Skip to main content

"Mister Size" - tikra puikybė ir prezervatyvų kokybės požiūriu

Kad galėtume savo klientams užtikrinti maksimalų saugumą, į mūsų standartinę programą įtrauktos aukščiausios klasės medžiagos ir griežta kontrolė. Todėl milijonai prezervatyvų naudotojų visame pasaulyje džiaugiasi aukšta "Mister Size" kokybe, kurią lemia daugiau nei 20 metų kaupiama patirtis šioje srityje.

Žaliavos

Prezervatyvai "Mister Size" gaminami iš unikalaus natūralaus kaučiuko latekso mišinio, kuris suteikia gaminiui ypatingą minkštumą, atsparumą plyšimui ir mažą kvapą. Dėl to "Mister Size" prezervatyvai suteikia intensyvius pojūčius ir kartu patikimą apsaugą. Kad būtų užtikrintas optimalus suderinamumas, lubrikanto gelio dangą sudaro grynas silikono aliejus, dar vadinamas dimetikonu.

Sertifikavimas

"Mister Size" yra sertifikuotas medicininis gaminys pagal ES direktyvą 93/42 EEC. Be vidinės kokybės kontrolės, mūsų gamybos ir valdymo sistemos reguliariai ir oficialiai audituojamos pagal ISO 9001 ir ISO 13485.

Gamyba

Gamyboje remiamės savo ilgalaikiu partneriu "Karex", didžiausiu prezervatyvų gamintoju pasaulyje. Prezervatyvai "Mister Size" kuriami ir gaminami Malaizijoje, naudojant moderniausią įrangą ir prižiūrint patyrusiems specialistams. Tai reiškia, kad mūsų prezervatyvai gaminami netoli žaliavų gavybos vietos, kad būtų užtikrinta geriausia įmanoma kokybė. Kiekvienas "Mister Size" prezervatyvas elektroniniu būdu tikrinamas, ar jame nėra skylučių. Natūralaus kaučiuko mišinys ir grynas silikono aliejus užtikrina geriausią suderinamumą su oda ir saugumą. Dalį gamybos proceso galite pamatyti šiame vaizdo įraše.

Tvarumas

"Karex" garantuoja sąžiningą atlyginimą gamybos darbuotojams ir tai, kad "Mister Size" gamyboje nedirba vaikai.

Prezervatyvų pakuotė pagaminta iš kruopščiai atspausdinto kartono. Nenaudojame nereikalingų plastikinių maišelių ar pakuotės vietos - vadovaujamės šūkiu: kiek reikia, kuo mažiau.

"Mister Size" prezervatyvai taip pat yra veganiški.