Skip to main content

Ar yra temperatūrų, kurios yra pavojingos prezervatyvams?

Kaip prezervatyvai toleruoja karštį ir šaltį? Kas atsitinka, jei prezervatyvai buvo laikomi per karštai vasarą arba per šaltai žiemą? Šiame straipsnyje sužinokite visą informaciją apie tinkamą prezervatyvų laikymo temperatūrą.

Prezervatyvai vasarą

Iš esmės prezervatyvai ilgesnį laiką turėtų būti laikomi tik ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Žinoma, vasarą tai kartais gali būti iššūkis. Taip pat prezervatyvų nereikėtų ilgai laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Tačiau trumpalaikis 3-4 dienų laikymas ekstremalioje iki 40 °C temperatūroje, pavyzdžiui, gabenant paštu, automobilyje ar pakavimo stotyje, yra įmanomas be jokių problemų. Taigi net ir vasarą galite užsisakyti prezervatyvus internetu arba be jokių rūpesčių pasiimti juos su savimi į kelionę. Jei užsitęsia karščiai ir jūsų butas, pavyzdžiui, po stogu, tampa labiau inkubatoriumi, prezervatyvus taip pat galite laikyti šaldytuve, nes tai jiems nepakenks.

Jei prezervatyvai per ilgai laikomi kepinančioje saulėje arba karštyje, lateksas ilgainiui tampa vis trapesnis ir gali greičiau suplyšti. Jei vasarą prezervatyvus ilgam palikote automobilio daiktadėžėje, geriau jų daugiau nenaudoti. Piniginė ar rankinė taip pat nėra tinkama vieta prezervatyvams laikyti, nes vasarą jie dažnai būna labai įšilę.

Beje: kontraceptinės tabletės vasarą taip pat susiduria su temperatūros problema. Jos taip pat neturėtų būti laikomos aukštesnėje nei 30 laipsnių Celsijaus temperatūroje, kitaip gali būti prarastas kontraceptinių tablečių poveikis.

Prezervatyvai žiemą

Ar prezervatyvai pakenčia šaltį? Taip, gali. Žema temperatūra ir net šaltis prezervatyvams niekaip nekenkia. Prezervatyvų galiojimo laikui tai neturi nei neigiamos, nei teigiamos įtakos. Galiojimo data išlieka tokia, kokia nurodyta ant pakuotės, net jei prezervatyvai žiemą kelias dienas buvo užšalę, pavyzdžiui, dėl to, kad užsisakėte juos internetu.

Išvada - kaip reikėtų laikyti prezervatyvus?

Prezervatyvus laikykite vėsioje, sausoje, nuo šviesos apsaugotoje vietoje; prezervatyvų pakuotės gerai apsaugo nuo šviesos. Esant įprastai žemesnei nei 30 laipsnių Celsijaus temperatūrai, jums nėra ko nerimauti. Jei skelbiama karščio banga ir jūsų bute ilgesnį laiką bus per šilta, galite pasinaudoti šaldytuvu. Tačiau trumpalaikis didesnis karštis transportuojant prezervatyvui nepakenks.

Daugiau klausimų apie "Mister Size" prezervatyvus rasite mūsų DUK:

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai teisingas būdas pasiekti lyčių lygybę?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas - kad seksas vyktų kaip laikrodis

Skaitykite dabar