Skip to main content

Grynas jausmas! - Privalumai jums kaip vyrui

Kai prezervatyvas priglunda tarsi antra oda, seksas tampa visiškai kitoks. Čia galite paskaityti apie kitų vyrų patirtį su MISTER SIZE ir apie tai, ar verta patirti šį skirtumą.

Vyrų atsiliepimai

Matteo - 32 metai, iš Aachen

"Mano tobulas dydis, mano tyras jausmas".

"Tiesą sakant, niekada daug negalvojau apie prezervatyvus. Tiesiog pirkdavau tai, kas buvo lentynoje - visada atrodė, kad kažkaip tinka. Tada atsitiktinai užkliuvau už "MISTER SIZE" ir pagalvojau: dabar tiesiog išbandysiu. Bet kokiu atveju, kalbant apie seksą, esu gana eksperimentuojantis ir dažnai įsigyju keletą neįprastų aksesuarų, tad kodėl neišbandžius ir prezervatyvų naujovių?

Kai pirmą kartą panaudojau MISTER SIZE, buvau nustebintas, koks skirtumas buvo dėl individualaus pritaikymo. Užsisakiau prezervatyvų matuoklį į namus ir radau tikslų savo dydį - tiesą sakant, kitokį, nei maniau - ir tai buvo verta. Dėl plonos medžiagos ir puikaus prigludimo prezervatyvas iškart pasijuto tarsi antra oda. Manau, kad seksas visada yra geras, bet tai buvo kitokia istorija. Jausmas buvo daug intensyvesnis, nei buvau patyręs anksčiau. Nemaniau, kad dydis padarys tokį skirtumą.

Kay - 26 metai, Neu-Ulm

"Aš nesu 0815 - todėl man reikia prezervatyvų, kurių nėra"

"Nuo pat pradžių man buvo sunku rasti tinkamą prezervatyvo dydį. Mano varpa yra šiek tiek mažesnė už vidutinę. Tai niekada neturėjo įtakos mano savigarbai - iki šiol visos mano partnerės buvo labai patenkintos mano pasirodymu, tačiau galiu įsivaizduoti, kad kitiems ne taip gerai aprūpintiems vyrams tai kelia problemų. Be to, stovite priešais lentyną ir galvojate: kodėl čia nėra nieko, apie ką, mano manymu, būtų pagalvota tokiems vyrams kaip aš? Tarsi egzistuotų tik vieno tipo vyrai, visi būtų lygiai tokių pačių išmatavimų. Jie to nedaro ir su drabužiais. Ačiū Dievui už tai!

Kai pamačiau "MISTER SIZE" ir platų dydžių asortimentą, pirmoji mintis buvo: Kodėl to nedaro visi? Yra skirtingų penių, todėl turėtų būti ir skirtingų prezervatyvų. Man tai neabejotinai buvo visiškas palengvėjimas. Iš pirmo karto teisingai pasirinkau savo dydį ir prezervatyvai puikiai tiko. Skirtumą lovoje pastebėjau iš karto: daugiau jokio slydimo ir baimės, kad prezervatyvas nukris ar - dar blogiau - užstrigs. Kiekvienam vyrui galiu tik rekomenduoti rinktis prezervatyvus taip pat išrankiai, kaip ir drabužius.

Pagal užsakymą pritaikyti asmeninio dydžio prezervatyvai - privalumai vyrams

Daugelis vyrų kritiškai vertina prezervatyvus. To priežastis dažnai būna bloga jaunystės patirtis arba tai, ką jie yra girdėję apie prezervatyvus: kad jie yra nepatogūs, atima pojūčius, slegia ir plyšta. Tačiau verta dar kartą suabejoti šiais įsisenėjusiais prietarais - nes tinkamo dydžio MISTER SIZE prezervatyvai turi daug privalumų:

Intensyvus pojūtis ir optimali apsauga

Su MISTER SIZE prezervatyvais seksas toks pat intensyvus kaip ir be prezervatyvo. Tik plonas sluoksnis leidžia pajusti kiekvieną prisilietimą ir kartu suteikia galimybę visiškai atsipalaiduoti. Nes jums nereikia rūpintis kontracepcija ir saugumu - be trūkumų ir rizikos, kurią kelia kiti kontracepcijos metodai. Be to, šiek tiek gausesnis mūsų prezervatyvų lubrikanto sluoksnis užtikrina dar geresnę jūsų mylėjimosi pradžią.

Su MISTER SIZE galite būti savimi kaip vyras.

Žinoma, kvailas jausmas, kai prezervatyvas arba netelpa pakankamai tvirtai, arba vien jo užsidėjimas tampa įgūdžių varžybomis ir jėgos demonstravimu. Tobulas prezervatyvas turi būti lengvai išvyniojamas ir prigludęs kaip antra oda - tai savaime suprantamas MISTER SIZE dalykas. Suradus savo asmeninį dydį, daugiau nebereikia spausti ir spausti. Prezervatyvas paprasčiausiai tinka jums, nepriklausomai nuo jūsų geriausios figūros dydžio. Taigi net ir su prezervatyvu galite jaustis visiškai savimi - ir mėgautis puikiu vyrišku seksu. Geriausia iš karto išbandyti.