Skip to main content

Nominalus prezervatyvų plotis - kas tai yra?

Prezervatyvų yra įvairių dydžių, kurie gali labai skirtis priklausomai nuo gaminio ir gamintojo. Siekiant užtikrinti, kad prezervatyvas jums tinkamai tiktų, t. y. nebūtų per didelis ar per mažas, kad būtų užtikrintas geriausias pojūtis ir optimalus saugumas, ant visų Europos Sąjungoje parduodamų prezervatyvų pakuotės turi būti nurodytas vardinis atitinkamo prezervatyvo plotis.

Tačiau dažnai kyla daug klausimų dėl vardinio pločio, nes ne visada aišku, kaip vardinis plotis susijęs su jūsų varpos dydžiu arba kaip apskaičiuoti tinkamą prezervatyvo dydį.

Toliau pabandysime atsakyti į visus jūsų klausimus apie vardinį plotį, kuris ant daugelio pakuočių taip pat nurodomas kaip nominalus plotis arba standartinis plotis.

Kas yra vardinis plotis?

Nominalusis prezervatyvų plotis arba standartinis plotis yra specifikacija pagal tarptautinį prezervatyvų standartą DIN EN ISO 4074, todėl yra aiškiai apibrėžtas. Ant prezervatyvų pakuočių šią informaciją rasite milimetrais, pavyzdžiui, "Mister Size" atveju nuo 47 mm iki 69 mm.

Tačiau ką tiksliai tai reiškia ir kaip tai matuojama? Ar tai prezervatyvo skersmuo, apimtis, ar spindulys? Deja, tai nėra nurodyta, tačiau tai yra pusė prezervatyvo perimetro siauriausioje vietoje.

Jei norite išmatuoti, galite prezervatyvą padėti visiškai lygiai ir tada, pavyzdžiui, liniuote nustatyti plotį siauriausioje vietoje, ir turėsite vardinį plotį, nes gulėdamas lygiai turite lygiai pusę prezervatyvo perimetro.

Siauriausias taškas, žinoma, svarbus tik tiems prezervatyvams, kurie nėra cilindro formos ir todėl visur yra vienodo pločio. Be daugumos prezervatyvų, kurie yra cilindro formos, yra ir kai kurių kontūrinių prezervatyvų, kurie yra šiek tiek siauresni, pavyzdžiui, žemiau žando.

Kaip išmatuoti vardinį plotį?

Kaip minėta pirmiau, vardinis plotis yra pusė perimetro siauriausioje vietoje. Lengviausias būdas tai išmatuoti - padėti prezervatyvą lygiai ir laisvai, o tada išmatuoti plotį liniuote.

Čia pateikiama nuotrauka, iliustruojanti, kaip galima išmatuoti vardinį prezervatyvo plotį. Padėkite prezervatyvą kuo lygiau ant liniuotės ir nuskaitykite plotį:

Jei matuodami plotį pastebėjote nedidelį nuokrypį, jis vis tiek atitinka standartą. Pagal ISO 4074 standartą plotis gali skirtis +/- 2 mm.

Kodėl matuojate pusę perimetro?

Nors iš pradžių gali atrodyti painu matuoti lygiai pusę perimetro, tai yra paprasčiausias ir aiškiausias metodas, leidžiantis pasiekti prezervatyvų pločio palyginamumą. Paprastai esame įpratę matuoti arba apvalių objektų skersmenį, arba visą perimetrą, tačiau dėl lanksčios prezervatyvų medžiagos tai dažnai yra sudėtinga ir netiksli procedūra. Jei, pavyzdžiui, matuotumėte skersmenį, tikriausiai kiekvieno matavimo metu gautumėte skirtingą rezultatą. Žr. mūsų nuotraukas:

Kokio pločio yra standartiniai prezervatyvai?

Daugumos standartinių prezervatyvų plotis yra nuo 52 iki 54 mm, nors 54 mm dažnai yra gana didelis. Prezervatyvai, parduodami kaip XL arba XXL prezervatyvai, paprastai būna 56 mm pločio. Ypač maži prezervatyvai yra atitinkamai mažesni nei 52 mm. Daugelyje prezervatyvų prekės ženklų dažnai rasite įprastų prezervatyvų ir XL prezervatyvų, kurie yra tik šiek tiek didesni. Tačiau kadangi netinkamo dydžio prezervatyvai kenkia ir saugumui, ir jūsų pojūčiams lytinio akto metu, " Mister Size" rasite nuo 47 mm iki 69 mm pločio prezervatyvų.

Kur ant pakuotės galiu rasti vardinį plotį?

Ant prezervatyvų pakuočių paprastai rasite nominalųjį arba standartinį plotį tekste kitoje pakuotės pusėje. Tačiau kai kuriais atvejais ant pakuotės taip pat būna simbolis, nurodantis plotį.

Kaip pasirinkti tinkamą prezervatyvų dydį?

Žinoma, sunku išmatuoti pusę varpos apimties, kaip ir prezervatyvo pločio atveju, o prezervatyvas neturėtų būti per daug laisvas. Mes, "Mister Size", sukūrėme keletą paprastų metodų, kaip rasti tobulą prezervatyvo dydį. Pavyzdžiui, galite naudoti mūsų programėlę prezervatyvo dydžiui nustatyti (nebūtina atsisiųsti) arba galite pažvelgti į mūsų straipsnį, kaip 4 paprastais žingsniais nustatyti tinkamą prezervatyvo dydį.

Išvada

Iš pirmo žvilgsnio vardinis prezervatyvų plotis gali pasirodyti šiek tiek painus, nes jis neturi tiesioginio ryšio su jūsų varpos pločiu. Tačiau naudodamiesi mūsų paprastais matavimo metodais, bet kada galėsite lengvai rasti jums tinkamą prezervatyvų dydį. Prezervatyvų dydis yra toks pat kaip ir vardinis plotis, todėl prezervatyvų 53 dydžio vardinis plotis yra 53 mm. Jei, pavyzdžiui, priekinėje pakuotės pusėje nurodyta tik XL, tiesiog dar kartą patikrinkite pakuotę ir kažkur rasite ir plotį.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Pirmas seksas: Patarimai ir informacija, kad jis būtų gražus

Skaitykite dabar

Kas yra Perlo indeksas ir kodėl prezervatyvai yra gerai!

Skaitykite dabar

Tinkamai laikykite prezervatyvus

Skaitykite dabar