Skip to main content

Alternatyvos tepalui - koks yra geriausias pakaitalas?

Vienas valgomasis šaukštas alyvuogių aliejaus prezervatyvui gali pakenkti labiau nei 18 litrų į jį įpumpuoto oro. Sužinokite, kodėl taip yra ir kurias populiarias lubrikantų alternatyvas geriau palikti virtuvėje.

Lubrikantas - ką daryti, jei reikiamu momentu jo nėra?

Silikono, vandens pagrindo, šildantys, dilgčiojantys ar ekologiški - dabar yra daugybė lubrikantų gelių. Nesvarbu, ar dėl medicininių priežasčių, ar norėdami gauti papildomą malonumo dozę, kiekvienam poreikiui rasite tinkamą.

Tačiau kas nutinka, kai per vėlai suprantate, kad gerai išbandyta tūbelė jau tuščia? Norėdami rasti geriausią pakaitalą, atidžiau apžvelgėme populiarias namines priemones ir alternatyvas.

Tai priklauso nuo jūsų sekso tipo

Oralinis, vaginalinis, analinis ir su prezervatyvu ar be jo: šie veiksniai daro įtaką tam, ar tam tikra priemonė gali būti naudojama kaip pakaitalas.

Maisto produktai, pavyzdžiui, medus, yra populiari lubrikantų alternatyva oraliniam pasitenkinimui. Tiesiog užtepkite jo ant norimų kūno dalių ir saldus skonis tiesiog kviečia pasimėgauti. Su aukso spalvos skanėstu bučiniai ir glamonės tampa visiškai nauju meilės nuotykiu.

Paprastai medumi be jokių problemų galima patepti tiek vyrų, tiek moterų išorinę intymią sritį. Egipte atlikto tyrimo metu netgi nustatyta, kad jogurto ir medaus mišinys gali būti veiksmingas nuo makšties grybelio.

Žinoma, negalima atmesti netoleravimo galimybės. Jei norite būti saugūs, geriau naudokite lubrikantą su kvapiosiomis medžiagomis, nes jis specialiai sukurtas intymiajai sričiai.

Jei pasitaiko ir penetracinių vaginalinių lytinių santykių, maistą paprastai geriau palikti virtuvėje. Taip yra todėl, kad gleivinė dažnai labai jautriai reaguoja į pašalines medžiagas.

Jautri makšties flora

Viena iš priežasčių yra ta, kad makšties gleivinė stipriai ir nenuspėjamai reaguoja į pH pokyčius. pH reikšmė yra matas, apibūdinantis santykinį tirpalo rūgštingumą arba šarmingumą.

Makštis yra jautri aplinka, priklausanti nuo natūralios mikroorganizmų ir skysčių pusiausvyros. Sveikos makšties aplinkos pH paprastai būna nuo 3,8 iki 4,5, t. y. šiek tiek rūgštus.

Jei naudojate namines priemones, pavyzdžiui, drėkinamąjį kremą ar įvairius aliejus, kurie nėra pritaikyti moters makšties florai, jie gali pakeisti pH ir sukelti grybelį, dirginimą ir infekciją. Tokios sudedamosios dalys kaip kvepalai taip pat gali sudirginti intymią sritį ir sukelti stiprų deginimą. Tai ypač pasakytina apie masažinius aliejus, kurie nėra aiškiai paženklinti kaip "2 in 1" produktai.

Kokosų aliejus kaip lubrikanto alternatyva

Grynas kokosų aliejus yra išimtis: jis ne tik gerai toleruojamas, bet ir gali būti naudojamas intymiai priežiūrai. Kaip ir medus, kokosų aliejus veikia kaip natūrali priemonė nuo makšties grybelio.

Kokosų aliejų taip pat galima naudoti analinės srities priežiūrai. Taigi jis yra praktiškas lubrikanto pakaitalas vaginaliniams ar analiniams lytiniams santykiams. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad lubrikantas nusidėvi greičiau nei naudojant tikrą (analinį) lubrikantą. Be to, kokosų aliejaus niekada negalima naudoti su latekso prezervatyvais, nes prezervatyvai dėl riebalų ir aliejų tampa porėti.

Tas pats pasakytina ir apie pieno riebalus: iki šiol kai kurie ginekologai rekomenduoja intymioje srityje naudoti nedidelį kiekį pieno riebalų. Todėl jis gali būti naudojamas kaip lubrikanto pakaitalas. Tačiau pieno riebaluose taip pat yra labai daug riebalų, kurie gali labai pakenkti latekso prezervatyvams.

Ar yra kitų lubrikantų alternatyvų analiniams santykiams?

Analiniams lytiniams santykiams būtina naudoti pakankamai lubrikanto, nes išangės gleivinė negali gaminti tiek drėgmės, kiek makšties gleivinė. Sausas analinis lytinis aktas gali sukelti stiprų skausmą ir sudirginimą visiems jo dalyviams. Kitaip nei kai kuriuose filmuose suaugusiesiems, šiek tiek seilių čia toli nenueisite, nes jos greitai išdžiūsta ir beveik nesuteikia jokios lubrikacijos.

Riebios medžiagos, tokios kaip salotų aliejus ir vazelinas, čia taip pat padaro daugiau žalos nei naudos. Analinė gleivinė yra tokia pat jautri kaip ir makšties gleivinė ir lengvai užsikrečia.

Yra daugybė specialiai analiniams santykiams sukurtų lubrikantų. Jie paprastai turi ilgesnį ir intensyvesnį slydimą nei įprasti lubrikantai. Todėl analinį nuotykį patartina atidėti ir iš anksto pasirūpinti tinkamu lubrikantu.

Prezervatyvai - Kodėl negaliu naudoti naminių priemonių, tokių kaip kokosų aliejus, pieno riebalai ar losjonas?

Pagal ISO 4074 standartą prezervatyvas turi talpinti 18 litrų oro ir nesutrūkti. Šiek tiek kremo ar aliejaus nepakenks, ar ne?

Deja, klaidingai! Riebalai ar riebalai, tokie kaip kokosų aliejus, alyvuogių aliejus, vazelinas ir drėkinamieji kremai, iš tikrųjų daro daug žalos. Kad suprastumėte, kodėl šios medžiagos tokios pavojingos prezervatyvams, pirmiausia turite suprasti, kaip gaminami prezervatyvai.

Įprasti prezervatyvai, kurie nėra be latekso, gaminami iš natūralaus kaučiuko latekso. Jis prieš tai vulkanizuojamas. Tai reiškia, kad guma sumaišoma su trupučiu sieros, veikiant slėgiui ir karščiui. Taip susidaro sieros tilteliai, t. y. daug mažų junginių medžiagoje. Dėl cheminės reakcijos medžiaga tampa minkšta ir elastinga.

Nevulkanizuota guma būtų kietos konsistencijos, lūžtų šalta ir tirptų karšta. Dėl to ji visiškai neįsivaizduojama kaip automobilių padangų, valymo pirštinių ar prezervatyvų medžiaga.

Tačiau mineralinės alyvos ir tepalai gali pažeisti šiuos cheminius sieros tiltus gumos viduje ir pakenkti medžiagos struktūrai. Taip yra ir dėl to, kad natūralus kaučiukas mineralinėse alyvose ir riebaluose labai išbrinksta. Jei šie tilteliai nutrūksta, guma, taigi ir prezervatyvas, tampa porėta, atsiranda smulkių pažeidimų ir mikroįtrūkimų.

Beje, laikui bėgant šie sieros tilteliai keičiasi ir tampa deguonies tilteliais, kurie taip pat pažeidžia gumą. Štai kodėl prezervatyvai tarnauja ne amžinai, o paprastai tik apie 5 metus. Tačiau UV spinduliai, drėgmė, oras ir kiti aplinkos veiksniai gali pagreitinti šį procesą, todėl taip pat svarbu tinkamai laikyti prezervatyvus.

Todėl rekomenduojame prezervatyvams naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą ir nenaudoti jokių naminių priemonių ar alternatyvių produktų.

Į ką apskritai reikia atkreipti dėmesį naudojant lubrikantą gelį?

Lubrikantai iš tikrųjų yra labai nereiklūs, tačiau yra 3 dalykai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti:

  1. Lubrikantą galima naudoti norimu tikslu, t. y. prireikus jį galima naudoti žaislams arba prezervatyvams.
  2. Kaip ir prezervatyvai, lubrikantai turėtų būti laikomi vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Spintelė arba naktinis stalčius yra gera vieta jiems laikyti.
  3. Tinkamumo vartoti terminas dar nepasibaigęs. Ne visi lubrikantai geliai ją turi, bet jei turi, jos nereikėtų viršyti.

