Skip to main content

Teisingai užsidėti prezervatyvą: Kaip tai padaryti teisingai iš pirmo karto ir kokios yra didžiausios klaidos.

Teisingas prezervatyvo užsidėjimas yra svarbiausia, bet dažnai ir labiausiai erzinanti sekso dalis, nes visuomet daroma kvaila pauzė.

Šis vadovas padės per kelias sekundes puikiai užsidėti prezervatyvą, atpažinti problemas ir išvengti didžiausių klaidų.

Taip pat turime jums patarimų, kaip visa tai padaryti dar gražiau ir net labai erotiškai abiem.

Taigi atidžiai perskaitykite instrukciją ir tikrai atliksite savo darbą.

Teisingas prezervatyvo užsidėjimas - instrukcijos žingsnis po žingsnio

Atlikę šiuos 6 veiksmus, jūs ir jūsų partneris būsite saugūs, o užsidėti prezervatyvą bus paprasta. Šiame vadove apyvarpę aptarsime 4 žingsnyje. Jei esate apipjaustytas, šį žingsnį, žinoma, galite tiesiog praleisti.

1. Vadovaukitės pakuotėje pateiktomis instrukcijomis

Net jei čia perskaitėte prezervatyvo užsidėjimo instrukcijas, visada galite vadovautis prezervatyvo pakuotėje esančiomis instrukcijomis, jei nesate tikri. Ten rasite visą informaciją, kurios reikia norint teisingai užsidėti prezervatyvą.

Prezervatyvo pakuotės atplėšimas

Kai plastikinį prezervatyvo paketėlį laikote rankoje, galite jį tiesiog praplėšti ranka palei dantytąją pusę. Jei tai nelabai gerai pavyksta viename kampe, dažnai padeda išbandyti kitą kampą.

Labai svarbu, kad pakuotės atidarymui niekada nenaudotumėte žirklių, peilių, dantų ar kitų aštrių ar smailių daiktų.

Tai gali pažeisti prezervatyvą jums to nepastebint.

3. Išimkite prezervatyvą ir laikykite jį teisinga puse.

Atidarę pakuotę, galite išimti prezervatyvą.

Prieš ištraukdami įsitikinkite, kad Jūsų pirštai švarūs ir juose nėra spermos ar malonumo lašelių.

Jei turėjote sąlytį su prezervatyvu, Jūsų partnerė gali pastoti nepaisant prezervatyvo.

Norėdami patikrinti, ar prezervatyvą laikote teisingai, galite laikyti jį už galiuko ir labai lengvai patraukti už išorinio prezervatyvo žiedo.

Jei išorinis žiedas suformuoja nedidelį kraštelį, vadinasi, prezervatyvas suvyniotas teisingai. Jei ištisinis paviršius ir negalite toliau traukti žiedo žemyn, vadinasi, prezervatyvas apverstas neteisingai.

4. Atitraukite apyvarpę, jei ją turite

Jei turite apyvarpę, dabar metas ją viena ranka patraukti kuo toliau atgal. Jūsų partneris taip pat gali jums padėti 1 arba 2 rankomis. Tai taip pat padės jums išlaikyti erekciją ir bus šiek tiek smagiau.

5. Atsisėskite ir nusisukite

Jau beveik pasiekta! Dabar laikykite prezervatyvą kaip mažą kepuraitę ant varpos galiuko, o jūs laikykite jį už galiuko. Geriausia tai daryti nykščiu ir rodomuoju pirštu.

Įsitikinkite, kad antgalyje nėra oro, nes tai gali padidinti prezervatyvo plyšimo riziką jį užsidėjus.

Kai oro nebeliks ir apyvarpė bus atitraukta atgal, prezervatyvą galite išvynioti kuo toliau. Jis turėtų uždengti visą varpos kotą iki pat pagrindo.

6. linksmintis

Prezervatyvas užsidėtas, oras iš antgalio išleistas ir prezervatyvas sandarus? Puiku, štai kaip tinkamai naudoti prezervatyvą, dabar esate pasiruošę nuostabioms akimirkoms kartu.

Jei viskas klostosi ne taip sklandžiai, geriausia su savimi pasiimti lubrikantą. Tai ne tik suteiks geresnį pojūtį jums abiem, bet ir apsaugos prezervatyvą nuo pažeidimo dėl per didelės trinties.

Apie tai, kokie lubrikantai ypač tinka arba visai netinka, galite paskaityti čia.

Dažniausiai pasitaikančios problemos, susijusios su prezervatyvo užsidėjimu

Prezervatyvas uždedamas ne taip, kaip reikia

Jei netyčia užsidėjote prezervatyvą ne ta puse, visada turėtumėte naudoti naują prezervatyvą, jei jau turėjote kontaktą su varpos galiuku.

Tai svarbu, nes priešingu atveju ant prezervatyvo išorinės pusės gali likti spermos lašelių, nuo kurių Jūsų partnerė gali pastoti.

Prezervatyvą sunku išvynioti arba jis išvyniojamas tik iš dalies

Jei prezervatyvą sunku išvynioti, jis visai neišvyniojamas arba išvynioti pavyksta tik iš dalies, galimos dvi priežastys:

1. Prezervatyvą užsidėjote ne taip, kaip reikia. 2. Turite netinkamo dydžio prezervatyvą ir bandote išvynioti per mažą prezervatyvą.

Pirmuoju atveju turėtumėte naudoti naują prezervatyvą, kaip aprašyta pirmiau. Antruoju atveju rekomenduotume patikrinti prezervatyvo dydį ne vėliau kaip iki kito lytinio akto.

Naudojant tinkamo dydžio prezervatyvą ne tik lengviau išvynioti prezervatyvą, bet ir padidėja Jūsų saugumas bei pagerėja pojūtis sekso metu.

Čia rasite informacijos ir priemonių, padėsiančių nustatyti prezervatyvo dydį.

Užsidėjus prezervatyvą dingsta erekcija

Jei užsidėjote prezervatyvą ir netrukus po to praradote erekciją arba nebegalite jos tinkamai išlaikyti, tai taip pat gali būti ženklas, kad prezervatyvas yra per mažas.

Todėl patariame matuotis vieną kartą.

Jei prezervatyvas per didelis

Jei prezervatyvas per didelis, jis gali lengvai nuslysti, būti nepakankamai sandarus ir todėl neapsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ar lytiškai plintančių ligų.

Todėl visada turėtumėte įsitikinti, kad turite tinkamo dydžio prezervatyvą.

"No-gos" užsidedant prezervatyvą - taikymo klaidos, kurių turėtumėte vengti

Kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, bet kokia kaina turėtumėte vengti keleto dalykų. Dauguma šių dalykų jums gali atrodyti savaime suprantami, tačiau neturėtumėte jų pamiršti:

Seni ir pažeisti prezervatyvai

Prezervatyvai, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, prezervatyvai, kurie buvo išspausti piniginėje arba per ilgai palikti karštyje, ir pan. priklauso ne virš varpos, o į likutines atliekas.

Prieš užsidėdami prezervatyvą ant varpos, patikrinkite, ar pakuotė ir prezervatyvas nepažeisti. Jei pakuotėje vis dar yra oro, kurį galima išspausti, prezervatyvą taip pat turėtumėte išmesti.

Masažo aliejus ir riebūs lubrikantai

Prezervatyvai nekenčia riebalų! Suderinti su aliejumi, vazelinu, sviestu ir t. t. jie tampa porėti ir akimirksniu ištirpsta.

Štai kodėl turėtumėte būti atsargūs masažuodami prieš seksą - nes po jo ant rankų ir kūno paprastai vis tiek liks aliejaus. Tas pats galioja, jei prieš tai rankas patepėte losjonu. Daugiau informacijos apie tai rasite mūsų vadove apie lubrikantus ir prezervatyvus!

Per mažas arba per didelis prezervatyvo dydis

Seksas su prezervatyvu, kuris iš tikrųjų netinka, gali greitai atsiliepti. Jis netinkamai priglunda, jį galima užsidėti tik per jėgą, jis lengviau plyšta, o jūs mažiau jaučiate.

Jau nekalbant apie lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo riziką. Štai kodėl visada turėtumėte naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus.

Pradedate nepatyrę

Jei niekada anksčiau nebuvote užsidėjęs prezervatyvo, labai padės, jei keletą kartų pasipraktikuosite ant savęs. Taip įgysite daugiau praktikos, kuri gali labai padėti, kai tai bus svarbiausia.

Ne tik labiau pasitikėsite savimi, bet ir greičiau tai padarysite bei apskritai atrodysite geriau.

Kitu atveju, jei jūsų partneris yra labiau patyręs, jis gali atlikti dengimą už jus.

Tokius ypatingus dalykus, kaip prezervatyvo uždėjimas burna, turėtumėte daryti tik tuo atveju, jei jūsų partneris tikrai žino, kaip tai daryti, ir gali tai padaryti be rizikos jums.

Geismo ir spermos lašai ant prezervatyvo

Jei ant pirštų užlašinsite geismo ar spermos lašelių ir paliesite prezervatyvo išorinę pusę, apsaugos nebeliks.

Štai kodėl svarbu, kad jūsų rankos būtų švarios.

Jei abejojate, trumpai nusiplaukite rankas. O jei kas nors nepavyko, tiesiog naudokite naują prezervatyvą.

Naudokite prezervatyvus daugiau nei vieną kartą

Užsidėję prezervatyvą ant varpos, turite juo atsikratyti. Nesvarbu, ar ejakuliavote, ar ne.

Kai tik prezervatyvas atsidaro, jį reikia panaudoti arba išmesti.

Neplanuotas analinis seksas

Jei norite pasinerti į užpakalines duris, turite tinkamai pasiruošti, naudoti tinkamą prezervatyvą ir pakankamą kiekį lubrikanto.

Priešingu atveju tai bus ne tik skausmingas ir galbūt paskutinis tokio pobūdžio nuotykis - taip pat yra didelė rizika, kad prezervatyvas dėl trinties plyš.

O to norisi išvengti bet kokia kaina. Taigi gerai pasiruoškite, o tada leiskitės į dilgčiojimą.

Išvada - teisingas prezervatyvų uždėjimas

Ypač kelis pirmuosius kartus gali būti sudėtinga tinkamai ir greitai užsidėti prezervatyvą, todėl beveik visada atsiranda nedidelė pauzė.

Tačiau tai nereiškia, kad turite leisti, jog tai jus trikdytų. Vietoj to galite sąmoningai įtraukti prezervatyvo užsidėjimą į savo preliudiją, švęsdami tai kaip ypatingą akimirką.

Pavyzdžiui, jūsų partneris gali užsidėti jį ranka arba burna ir taip paruošti "jį" seksui. Taip geismo žudiką galite paversti erotiniu ritualu, kuris jus dar labiau sujaudins.

Galiausiai norėtume patarti išsiaiškinti prezervatyvų dydį, kad būtumėte optimaliai apsaugoti ir patirti kuo daugiau malonumo.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar