Skip to main content

Tinkamas prezervatyvo dydis - štai kodėl verta matuotis

Ar visada jautėte, kad prezervatyvai jums trukdo ir atima dalį jausmo? Tuomet turime jums puikių naujienų: kaltas ne prezervatyvas apskritai, o prezervatyvo pasirinkimas ir jo dydis. Radę sau tinkamą, beveik nepajusite skirtumo ir pagaliau galėsite visapusiškai mėgautis seksu net ir su guma.

Puikiai tinka vietoj beprasmiško varpos lyginimo

Jau nebe paslaptis, kad geras seksas nepriklauso nuo dydžio. Štai kodėl jūsų dydis svarbus MISTER SIZE - bet tik tam, kad kitą kartą mylėdamiesi būtumėte tobulai suderinti. Pasirinkus tinkamą dydį, jūsų geriausia dalis ir itin plonas prezervatyvas sudaro visumą, kuri pagaliau leis jums visiškai pamiršti, kad ji apskritai yra. Daugiau jokio nemalonaus jausmo, tik puikus seksas.

Nustatyti prezervatyvo dydį paprasta!

Prieš užsisakydami pirmąją "MISTER SIZE" pakuotę, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti savo asmeninį prezervatyvų dydį. Mes sukūrėme jums tris labai paprastus metodus:

Tamsi juosta ant "Mister Size" pakuotės

Tamsi juosta ant pakuotės

Savo prezervatyvo dydį taip pat galite lengvai įvertinti pažvelgę į tamsią juostelę ant mūsų pakuotės. Kiekvienos pakuotės plotis skiriasi, kaip ir prezervatyvo dydis. Jei jūsų erekcijos varpa yra tokio pat pločio kaip juostelė, greičiausiai jums tiks šio dydžio prezervatyvas.

Sužinokite daugiau

Matavimo juostos piktograma

MISTER SIZE matavimo juosta - matuokite kaip patikimas siuvėjas

Jei norite matuoti klasikiniu būdu, tiesiog atsispausdinkite mūsų MISTER SIZE matavimo juostą. Iškirpkite ją ir atsargiai apjuoskite savo erekcijos varpą. Tada galėsite lengvai nuskaityti savo asmeninį prezervatyvo dydį.


Dėmesio: Spausdindami pasirinkite puslapio koregavimą "nėra", kad matavimo juosta būtų atspausdinta pagal mastelį.

Spausdinti dabar

Prezervatyvų matuoklis

"Condom Sizer" - dydžio specialistas jūsų geriausiam daiktui

Ar jums labiau patinka tikri įrankiai, pagaminti darbui? Tuomet mūsų "Condom Sizer" yra jūsų pasirinktas matavimo prietaisas. Naudodami šį praktišką kontrolinės kortelės formato įrankį galite greitai ir tiksliai nustatyti savo individualų dydį. Nuo šiol sekso metu galėsite susitelkti į svarbiausius dalykus: Karštas akimirkas ir sklandų ryšį.

Skaityti daugiau

Žinoma, ir kaip moteris...

Prezervatyvai nebūtinai skirti tik vyrams. Jei mėgstate pasiruošti gerokai prieš pasimatymą arba norite padaryti kažką gero savo mylimajai, žinoma, galite lygiai taip pat matuotis. Geriausia su savimi turėti mūsų praktišką pavyzdžių rinkinį - taip galėsite iš karto pradėti.

Septyni prezervatyvų dydžiai - ir vienas iš jų yra jūsų

Ar jau matuojate save? Tuomet atėjo laikas įsigyti asmeninį prezervatyvą. MISTER SIZE yra septynių skirtingų versijų, ir dabar jau žinote, kuris iš jų nuo šiol bus jūsų naujasis palydovas. Taigi nesvarbu, ar jums tinkantis prezervatyvas yra 47 mm, 60 mm ar net 69 mm - nuo šiol galėsite daug geriau mėgautis seksu su prezervatyvu. Taigi iš karto apsirūpinkite ir keliaukite į kitą glamonių maratoną ant sofos arba į kitą nuotykį.