Neturiu jokio vandens pagrindo lubrikanto - ar galiu naudoti prezervatyvus su silikono pagrindo lubrikantu?

Deja, čia reikalai tampa panašiai cheminiai, nes prezervatyvai paprastai jau iš anksto būna padengti silikono pagrindo lubrikantu. Pavyzdžiui, mūsų MISTER SIZE prezervatyvai padengti aukštos kokybės grynu silikono aliejumi (dimetikonu).

Problema: yra įvairių silikono alyvos rūšių. Jei naudojate silikono pagrindo lubrikantą, jame esanti silikono alyva gali skirtis nuo prezervatyvo dangos.

Jei sujungsite du skirtingus silikoninius aliejus, įvyks cheminė reakcija, dėl kurios prezervatyvas gali tapti porėtas. Todėl silikono pagrindo lubrikantai turėtų būti naudojami su prezervatyvais tik tuo atveju, jei jų suderinamumas su lateksiniais prezervatyvais aiškiai pažymėtas ant pakuotės.

Kaip elgtis su silikono pagrindo lubrikantais, skirtais sekso žaislams?

Silikono pagrindo lubrikantas yra puikus papildomas produktas stikliniams ar plastikiniams žaislams. Tačiau jo griežtai nerekomenduojama naudoti silikoniniams žaislams, nes kietasis žaislo silikonas ir net grynas silikono aliejus yra dvi skirtingos medžiagos. Kai kietasis silikonas liečiasi su silikono alyva, taip pat vyksta cheminė reakcija, kuri gali paveikti ir pažeisti kietąjį silikoną.

Taip yra todėl, kad silikono alyva yra tam tikras kietojo silikono tirpiklis ir daro jį trapų. Todėl būsite saugūs, jei žaislams naudosite tik vandens pagrindo lubrikantus.

Išvada: geriau įsigyti tinkamą lubrikantą, užuot vėliau dėl to gailėjusis.

Eksperimentai lovoje: Visada galite eksperimentuoti su pozomis ir sekso praktika, tačiau turėtumėte būti atsargūs naudodami namines priemones kaip lubrikantus. Kremai, kepimo aliejai ir losjonai gali suteikti odai aksominio švelnumo, tačiau jie gali sudirginti intymios srities gleivinę ir paskatinti infekcijas.

Taigi, jei produktas nėra specialiai sukurtas lytiniams organams, geriau jį laikyti atokiau nuo šios jautrios vietos. Prezervatyvų naudojimas gali būti labai pavojingas: aliejai ir riebalai sukelia natūralaus kaučiuko latekso išbrinkimą, o tai greitai sumažina jo saugumą.

Lubrikantų dabar galima įsigyti (beveik) visur: prekybos centruose, vaistinėse, vaistinėse, degalinėse ir internetinėse parduotuvėse. Nors nemalonu, kai dėl dingusios ar tuščios tūbelės tenka atidėti karštą meilės aktą, sėdėti gydytojo kabinete su grybeline infekcija yra dar nemaloniau.

MISTER SIZE organinis lubrikantinis gelis kaip visapusiškas talentas

Ypač tiems, kurie nori, kad tai būtų saugu ir nesudėtinga, kokybiškas vandens pagrindo lubrikantas, toks kaip MISTER SIZE organinis lubrikantas, yra tinkamas pasirinkimas.

Jį galima be jokių problemų naudoti su žaislais ir prezervatyvais, o dėl ilgai išliekančios lubrikacijos jis tinka ir analiniams santykiams. Skirtingai nuo daugelio pakaitinių produktų, čia nereikia atsižvelgti į dirginančias sudedamąsias dalis, chemines reakcijas ar medžiagų atitiktį - tiesiog užtepkite ir tegul prasideda drėgnas malonumas!

Mister Size Bio Gleitgel

MISTER SIZE organinis lubrikantinis gelis

Atraskite dabar - "Mister Size" vandens pagrindo organinis lubrikantinis gelis puikiai priglunda prie prezervatyvo, kaip ir prezervatyvas prie jūsų.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar