Skip to main content

Tinkamas prezervatyvų laikymas - ką reikia turėti omenyje laikant prezervatyvus

Tinkamas prezervatyvų laikymas turi tiesioginės įtakos jų galiojimo laik ui ir saugumui, todėl turėtumėte žinoti svarbiausias laikymo taisykles. Jei jums įdomu, ką galite padaryti blogai laikydami prezervatyvus, atsakymas yra toks: gana daug!

Iš esmės viskas gana paprasta, tiesiog turite laikyti prezervatyvus tamsioje ir vėsioje vietoje. Tačiau tai jau yra pirmosios užuominos apie tai, kas gali nutikti netinkamai laikant prezervatyvus. Pirma, laikydami prezervatyvus turite užtikrinti tinkamą temperatūrą, antra, jie neturėtų būti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Itin aukšta temperatūra, taip pat didelis slėgis ar nuolatinė trintis gali pažeisti prezervatyvą ir padaryti jį akytą arba palikti jame skylę.

Taigi ko turėtumėte vengti laikydami prezervatyvus?

Kaip aprašyta pirmiau, aukšta temperatūra, trintis, tiesioginiai saulės spinduliai ar didelis slėgis sugadina prezervatyvą ir sutrumpina jo galiojimo laiką. Aštrių ar smailių daiktų taip pat niekada nelaikykite kartu su prezervatyvais. Turėtumėte vengti toliau išvardytų tipinių laikymo klaidų:

  • Nelaikykite prezervatyvų piniginėje - juos veikia slėgis ir dažnai padidėjusi trintis.
  • Nelaikykite prezervatyvų rankinėje ar kuprinėje - čia taip pat dažnai kyla pavojus dėl padidėjusios trinties ar aštrių daiktų, dėl kurių gali atsirasti skylutė.
  • Nelaikykite prezervatyvų automobilyje arba pirštinių dėtuvėje - tai problema, ypač vasaros viduryje, nes automobilyje, atsidūrus saulėje, prezervatyvams dažnai būna gerokai per karšta.
  • Nelaikykite prezervatyvų tiesioginiuose saulės spinduliuose - net ir čia, pavyzdžiui, ant palangės, gali būti labai karšta, ypač vasarą.
  • Būkite atsargūs vasaros viduryje, kai temperatūra viršija 30 °C - jei turite butą po stogu, kuriame vasarą ilgesnį laiką būna karščiau nei 30 °C, prezervatyvus turėtumėte padėti į šaldytuvą.

Saugus prezervatyvų laikymas namuose

Geriausia vieta prezervatyvams laikyti namuose paprastai yra naktinė spintelė šalia lovos. Čia prezervatyvai paprastai laikomi vėsioje, tamsioje vietoje ir yra visada po ranka, kai jų prireikia. Geriausia vieta prezervatyvams laikyti yra stalčius ant naktinio stalelio, nes, priklausomai nuo modelio, tiesiai po naktine lempute gali būti gana karšta, be to, jie taip pat nėra laikomi tamsioje vietoje.

Išimtis - minėtas vasaros vidurys, kai temperatūra ilgesnį laiką laikosi aukštesnė nei 30 °C, juos geriau laikyti savo šaldytuve.

Kaip apsaugoti prezervatyvus keliaujant?

Jei prezervatyvus norite pasiimti su savimi į kelionę ar keliaudami, sprendimas juos tiesiog įsidėti į piniginę ar laisvai įmesti į kuprinę ar rankinę, kaip minėta, nėra gera idėja. Aštrūs daiktai, pavyzdžiui, rašikliai ar net raktai, ir kitų daiktų trintis gali pažeisti prezervatyvus, o tada tiesiog neturėsite saugių prezervatyvų po ranka, kai tai bus svarbu.

Taigi ką galite padaryti, kad to išvengtumėte? - Tiesiog įsigykite nedidelę tvirtą metalinę ar plastikinę dėžutę, į kurią galėsite supakuoti savo atsargas kelionei, ir jūsų prezervatyvai bus puikiai apsaugoti. Dabar tereikia pasirūpinti, kad vidury vasaros jie nebūtų nuolat laikomi pernelyg šiltai.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Padarykite daugiau - su sekso fantazijomis savo asmeninėje galvoje kinas

Skaitykite dabar

Vienas panašus į kitą - ką reiškia skirtingos varpos formos

Skaitykite dabar

Ar šiandien žmonės mažiau užsiima seksu?

Skaitykite dabar