Skip to main content

Vienas panašus į kitą - ką reiškia skirtingos varpos formos

Kiekvienas žmogus yra skirtingas. Tai matyti ne tik gatvėje, bet ir lovoje. Būtent tada, kai nusimeta drabužius ir vyras atskleidžia, kaip pastatytas geriausias jo kūrinys. Arba kitaip tariant: kokios formos penį jis turi. Nes kai kurie žmonės mano, kad iš jo galima ne tik išskaityti elgesį sekso metu, bet ir padaryti išvadas apie charakterį. Taigi pereikime tiesiai prie reikalo: ar tai tikrai tiesa? Ir kokios apskritai yra varpos formos?

Kokios yra skirtingos varpos formos? Ir ką jos reiškia?

Kaip tiksliai vadinamos skirtingos varpos formos, visada šiek tiek priklauso nuo to, kieno paklausite. Belgų psichologė ir sekso tyrinėtoja Goedele Liekens savo "Penio knygoje" išskiria keturias formas - ir konkrečiai įvardija, koks vyro tipas už jų slypi:

Mažas, bet protingas: "rodyklė", dar vadinama "Dietrich".

G. Liekensas "strėle" vadina varpą, kuri yra gana maža ir plona, o jos sėklidės tvirtos ir lygios. Kiti šią formą taip pat vadina "Dietrich", kas iš tikrųjų tinka daug geriau. Mat mažesnio dydžio varpa gali neturėti tokio "wow" efekto kaip didelė varpa, tačiau ji suteikia malonių galimybių sekso metu.

Sakoma, kad šios varpos formos vyras yra geras meilužis - be kita ko, todėl, kad turėdamas mažesnę varpą tikriausiai įdedi daugiau pastangų ir esi labiau linkęs eksperimentuoti, kad partnerė būtų tikrai laiminga. Be to, sakoma, kad vyrai su "rodykle" yra jautrūs ir geri klausytojai.

Puikiai tinka lovoje: "ietis" arba "grąžtas".

Vyrai, apsiginklavę "ietimi", turintys ilgą, gerai proporcingą penį ir tvirtas sėklides, vien vizualiai daro gerą įspūdį ir gana retai sukelia jausmą: "Bet jis galėtų būti ilgesnis..." Dažnai ietis būna išlenkta į kairę arba į dešinę - tačiau jis moka tuo sumaniai pasinaudoti.

Taigi jis idealiai tinka lovai, tačiau ilgalaikiams santykiams "ietis" arba "grąžtas" laikomas netinkamu. Dėl savo įrangos jis turi lengvą žaidimą - todėl jam gana sunku įsipareigoti, o paskui ir likti ištikimam. O gaila, nes kitu atveju tai puikus kompanionas viskam, kas linksma.

Didelis ir atkaklus: lazda

"Klubas" yra varpos forma, pasižyminti "wow" efektu, nes ji yra daug ilgesnė ir storesnė už visas kitas. Jos turėtojas laikomas itin atkakliu ir mėgstančiu turėti persvarą - tiek lovoje, tiek santykiuose apskritai. Mainais už tai jis yra ištikimas kompanionas, gali gerai pasirūpinti namais ir netgi sakoma, kad yra geras šokėjas. Tačiau intymių vietų dydis turi vieną trūkumą: vyras turi būti su jomis daug atsargesnis, kad malonumas nevirstų skausmu. Tai ypač pasakytina apie analinį seksą.

Laimė griebtis ko nors tvirto: malūnsparnis

"Malūno akmuo", arba "priekalas", yra geru gabalu storesnis už klubą, tačiau gerokai trumpesnis ir paremtas gana didelėmis sėklidėmis. Manoma, kad už jo stovintis vyras yra absoliutus dievo dovana ilgalaikiams santykiams ir santuokai - nes jis į pirmą vietą iškelia šeimą ir rūpinasi širdžiai artimais žmonėmis. Tai galioja ir lovoje, kur, kaip sakoma, jis yra labai dėmesingas ir kūrybingas meilužis. Taigi puikus pasirinkimas žemiškam gyvenimui.

Ką daryti, jei penis atrodo kitaip?

