Skip to main content

Prezervatyvų taikymas - oficialus "Mister Size" vadovas

Ką turėčiau įsidėmėti naudodamas prezervatyvus? Kaip teisingai naudoti prezervatyvą? Daugiau informacijos apie prezervatyvų naudojimą rasite čia.

Prieš pradėdami

Prezervatyvus iš "Mister Size" iš esmės paprasta naudoti ir smagu naudoti. Tinkamai naudojami jie padeda išvengti nėštumo ir lytiškai plintančių ligų perdavimo. Kad apsauga būtų optimali, turėtumėte žinoti arba sužinoti jums tinkamą prezervatyvo dydį. Visas prezervatyvų naudojimo instrukcijas rasite šio straipsnio pabaigoje ir, žinoma, oficialiai kiekvienoje prezervatyvų pakuotėje.

Radę tinkamą prezervatyvą, atidžiai apžiūrėkite atskirą prezervatyvo pakuotę ir patikrinkite, ar ji nepažeista. Jei pakuotė akivaizdžiai pažeista, prezervatyvą turėtumėte išmesti. Dėl savo ir partnerio saugumo naudokite tik nepažeistus prezervatyvus.

Prieš užsidėdami prezervatyvą, turėtumėte būti pasiekę visišką erekciją. Nebandykite užsidėti prezervatyvo ant varpos, kol ji nėra kieta. Jei varpa kieta, prezervatyvą galite užsidėti, tačiau tai visada reikėtų daryti prieš pirmąjį kontaktą su partnere, nes kartais prieš orgazmą gali išsilieti nedidelis spermos kiekis.

Žingsnis po žingsnio prezervatyvų naudojimo instrukcijos

Prezervatyvą užsidėti labai paprasta. Atskirame tinklaraščio straipsnyje jau išsamiai aprašėme, kaip tinkamai užsidėti prezervatyvą.

Tiesiai į instrukcijas

Vaizdo įrašas apie prezervatyvų naudojimą

Po naudojimo

Kuo greičiau po orgazmo, bet jokiu būdu prieš tai, kai nusilpstate, turėtumėte visiškai ištraukti varpą su prezervatyvu iš partnerės. Saugumo sumetimais geriausia prezervatyvą ištraukiant laikyti, kad jis nenuslystų ir iš jo neišsilietų sperma.

Panaudoję prezervatyvą, neišmeskite panaudoto prezervatyvo ar bet kokio kito daikto, kuris nėra tualeto molas, į klozetą. Priešingu atveju kada nors gali užsikimšti jūsų kanalizacija, o niekas nenori tokių rūpesčių po geriausio pasaulyje dalyko. Prezervatyvus visada reikėtų išmesti į įprastas buitines atliekas.

Svarbiausi patarimai prieš pradedant naudoti "Mister Size" prezervatyvus

 1. Jei reikia papildomo lubrikanto, naudokite vandens pagrindo lubrikantą.
 2. Nenaudokite aliejaus pagrindo lubrikantų, tokių kaip vazelinas, mineralinis aliejus ir kūno kremas, nes jie gali susilpninti prezervatyvą ir dėl to gaminys vėliau gali sugesti. Tai taip pat taikoma kai kuriems vietinio poveikio vaistams (lokaliai vartojamiems vaistams, pavyzdžiui, tepalams ar kremams), kurie tepami ant varpos ar makšties. Jei nesate tikri dėl vaistų, kuriuos vartojate kartu su prezervatyvais, poveikio, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
 3. Nenaudokite prezervatyvo, jei guminė medžiaga yra lipni ar trapi arba jei atskira pakuotė akivaizdžiai pažeista.
 4. Jei prezervatyvas naudojimo metu pratekėjo ar plyšo, kuo greičiau arba ne vėliau kaip per 72 valandas kreipkitės į gydytoją.
 5. Prezervatyvai skirti tik vienkartiniam naudojimui. Pakartotinai naudojami prezervatyvai gali padidinti pažeidimo ir infekcijos riziką.
 6. Tinkamai naudojami kiekvieną kartą, kai turite lytinių santykių, latekso prezervatyvai padeda apsisaugoti nuo nėštumo ir sumažina ŽIV/AIDS ir kitų lytiškai plintančių infekcinių ligų perdavimo riziką.
 7. Joks kontracepcijos metodas negali 100 % apsaugoti nuo nėštumo ar ŽIV ir lytiškai plintančių ligų perdavimo. Jei įtariate, kad Jūs ar Jūsų partneris yra nėščia ar užsikrėtusi, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
 8. Šio gaminio sudėtyje yra natūralaus latekso, kuris gali sukelti alergines reakcijas, įskaitant anafilaksinį šoką. Jei esate alergiški natūraliems latekso produktams, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju.
 9. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.
 10. Laikykite atokiau nuo vaikų. Pavojus uždusti nuo išsipūtusių ar sulūžusių prezervatyvų.
 11. Prezervatyvų naudojimas oralinio sekso metu padidina užspringimo riziką.
 12. Papildomo lubrikanto naudojimas analinio sekso metu gali sumažinti pažeidimo riziką.
 13. Prezervatyvas yra medicinos priemonė, skirta pasauliečiams - suaugusiems vyrams ar moterims.
 14. Apie bet kokį rimtą incidentą, susijusį su gaminiu, reikia pranešti gamintojui ir valstybės narės, kurioje gyvena naudotojas ir (arba) pacientas, kompetentingai institucijai.
 15. Šie prezervatyvai atitinka tarptautinius standartus ISO 4074 / EN ISO 4074.

Ar kas nors vis dar neaišku?

Ar turite klausimų apie "Mister Size" prezervatyvų naudojimą? Nedvejodami susisiekite su mumis per mūsų kontaktinę formą. Atsakymus į daugelį klausimų taip pat galite rasti mūsų DUK.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar