Skip to main content

Mano prezervatyvas yra Mister Size

Prezervatyvų naudotojai, kurie jau išbandė kelis prezervatyvus, mums vis rašo, kad jie rado savo prezervatyvą MISTER SIZE. Žinoma, mes tuo džiaugiamės, todėl norėjome tiksliai sužinoti ir pranešti kitiems apie jų patirtį su MISTER SIZE: todėl pradėjome kampaniją "Mano prezervatyvas yra MISTER SIZE".

MISTER SIZE naudotojai galėjo rašyti mums apie savo patirtį su MISTER SIZE ir mainais gauti 36 MISTER SIZE pakuotes.

Štai rezultatai ir testuotojų atsiliepimai:

Mes jau daug metų esame kartu ir nenorime vaikų. Mano mergina labai rūpinasi sveikata ir yra įsitikinusi, kad yra veganė. Iki šiol susidurdavome su problema, kad prezervatyvai man yra gana laisvi. Todėl nė vienas iš mūsų negalėjo iš tikrųjų atsipalaiduoti, nes visada šiek tiek jaudindavomės, kad prezervatyvas nuslysta arba kad sperma ištekės. Orgazmas kartu? Tikrai sunku.....! Mano draugė pamatė Mister SIZE Müllerio vaistinėje ir iškart atsinešė šį TESTŲ rinkinį. Dabar abu jaučiamės tikrai patogiai su 49 dydžio prezervatyvais, niekas neslysta. Jis tikrai leidžia jaustis gerai. Todėl "Mister Size" yra ne tik mano, bet tikrai mūsų prezervatyvas.

Andreas, 38 m.

Viena iš mano mėgstamiausių influencerių, kuri pati yra mama, pristatė "MISTER SIZE". Manau, kad prezervatyvai mums puikiai tinka, nes norime dar vieno vaiko, bet dar ne dabar. Deja, mano mylimasis turi erekcijos problemų su prezervatyvais ir tai tiesiog nėra smagu. Taigi išbandėme jo dydžio MISTER SIZE. Tai iš tiesų yra skirtumas. Be prezervatyvo vis dar geriausia, bet MISTER SIZE tikrai yra geras sprendimas. Kadangi jo dydžio prezervatyvų beveik nėra iš ko rinktis, MISTER SIZE yra ne tik mano, bet ir mūsų prezervatyvas.

Celina, 31 m.

Mano santykiai paprastai trunka neilgai. Be to, kai vartoju tabletes, man pasireiškia didžiulis šalutinis poveikis. Todėl prezervatyvai man yra tinkama kontracepcijos priemonė. Deja, man visada tekdavo girdėti iš vyrų, kad jie nenori naudoti prezervatyvų, nes jie nutraukia kraują ir tada jie negali išlaikyti erekcijos, o tai iš tikrųjų tiesa.... Tada draugas man rekomendavo MISTER SIZE. Ir iš tiesų, kai prezervatyvai tinka, prezervatyvų "taip" ar "ne" yra daug mažesnė problema. Maža to, jie tikrai malonūs ir tikri, kad jaučiasi! Visada su savimi turiu kelis dydžius, tiesiog tam atvejui. Štai kodėl MISTER SIZE yra mano prezervatyvai.

Sandra, 32 m.

Jau dvejus metus esu laimingai vienišas ir nuolat vaikštau į pasimatymus, tačiau "Durex" ir "Ritex" prezervatyvai nelabai tiko ir sekso metu dažnai užmušdavo vibraciją, nes jausmo nebuvo. Kai tik moteris primygtinai reikalaudavo, kad mes naudotume prezervatyvą, mane tai ganėtinai atstumdavo ir tai šiek tiek atstumdavo. Tada "Lovoo" svetainėje atradau "Mister Size" skelbimą ir užsisakiau bandomąją didžiausio dydžio pakuotę, o 64 dydis puikiai tiko. Nuo to laiko man nebėra problemos naudoti prezervatyvą ir man nesvarbu, su juo ar be jo, nes ir vienas, ir kitas puikiai veikia ir yra labai jausmingas. Man be "Mister Size" nebeįmanoma, net jei tai kontracepcija, dabar vis tiek žaidžiu saugiai, neatsisakydama intensyvaus jausmo.

Benas, 29 m.

Mano prezervatyvas yra MISTER SIZE! Ar ir tau taip yra? Tuomet parašykite mums savo išsamią patirtį ir sutikite ją čia paskelbti, o mes atsiųsime jums 36 jūsų dydžio prezervatyvų pakuotę kaip padėką.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar