Skip to main content

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

penkios idėjos, kaip gyventi visavertį meilės gyvenimą

Seksas yra nuostabus dalykas, jei ne pats gražiausias pasaulyje. Jis suteikia mums šiek tiek laiko atsitraukti nuo kasdienybės ir kelias akimirkas galime visiškai pasinerti į malonius jausmus. Geras seksas mus šiek tiek suartina su žmogumi, su kuriuo praleidžiame šias akimirkas kartu. Jis sukelia mažus laimės virpesius, kurie kartais trunka gana ilgai ir suteikia naujų jėgų būsimoms užduotims. Tačiau kas iš tikrųjų yra geras seksas? Ką galime padaryti, kad jis iš tiesų būtų toks nuostabus, kaip mūsų vaizduotėje ir visuose romantiškuose filmuose? Nes kartais seksas būna ne toks, kokio norime. O nepatenkinamas seksualinis gyvenimas gali greitai tapti iššūkiu santykiams. Kaip to išvengti? Linkime jums tų jausmingų akimirkų, kurios priverstų jus viduje šokti. Todėl turime jums penkis žingsnius, kurie būtent tai padaro įmanoma:

1 žingsnis

Išlaisvinkite save nuo spaudimo atlikti užduotis ir perfekcionizmo! Geras seksas gali būti tiesiog ...

Tikriausiai jau esate tai patyrę, o gal net matę laidoje "Kaip aš susipažinau su jūsų mama": Jūs ištisas savaites ir iki smulkmenų planuojate tobulą Naujųjų metų išvakarių vakarą, o paskui vėl viskas eina ne taip, kaip reikia, ir vakaras svyruoja nuo šiaip sau iki visiškos katastrofos. Priežastis gana paprasta: trukdo jūsų pačių tobulumas. Kuo detaliau ką nors planuojate ir kuo didesni jūsų lūkesčiai, tuo didesnė tikimybė, kad kažkas nepavyks ir dėl to jausitės blogai. Be to, esate įsitempę. O kai esate įsitempęs, daug lengviau padaryti klaidų. Išlaisvinkite save nuo šių dalykų ir laikykitės labiau atsipalaidavusio požiūrio - ypač kai kalbama apie seksą. Jūsų meilės gyvenimas nėra varžybos, jums nereikia niekam nieko įrodinėti. Tai galioja tiek vienas kitam, tiek jums kaip porai kitų atžvilgiu. Nėra jokių taisyklių, kaip turi vykti geras seksas. Taip pat nėra taisyklių, kaip dažnai jūs, kaip laiminga pora, užsiimate seksu. Nelyginkite savęs su kitais, o verčiau sutelkite dėmesį į save. Visada galite daryti tai, kas jums padeda gerai jaustis. Be lūkesčių spaudimo paprastai viskas pavyksta daug geriau, nei įsivaizdavote.

2 žingsnis

Įsitraukite į situaciją ir išlikite spontaniški.

Pirmasis žingsnis žengiamas kartu su noru pirmiausia visiškai nešališkai įsitraukti į situaciją. Galbūt iš pradžių įsivaizdavote visai ką kita arba staiga atsitinka kažkas, ko nesitikėjote. Ar tai yra blogai? Priešingai: nenumatyti momentai suteikia mums galimybę patirti naujų ir dažnai labai įdomių išgyvenimų - jei tik nestovime jiems skersai kelio. Pavyzdžiui, gerai apgalvotas masažas netikėtai gali virsti karštu meilės nuotykiu. Arba planuotas savaitės seksas gali virsti jaukiu prisiglaudimo vakaru, kuris savaip yra bent jau ne mažiau malonus. Galbūt staiga esate pavargę ir vietoj lauktos kulminacijos užmiegate intymiai susipynę vienas su kitu. Ar tikrai norite dėl to pykti? O gal verčiau norėtumėte mėgautis dalijantis šiomis ypatingomis akimirkomis vienas su kitu? Galbūt jūsų mylimasis nustebins jus kažkuo nauju - ir jūs netikėtai patirsite geriausią seksą savo gyvenime. Visada suteikite įvykiams progą, įsitraukite į situaciją ir išlikite spontaniški. Kol nepažeisite savo principų ir nepakenksite kitiems, tai yra geriausia puikaus sekso prielaida.

3 žingsnis

Būkite atviri ir išdrįskite eksperimentuoti.

