Skip to main content

Kai viskas staiga tampa teisinga - privalumai jums kaip moteriai

Norite mėgautis visapusiška prezervatyvų apsauga, bet vis tiek jausti savo partnerį visiškai ir pilnai? Su MISTER SIZE galite turėti ir viena, ir kita! Alenya ir Lotta pasakoja apie savo patirtį ir įgytus privalumus.

Moterų atsiliepimai

Alenya - 25 metai, iš Offenburg

"Mano galva yra debesyse sekso, o ne kontracepcijos metu".

"Jau kelerius metus esu vienišas iš aistros! Mėgstu išbandyti naujus dalykus - taip pat ir kalbant apie vyrus. Taigi, kalbant apie meilę ir seksą, esu gana nepastovi, bet kai kalbama apie kontracepciją, visada žaidžiu saugiai. Ant kortos pastatyta per daug, kad galėčiau vadovautis mąstysena "viskas pavyks". Todėl nenoriu, kad dėl sekso man tektų pasikliauti kitu žmogumi. Aš pati priimu sprendimus: dėl savo kūno ir kontracepcijos.

Kai atradau "Mister Size" asortimentą, iškart apsidžiaugiau. Tai tobulo pasiruošimo lygis, kurio ieškau. Dabar galiu būti visiškai tikras, kad turiu tinkamą dydį kiekvienam savo nuotykiui. Viskas tikrai tinkamai priglunda ir niekas neslysta. Kartu itin plona medžiaga jam taip pat itin gerai jaučiasi, o tai, žinoma, džiugina ir mane. Tačiau svarbiausia, kad ji man suteikia saugų jausmą, kurio reikia, kad galėčiau iš tiesų leisti sau atsipalaiduoti."

Lotta - 31 metai, Osnabrück

"Man sekso metu viskas turi būti gerai - abiem pusėms".

"Esu labai fiziškas ir jautrus žmogus, todėl seksualumas niekada nebuvo tema, į kurią galėčiau žiūrėti lengvabūdiškai.

Sekso metu noriu visiškai įsitraukti į savo partnerį ir iš tiesų ištirpti jame. Kad tai pavyktų, man tikrai viskas turi būti gerai ir abi pusės turi būti visiškai atsidavusios. Štai kodėl prezervatyvai man yra svarbi detalė... Jie taip pat gali sugadinti naktį. Jei kažkas netinkamai priglunda arba vyras jaučia tik dalelę to, ką galėtų jausti, visas bendravimas išnyksta. Man ypač blogai, kai prezervatyvo užsidėjimas tampa įgūdžių žaidimu, o išvyniojant jis gali net plyšti. Visiškas malonumo žudikas!

Dėl šios priežasties prezervatyvai skirti ne tik vyrams. Jei kažkas negerai, aš tai jaučiu lygiai taip pat".

Savarankiškumas be trūkumų - MISTER SIZE privalumai jums, kaip moteriai.

Kaip moteriai, paimti kontracepciją į savo rankas yra labai nelengva, nepaisant daugybės galimybių. Hormoniniai metodai, tokie kaip kontraceptinės tabletės, dažnai turi didelių trūkumų, todėl už savo seksualinį apsisprendimą tenka mokėti didelę kainą. Prezervatyvai yra daug paprastesni - jei ne daugelio vyrų argumentas, kad prezervatyvai riboja pojūčius. Laimei, su MISTER SIZE šis rūpestis liko praeityje. O jūs esate puikiai pasirengę bet kokiai situacijai.

Susikoncentruokite į esminius dalykus - nesvarbu, ar santykiuose ...

Seksas visada turi turėti galimybę tapti viena nuostabiausių akimirkų. Štai kodėl MISTER SIZE sukuria sąlygas, leidžiančias sekso metu atsipalaiduoti - nesijaudinant ir negalvojant apie šalutinį poveikį. Jei visada manėte, kad prezervatyvai atima iš mylėjimosi intensyvumo, dabar turėsite nuostabią patirtį. Nes kai prezervatyvas idealiai tinka, jis per kelias sekundes apsivynioja ir yra beveik nepastebimas jums abiem. Galite visiškai pasinerti vienas į kitą ir mėgautis nuostabiomis bendrumo akimirkomis.

... arba per vienos nakties nuotykį

Net ir ypač jei esate vienišas, prezervatyvai yra tinkamiausia kontraceptinė priemonė - nes kai užsiimate seksu su žmogumi, kurio (dar) nepažįstate, saugumas visada yra pirmoje vietoje. Tačiau tai nereiškia, kad turite susitaikyti su bet kokiais apribojimais. Jei visada su savimi turėsite vieną iš mūsų bandomųjų pakuočių ir " Condom Sizer", akimirksniu rasite tinkamą dydį ir galėsite mėgautis vienos nakties nuotykiu visu jo intensyvumu. Tiesiog išbandykite.