Žinoma, šios keturios varpos formos yra tik vienas iš būdų apibūdinti geriausią kūrinį su visomis jo variacijomis. Jų taip pat nepakanka tinkamai apibūdinti įvairovei už liemens linijos. Arba kitaip tariant: negalima varpos tiesiog priskirti balandžiams (nes tai būtų skaudu). Tačiau vis dėlto yra dvi pagrindinės charakteristikos, apie kurias dažniau susimąsto patys vyrai:

Kuris geresnis - tiesus ar išlenktas?

Vieniems geriausia varpos dalis yra tiesi kaip kauliukas partnerės kryptimi, kitiems gali būti išlenkta į kairę arba į dešinę. Jei jūsų varpa išlinkusi, negalvokite apie tai metaforiškai ir nesijaudinkite - maždaug pusė vyrų turi į vieną pusę išlinkusią varpą. Taigi tai visiškai normalu ir netgi gali būti gana praktiška: Nes esant tinkamai padėčiai, išlenkimas puikiai tinka G taškui pasiekti. Taigi tiesiog šiek tiek pabandykite ir mėgaukitės geru pojūčiu!

Beje, kreivumas turi labai paprastą priežastį: varpoje yra trys dideli erekciniai audiniai, kurie prisipildo kraujo, kai jums sustingsta. Dažnai jie paprasčiausiai nėra vienodo ilgio, todėl varpa traukiama atgal trumpiausia puse ir todėl išlinksta į vieną pusę.

Apipjaustytas ar neapipjaustytas?

Ar žmogus apipjaustytas, ar neapipjaustytas, paprastai nusprendžia tėvai, pavyzdžiui, dėl religinių priežasčių. Jūs patys paprastai tam įtakos neturite. Žinoma, apipjaustymas galimas ir suaugus, tačiau sakoma, kad jis gana nemalonus ir tiesiog nėra būtinas. (Kas matė serialą "Begėdis ", tikriausiai prisimins, ką teko išgyventi Karlui...)

Daugeliui moterų nerūpi, ar penis apipjaustytas - jei tik kūno higiena tinkama ir vyras taip pat prausiasi po apyvarpe. Priešingu atveju apipjaustyta varpa laikoma mažiau jautria - nors yra ir priešingų patirčių. O neapipjaustytai varpai prieš užsidedant prezervatyvą apyvarpę reikėtų atitraukti. Priešingu atveju tiesiog taip yra. Nereikia dėl to nerimauti.

O dabar pereikime prie esminių dalykų: ar varpos forma iš tiesų turi tokį didelį poveikį?

Žinoma, svarbu, kokia yra varpos forma, tačiau forma ir dydis nelemia, ar mūsų seksas yra geras, ar blogas. Varpos forma taip pat vargu ar ką nors pasako apie charakterį - nebent vyrą stipriai valdo nepasitikėjimas savimi ar gašlumas, o tai būtų gana apmaudu. Taigi neleiskite, kad tai jums darytų per didelę įtaką. Kol gerai sutariate ir sekso metu vienas kitą džiuginate, bet kokia varpos forma yra tobula.

Kaip vyras, turėtumėte tiesiog būti toks, koks norite būti - ir pasitelkęs šiek tiek kūrybiškumo išgauti geriausią savo varpos formą. Jei abejojate, tiesiog prisiminkite: mes negalime pasirinkti savo kūno - ir skundimasis ar abejonės visiškai nepadeda, o tik nustumia į šešėlį mūsų privalumus. Todėl verčiau vertinkime tai, kas mums duota, o tada kuo geriau tuo pasinaudokime. Visiškai gerai ir svarbu mokėti pasakyti: Aš myliu savo penį! Nes tinkamai nusiteikę galite būti geri meilužiai su bet kokios formos ir dydžio varpa.

Todėl turiu patarimą partneriams: Nesuteikite per daug reikšmės dydžiui ir formai ir mėgaukitės savo peniu, kad ir koks jis būtų. Jei norite kažko kitokio, yra didelis pasirinkimas tinkamų žaisliukų iš silikono. Taigi būkite kūrybingi, nesvarbu, ar su vyru, ar su žaisliuku - verta!

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar