Skip to main content

"Drop together" - privalumai jums kaip porai

Net ir esant tvirtiems santykiams gali praeiti daug laiko, kol pagaliau rasite tobulą kontracepcijos metodą. Štai kodėl mūsų poros iš pradžių buvo nustebintos teigiama patirtimi su MISTER SIZE. Pažvelkite, ką jie pasakojo.

Porų atsiliepimai

Luis & Johanna - 39 ir 41 metai, iš Liubeko

"Esame reiklūs - kiekvienoje situacijoje".

Luisas: "Esame kartu jau 16 metų ir visada turėjome labai gerą seksualinį gyvenimą. Bent jau iš mano pusės."

Johanna: "Aš neprieštarauju!"

Luisas: "Haha, gerai, kad džiaugiuosi."

Johanna: "Tačiau prieš metus nusprendžiau, kad nebenoriu savo organizmui duoti daugiau hormonų, todėl nustojau vartoti kontraceptines tabletes. Taigi teko ieškoti naujos kontracepcijos. Prezervatyvai nuo pat pradžių buvo mano favoritai: labai saugūs ir be sudėtingos intervencijos į organizmą. Be to, manau, kad kontracepcija jau pakankamai ilgai rūpinuosi pati. Su prezervatyvais galime prisiimti vienodą atsakomybę".

Luisas: "Tiesą sakant, iš pradžių buvau gana skeptiškas. Tai buvo seniai, bet turėjau blogos patirties su prezervatyvais. Jie dažnai netinkamai prigydavo, o jausmas buvo tik pusiau toks pat geras kaip be jų. Seksas liko nuošalyje."

Johanna: "Būtent tai mane ir įtikino. Nenorėjau pabloginti to, ką turėjome. Todėl ištyriau, koks būtų geriausias sprendimas, kalbant apie prezervatyvus. Tada per rekomendacijas interneto forumuose susidūriau su "Mister Size" ir iškart užsisakiau "Condom Sizer" namo."

Luisas: "Esu didelis pritaikytų gaminių gerbėjas (savo spintoje turiu du pagal individualų užsakymą pagamintus kostiumus), todėl matavimas man iš karto patiko. Atvykę prezervatyvai nuo pat pradžių atrodė tarsi pagaminti man."

Johanna: "Pirmą kartą su prezervatyvais po tokio ilgo laiko be jų, man buvo labai smalsu, ar būsime patenkinti. Tačiau visi mano nuogąstavimai dingo po kelių minučių. Buvo kaip niekad malonu."

Felix & Nora - 34 ir 27 metai, iš Wittenberg

"Galime leisti sau atsipalaiduoti ir linksmintis visą gyvenimą".

Nora: "Su Feliksu esame kartu jau trejus metus. Didžiąją laiko dalį mus siejo santykiai per atstumą, bet prieš šešis mėnesius persikėliau gyventi pas jį į Berlyną. Tuo pat metu pradėjau savo verslą ir jis visai neblogai sekasi. Taigi šiuo metu turiu daugybę reikalų... ir tiek mažai laiko vaikui!"

Feliksas: "Man panašiai, todėl labai gerai sutariame dėl vaiko planavimo: kada nors, bet prašau ne dabar."

Nora: "Bet mums vis tiek patinka užsiimti seksu, ir labai daug (juokiasi). Taigi turime būti labai atsargūs."

Feliksas: "Vis dėlto pasirinkti prezervatyvą man nėra lengva, nes neturiu vidutinio dydžio penio. Mums jau du kartus yra nutikę, kad prezervatyvas sekso metu nuslydo. Kiekvieną kartą buvo visiška bėda, o po to mums abiem dar kurį laiką buvo stresas. Būtent tai, ko nenori sekso metu".

Nora: "Kažkuriuo metu pasakiau: turi būti prezervatyvų, kurie siūlo ne tik standartinį dydį. Negalime būti vieninteliai, kuriems reikia šiek tiek individualumo."

Feliksas: "Vienas bičiulis man rekomendavo "MISTER SIZE". Nusipirkau trijų dydžių pakuotę išbandyti ir su vienu iš jų iškart pajutau: tai yra tai."

Nora: "Dabar esame daug labiau atsipalaidavę ir tai dar smagiau."

Atsakomybės prisiėmimas ir mėgavimasis kartu - privalumai poroms

Ypač esant ilgalaikiams santykiams verta išbandyti ankstesnę patirtį ir sąmoningai ieškoti abiem tinkamo kontracepcijos metodo. Prezervatyvai dažnai naudojami tik kaip skubi išeitis, kai kontraceptinės tabletės dėl šalutinio poveikio nebeįmanomos. Tačiau tai yra nepakankamas jų vertės įvertinimas. Nes jei investuosite šiek tiek laiko, kad rastumėte tinkamo dydžio prezervatyvą, kontracepcija bus lengvesnė ir patogesnė nei bet kada anksčiau.

Nerūpestingas malonumas - su intensyviu pojūčiu dėl individualaus dydžio

Dėl individualių dydžių MISTER SIZE užtikrina, kad galėtumėte mėgautis akimirkomis kartu be jokių rūpesčių. Prezervatyvas puikiai priglunda, todėl nėra pavojaus, kad nuslystų ar kaip nors susispaustų. Kartu tarp jūsų lieka tik labai plonas sluoksnis. Jausite vienas kitą kaip niekada intensyviai ir galėsite visiškai susikoncentruoti vienas į kitą.

Sukurkite vienetą - ir kontracepcijai, ir seksui

Jūsų santykiams, taigi ir seksualiniam gyvenimui, naudinga, jei svarbius sprendimus priimsite kartu, o vienam iš jūsų nereikės užleisti vietos. Todėl MISTER SIZE sukuria idealias sąlygas kontracepcijai: su individualiai pritaikytu prezervatyvu jausmai neribojami, o hormoninių metodų šalutinis poveikis pagaliau lieka praeityje. Vietoj to gaunate gerą pojūtį visais atžvilgiais. Nes tuo pasirūpinote kartu ir dabar galite mėgautis privalumais drauge - nuostabiomis puikaus sekso akimirkomis.