Skip to main content

Padarykite daugiau - su sekso fantazijomis savo asmeninėje galvoje kinas

penkios idėjos, kaip gyventi visavertį meilės gyvenimą

Ar jūsų seksualinis gyvenimas šiuo metu vyksta tik taip ir ne taip, ir ar ne laikas jį šiek tiek pagyvinti? Norite išbandyti ką nors naujo, bet nežinote kaip? O gal tiesiog norite susikurti keletą jausmingų akimirkų vieni ir jomis mėgautis? Tuomet įjunkite protinį kiną ir leiskite sau pasinerti į slapčiausias fantazijas. Čia rasite įdomių idėjų ir minčių.

Esate ant ko nors supykęs arba negalite išsijungti? Keliaukite į psichiatrinį kiną...

Asmeninis protinis kinas yra aukso vertės - net ir kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, kai naujoji viršininkė jus nepaprastai supykdo ir jūs įsivaizduojate, kaip išpilate jai ant galvos savo kokteilį. Arba kai sprogsta autobuso vairuotojo padanga, kaip tik tuo metu, kai jis ruošiasi nuo jūsų nuvažiuoti. Mūsų mintyse akimirką viskas gali vykti kitaip ir taip pasaldinti mūsų dieną. Nesvarbu, ar tai būtų maža keršto fantazija, ar mintys apie nuotykių atostogas, kai sėdime nuobodžioje privalomoje paskaitoje.

O galvos kinas gana šaunus ir sekso metu. Nes jis tiksliai parodo, kas mus iš tikrųjų jaudina - daug labiau nei bet koks pornografijos filmas. Ir taip padeda mums geriau įsitraukti arba tiesiog įjungti aukštesnę pavarą. Jei dar to nedarėte, pabandykite!

Kokie filmai groja jūsų galvoje? - Populiariausios sekso fantazijos

Visada galime patys nuspręsti, kas groja mūsų galvos kine. Taigi leiskite sau mėgautis filmais, kurie jums patinka ir kurie jums daro gera. Kalbant apie dilgčiojančią erotiką, yra kelios sekso fantazijos, kurios yra labai populiarios. Leiskite joms jus įkvėpti:

Seksas su nepažįstamaisiais

Daugeliui žmonių patinka įsivaizduoti seksą viešoje vietoje - galbūt net su paslaptingu nauju pažįstamu. Pavyzdžiui, per spontanišką susitikimą gatvėje, užkampyje, bėgiojant parke ar diskotekos tualete. Nenuostabu - juk tame yra kažkas jaudinamai nedoro, o netikėtas nuotykis paprastai skamba gana įdomiai. Kitas klausimas, ar to norisi realybėje. Tačiau kaip nedidelį filmą protiniam kinui jį visiškai rekomenduoju.

Nuotykių su dominavimu ir atsidavimu

Vėliausiai nuo "Pilkų atspalvių" (angl. "Shades of Grey") dominavimo ir surišimo žaidimai sukėlė didelį norą ir už BDSM scenos ribų. Įsivaizduokite, kaip visiškai atsiduodate savo partneriui, o jis sprendžia, ką turite daryti. Galbūt net surišamas visiškai nejudėdamas gana karštoje padėtyje. Jūs nusprendžiate, kaip toli norite nueiti ...

Seksas su žvaigždėmis arba "gerbiamais asmenimis

Karštas meilės nuotykis su mėgstama žvaigžde, bosu, profesoriumi ar dėstytoju taip pat jaudina. Kad ir kas jums sukėlė netikėtus jausmus - savo asmeniniame mentaliniame kine galite duoti valią savo troškimui ir mintyse mėgautis nuotykiu. Tai gali pavykti net su viršininku, kurio iš tikrųjų nekenti, kaip " Cosmopolitan" atskleidė 25 metų Isa.

Seksas trise arba grupinis seksas

Būti vienu metu su keliais partneriais iš tiesų yra gana plačiai paplitusi fantazija. Net jei dauguma žmonių niekada to neišbandytų iš tikrųjų. Tačiau bent jau mintis, kad vienu metu tave glamonėja kelios rankos ir burnos, o sekso metu jauti visas nuostabias galimybes... tai savotiškai karšta!

Taigi, ar jūsų fantazijos jau bėga pasroviui? Tuomet leiskite sau pasinerti ir mėgaukitės šou...

