Skip to main content

Prezervatyvai vaikams - prezervatyvai, kurie auga kartu su vaikais

Norite sužinoti, kada ir kaip mokyti vaikus apie lytinius santykius? Kaip geriausiai juos paruošti ir apsaugoti arba ieškote vaikams tinkamų prezervatyvų?

Tuomet patekote į tinkamą vietą! Šiame straipsnyje papasakosime, ką reikia žinoti apie lytinį švietimą, prezervatyvus ir vaikams skirtų prezervatyvų dydžius. Taip pat pasakysime, kur įsigyti prezervatyvų vaikams ir paaugliams, ir suteiksime jums svarbiausių žinių apie prezervatyvus.

Taigi prisisekite diržus, nes nenorite to praleisti!

Kokio amžiaus turėtumėte šviesti savo vaikus?

Atsakymai į šį klausimą labai įvairūs, tačiau iš esmės tinkamas lytinis švietimas yra nuolatinis procesas ir idealiu atveju neturėtų būti vienkartinis rimtas pokalbis.

Geriausia su vaikais apie tokias temas kaip sutikimas lytiškai santykiauti, nėštumas, lytiškai plintančios ligos ir lytinis brendimas kalbėtis iki jiems sukaks 10 metų.

Kontracepcijos tema šiuo metu ypač svarbi, nes vaikams reikia jūsų paramos. Pasikalbėkite su jais apie skirtingus hormoninius ar behormoninius kontracepcijos metodus moterims ir vyrams.

Taip galėsite juos paruošti kitiems metams ir patirčiai bei užtikrinti, kad jie galės tinkamai pasirinkti ir apsisaugoti.

Geriausias būdas šviesti vaikus ir jaunuolius

Geriausias būdas - atviri, amžių atitinkantys pokalbiai, kurių metu vaikai gali užduoti jums visus rūpimus klausimus. Tai gali vykti atsitiktinai kasdieniame gyvenime.

Jei jums sunku kalbėtis šiais klausimais arba jei tiesiog norite gerai pasiruošti, yra daug įvairių knygų, brošiūrų ir vaizdo įrašų šiomis temomis.

Beje, labai nedaug mokyklų kalba apie prezervatyvų dydžius.

Todėl jums, kaip tėvams, būtinai reikia apie tai pasikalbėti su berniukais IR mergaitėmis, galbūt net supažindinti mokyklą, kad yra skirtingų dydžių.

Kokius prezervatyvus pirkti vaikams?

Rasti tinkamus prezervatyvus paaugliams yra sudėtinga, nes 12, 13 ar net 14 metų paauglių varpa dažnai dar nėra visiškai suaugusi. Priklausomai nuo to, kada prasideda lytinis brendimas ir kiek organizme yra augimo hormonų, varpa gali augti iki 6 metų.

Tai reiškia, kad iki 18, 19 ar 20 metų gali prireikti laiko, kol jis pasieks savo pilną dydį.

Dėl šios priežasties standartiniai prezervatyvai, kurie yra 52 arba 53 dydžio, dažnai netinka, lengvai nuslysta arba yra per ankšti. Dėl to lytiniai santykiai tampa nesaugūs ir nepatogūs.

Taip pat kyla problema, kad anksčiau tikę prezervatyvai laikui bėgant gali tapti per maži, nes varpa toliau auga. Dėl to lytiniai santykiai tampa nesaugūs, nes per maži prezervatyvai lengviau plyšta, yra nepatogūs ir gali paveikti erekciją. Tai savo ruožtu padidina nesaugių lytinių santykių tikimybę.

Mažų ir didelių dydžių prezervatyvai

Dėl šių priežasčių vaikams ir paaugliams ypač svarbu nustatyti tinkamą prezervatyvų dydį ir naudoti prezervatyvus, kurie praktiškai auga kartu su jais.

Galbūt išmatavus prezervatyvų dydį paaiškės, kad iš pradžių puikiai tiks 47 ar 49 dydžio prezervatyvas. Tačiau po kelių mėnesių ar metų dydis gali pradėti spausti ir tapti nepatogus.

Tuomet, kaip ir perkant batus, metas dar kartą išmatuoti, iš naujo įvertinti plotį ar apimtį ir pereiti prie naujo prezervatyvų dydžio.

Beje, perkant prezervatyvą varpos ilgis arba apyvarpės ilgis neturi reikšmės. Visiškai gerai, jei prezervatyvas nėra išvyniotas iki galo arba visiškai neuždengia varpos, jei tik plotis ar apimtis yra tinkami.

Prezervatyvų dydžių lentelė - prezervatyvai mažoms ir didelėms varpoms

Toliau pateikiama įvairių dydžių prezervatyvų, kuriuos galite įsigyti, apžvalga. Dauguma gamintojų siūlo tik 52-57 dydžio prezervatyvus.

Čia, "Mister Size", taip pat galite įsigyti daug mažesnių ir didesnių prezervatyvų, kurie idealiai tinka mažiems (arba kompaktiškiems) ir dideliems peniams.

Varpos apimtis

Varpos skersmeniui

47 dydžio prezervatyvai

mažesnis nei 10 cm

mažiau kaip 3,18 cm

49 prezervatyvo dydis

10 - 10,5 cm

3,18-3,34 cm

Prezervatyvų dydis 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

57 dydžio prezervatyvas

12,0 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

60 dydžio prezervatyvas

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

64 dydžio prezervatyvas

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

69 dydžio prezervatyvai

didesni nei 15,5 cm

didesnis nei 4,93 cm

Kur įsigyti prezervatyvų vaikams ir paaugliams?

Kadangi dauguma parduotuvių šiuo metu prekiauja tik standartinių 52-57 dydžių prezervatyvais, vaikams tinkamų prezervatyvų lengviausia užsisakyti internetu.

Iš esmės prezervatyvai siunčiami neutraliose pakuotėse, todėl nereikia jaudintis, kad kaimynai (arba tėvai) pamatys, ką užsisakėte.

Daug skirtingų dydžių "Mister Size" prezervatyvų rasite "Müller" vaistinėse, daugelyje vaistinių, taip pat "Orion" parduotuvėse.

Svarbios žinios apie prezervatyvus vaikams

Pasirinkti tinkamą prezervatyvų dydį yra puikus ir svarbus pirmasis žingsnis. Tačiau ką daryti po to? Kaip laikomi prezervatyvai? Kaip jie tinkamai naudojami? Kas atsitinka, jei vienas plyšta arba užstringa?

Visą šią informaciją galite rasti čia:

Išvada - Prezervatyvai vaikams

Tinkamas vaikų ir paauglių lytinis švietimas yra svarbus ir turėtų vykti kuo atviriau. Tik tada vaikai turės galimybę mėgautis saugiais lytiniais santykiais, išvengti nėštumo, apsisaugoti ir išlikti sveiki.

Tinkamo dydžio prezervatyvų pasirinkimas iš esmės yra svarbus žingsnis siekiant užtikrinti, kad prezervatyvai būtų suvokiami kaip kažkas naudingo ir gero.

Tik pasirinkę tinkamo dydžio prezervatyvus būsite optimaliai apsaugoti ir galėsite mėgautis maksimaliai.

Beje: Jei ruošiatės mylėtis pirmą kartą, turėtumėte perskaityti mūsų straipsnį apie pirmąjį seksą, kad pirmasis kartas būtų puikus!

Sužinokite dar daugiau apie prezervatyvus

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Sekso žinios apie prezervatyvus

Nustatykite tinkamą prezervatyvo dydį 4 paprastais žingsniais

Norint užtikrinti gerą apsaugą, svarbu naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus. Čia sužinosite, kaip 4 paprastais žingsniais nustatyti tinkamą dydį.

Kondom Anwendung
Mūsų patarimai dėl prezervatyvų

Prezervatyvų naudojimas

Ką turėčiau įsidėmėti naudodamas prezervatyvus? Štai svarbiausi patarimai prieš naudojant prezervatyvus.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Sekso žinios apie prezervatyvus

Prezervatyvai ir jų dydžiai: Atsakymai į visus klausimus

Šiame pranešime rasite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus ir jų dydžius. Paspauskite dabar ir skaitykite daugiau.