite problemų. Arba jie yra per laisvi, arba nemaloniai suspaudžia ir spaudžia. Todėl nenuostabu, kad daugelis vyrų mieliau renkasi apsieiti be prezervatyvų - o tai, žinoma, taip pat nėra gera mintis.

Kad išvengtumėte šių problemų, MISTER SIZE siūlo rinktis iš septynių skirtingų dydžių - nuo 47 mm iki 69 mm nominalaus pločio. Tai leidžia pagaliau naudoti prezervatyvus, kai nebelieka visų erzinančių šalutinių poveikių. Taigi galite visiškai susikoncentruoti į gražiausią dalyką pasaulyje.

Kur ant pakuotės nurodytas prezervatyvo dydis?

"Mister Size" pakuotės priekyje aiškiai matomas jūsų asmeninis prezervatyvo dydis - spalvotas skaičius nuo 47 iki 69. Taip visada iš pirmo žvilgsnio pamatysite, ar perkate jums tinkamą dydį. Be to, ant kiekvienos prezervatyvų pakuotės galinės pusės yra trumpas privalomas tekstas, kuriame prezervatyvų dydis nurodomas kaip standartinio arba vardinio pločio. Pavyzdžiui, prezervatyvų dydis 60 atitinka standartinį 60 mm plotį, tas pats galioja ir kitiems dydžiams.

Sužinokite savo prezervatyvo dydį

Jei dar nežinote savo prezervatyvų dydžio, yra trys paprasti būdai, kaip tai sužinoti:

PDF Prezervatyvų dydžių matavimo juosta

MISTER SIZE matavimo juosta

Tiesiog atsispausdinkite, išmatuokite ir nuskaitykite

Prezervatyvų matuoklis

Prezervatyvų matuoklis

Praktišką prezervatyvo "Condom Sizer" galite įsigyti pasirinktose mažmeninėse parduotuvėse arba retkarčiais pagal specialius pasiūlymus.

Misteris dydis 3 pakuotės

Pakavimas

Jei galite apytiksliai įvertinti savo dydį, naudodamiesi tamsia juosta ant pakuotės

Pradėkite iš karto ir netrukus galėsite mėgautis puikiu seksu su prezervatyvais.

Sužinokite dar daugiau apie prezervatyvus

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Sekso žinios apie prezervatyvus

Nustatykite tinkamą prezervatyvo dydį 4 paprastais žingsniais

Norint užtikrinti gerą apsaugą, svarbu naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus. Čia sužinosite, kaip 4 paprastais žingsniais nustatyti tinkamą dydį.

Kondom Anwendung
Mūsų patarimai dėl prezervatyvų

Prezervatyvų naudojimas

Ką turėčiau įsidėmėti naudodamas prezervatyvus? Štai svarbiausi patarimai prieš naudojant prezervatyvus.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Sekso žinios apie prezervatyvus

Prezervatyvai ir jų dydžiai: Atsakymai į visus klausimus

Šiame pranešime rasite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus ir jų dydžius. Paspauskite dabar ir skaitykite daugiau.