"Kai užsidaro paskutiniai pančiai, staiga suprantu: dabar kelio atgal nebėra. Esu visiškai priklausomas nuo jo malonės. Ir tuo pat metu manyje kyla įžūlus smalsumas: ką jis dabar su manimi padarys? Visas mano kūnas dilgčioja ir aš laukiu su nekantrumu. Atrodo, kad praėjo pusė amžinybės. Ir kai jo rankos pagaliau nuslysta mano šlaunimis, per mane perbėga šiurpuliukai, tarsi..."

Ar manęs neturi graužti sąžinė, jei sekso metu galvoju apie ką nors kita? Ar mano fantazijos iš tikrųjų yra normalios?

Žinoma, kaip ir daugelyje kitų gyvenimo sričių, dažnai kyla abejonių dėl asmeninės erdvės: ar nebus neatsargu mano partneriui, jei sekso metu galvosiu apie ką nors kita? Arba, dar blogiau, apie ką nors kitą?

Ir tikrai, tai gali būti keista - gal net šiek tiek panašu į tai, kad apgaudinėjame kitą asmenį. Kol nesuprasime, kodėl apskritai įjungiame galvos kiną: Kad galėtume įsijungti ir užblokuoti kitas kvailas mintis. Nes tikrai maloniau visiškai atsiduoti karštoms fantazijoms savo galvoje nei sekso metu galvoti apie stresą biure ar seniai uždelstą mokesčių deklaraciją. O kaip manote jūs? Kol mylite savo partnerį ir dar negalvojate apie ką nors kitą, maži nuotykiai mintyse yra visiškai gerai. Galiausiai abu turėsite geresnį seksą.

Beje, tas pats pasakytina ir apie mūsų fantazijų pobūdį - nesvarbu, kokios sunkios ar keistos jos gali atrodyti iš pradžių. Mintyse kine galime išgyventi viską, ko nenorime sau pripažinti realiame gyvenime. Mums nereikia turėti jokių skrupulų ar sąžinės graužaties. Net tokios fantazijos, kaip būti išprievartautam plėšiko, yra daug dažnesnės, nei dauguma žmonių mano. O jei jums atrodo, kad idėjos, kurios kitiems gali būti bjaurios, yra karštos? Na ir kas! Juk tai jūsų galvos kinas ir jūs nustatote programą. Be erzinančių tabu. Kol gyvūnai ir vaikai nedalyvauja, beveik viskas gerai. Taigi atsiduokite savo slaptoms fantazijoms ir nesijaudinkite dėl to, ką apie jas gali pagalvoti kiti. Jie dažnai turi savų nešvankių fantazijų, kurių niekada neatskleistų.

"Kai paskaita baigiasi, visi atsistoja ir išeina iš auditorijos. Staiga pajuntu ranką ant krūtinės, kuri priverčia mane staigiai sustoti. Vis dar turiu tau pasakyti žodį. Mūsų profesorius žvelgia į mane griežta veido išraiška, o mano kojos staiga pasijunta minkštos kaip sviestas. Ar tai susiję su esė? Neturėjau jo rašyti taip provokuojančiai. Bet tada ji sako: Man labai patiko tai, ką parašei. Ir man pasidarė smalsu. Dar yra vienas dalykas, kurį norėčiau su tavimi aptarti išsamiau...".

O jei vien vaizduotės nepakanka...?

Kartais norime žengti dar vieną žingsnį ir išbandyti savo seksualines fantazijas realiame gyvenime. Tai nėra sunku - juk yra daugybė kitų žmonių, kurie jaučiasi taip pat. Pažinčių platformose galite rasti savo fantazijoms tinkamų žaidimų partnerių, jei aiškiai išsakysite savo norus. Kartais tai gali nutikti visiškai netikėtai bare, prekybos centre ar jūsų pačių santykiuose, vos tik pagaliau tai ištariama. Svarbu tik tai, kad viską iš anksto aptartumėte. Kad būtų aišku, ko norite ir kur yra ribos. O jūsų fantazijose jie gali eiti po stalu, bet realiame gyvenime, žinoma, visada galioja: nepamirškite prezervatyvų.

"Savo didelėmis rankomis jis sugriebė mane ir stipriai prispaudė prie sienos. Mes bučiuojamės, o aš ieškau jo džinsų užtrauktuko ir pagaliau jį sugriebiu. Tai, ką tada pajuntu, mane džiugina. Jis pakelia mano suknelę ir įsiskverbia į mane. Prieš akimirką išsigandau, kad kažkas gali mus stebėti. Dabar ši mintis mane tik dar labiau skatina..."

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai teisingas būdas pasiekti lyčių lygybę?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas - kad seksas vyktų kaip laikrodis

Skaitykite dabar