Žmonės yra įpročių padarai. Esame linkę vis daryti tą patį ir daug ko nekeisti, kol tai veikia. Tačiau dėl to dalykai dažnai ilgainiui praranda savo patrauklumą. Seksui ši įpročio forma greitai nužudo malonumą. Štai kodėl naudinga būti šiek tiek atviresniems ir išbandyti ką nors naujo. Žinoma, tai nereiškia, kad kiekvieną dieną turite išbandyti naują pozą. Pakanka į bendrumo akimirkas pažvelgti naujai: vietoj pažįstamos rutinos naujai tyrinėkite kito kūną, keiskite prisilietimų būdą, galbūt net naudokitės virtuvės stalu vietoj lovos ar sofos. Jei pastebėsite, kad abu pradedate šiek tiek daugiau eksperimentuoti, sekso žaislai taip pat gali būti puikus priedas. Galimybių yra tiek daug - o maži nuotykiai kartu stiprina ryšį. Beje, tai galioja ne tik seksui, bet ir daugeliui kitų gyvenimo sričių.

4 žingsnis

Geras seksas taip pat reiškia pokalbį, todėl kalbėkite apie savo mintis, patirtį ir norus.

Deja, daugeliui žmonių seksas vis dar yra tabu tema, apie kurią beveik nekalbama. Tačiau kaip sužinosite, kas patinka jūsų partneriui, jei apie tai nekalbėsite? Atvirumas čia gali būti neįtikėtinai patrauklus. Nes geras seksas visų pirma įmanomas tada, kai žinote savo troškimus ir tai, kas iš tikrųjų jaudina kitą žmogų. Kartu su atvirumu ir trupučiu eksperimentavimo jums atsiveria patirtys, apie kurias anksčiau galėjote tik pasvajoti. Kartais tik smulkmenos daro didžiulį skirtumą. Taigi kalbėkitės vienas su kitu - verta! Beje, tai galioja ir tarpušvenčiu: duokite vienas kitam užuominų ir parodykite vienas kitam, kai kas nors jus ypač jaudina. Tai galite daryti ne tik žodžiais, bet ir gestais, išraiškingu kvėpavimu ar dejavimu. Ypač vyrams iš pradžių tai būna sunku, tačiau dėl to poveikis būna dar nuostabesnis.

5 veiksmas

Sudarykite geriausias sąlygas kartu išsijungti.

Įsivaizduokite, kad esate emocijų pakilimo būsenoje ir staiga suskamba telefonas. Arba pakeičiate padėtį ir staiga lubų šviesa jus itin erzinančiai apakina arba perpildyta šiukšliadėžė žvelgia į jus nuobodžiomis akimis. Kad dėl tokių trikdančių veiksnių neprarastumėte noro, turėtumėte iš anksto susikurti gerą atmosferą: su maloniu apšvietimu (pvz., žvakėmis), nuotaikinga muzika ir kuo mažiau vietos bet kokiems trikdžiams. Jūs geriausiai žinote, kas čia jums tinka, - taigi sukurkite situaciją taip, kaip jums patinka. Žinoma, be minėto perfekcionizmo. O greitam pasimylėjimui viskas gali vykti ir kitaip. Tiesiog taip, kad galėtumėte įsitraukti vienas į kitą ir tuo mėgautis. Tas pats pasakytina ir apie jūsų protą: kaip galite turėti gerą seksą, jei jūsų mintys vis dar sukasi apie darbų sąrašus arba artėjantį egzaminą? Skirkite vietos vienas kitam ir kuo labiau atlaisvinkite savo mintis nuo kitų dalykų. Juk tuo galėsite pasirūpinti vėliau. Arba galite palaukti, kol pasimylėsite, kol šios užduotys bus atliktos. Geriausia iš anksto išsiaiškinti, kas svarbu pačiam seksui. Nes jei viduryje mylėjimosi teks aptarti kontracepcijos klausimus arba kelias minutes praleisti ieškant prezervatyvų, šis klausimas tikriausiai bus išspręstas iš karto arba tolesnis seksas geriausiu atveju bus geras. Jei vietoj to užsidėsite tinkamą prezervatyvą, sklandžiai pereisite nuo preliudijos prie karštosios fazės ir galėsite visiškai atsipalaiduoti. Beje, į prezervatyvo užsidėjimą taip pat galite pažvelgti žaismingai ir kartu iš to padaryti ritualą. Vietoj erzinančio pertraukimo dar labiau įkaitinsite savo geismą. Tiesiog pabandykite.

O dabar? - Mėgaukitės šia akimirka su puikiu seksu.

Naudodamiesi mūsų penkiais žingsniais galite susikurti geriausias sąlygas puikiam seksui, todėl pradėkite iš karto ir mėgaukitės kartu praleistu laiku. Kalbant apie kontracepciją, žinoma, galite pasikliauti MISTER SIZE. Kodėl, galite sužinoti čia:

Jei turite kitų gerų idėjų, drąsiai jomis dalinkitės su mumis. Tiesiog parašykite mums komentarą arba žinutę. Mes to laukiame.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar