Skip to main content

"Misterio Dydžio dėka pagaliau atgavau pasitikėjimą savimi lovoje. Ačiū, Mister Size." - Fabio M. -29 metai iš Berlin

Internetinė parduotuvė

Ar norėtumėte pagaliau išbandyti MISTER SIZE, ar jums reikia papildyti prezervatyvų atsargas po kelių tikrai gerų valandų? Tada užsisakykite tiesiogiai internetu čia, mūsų partnerių parduotuvėje. Netrukus būsite puikiai pasiruošę be rūpesčių atsiduoti kitam nuostabiam mylėjimosi seansui.

2023 m. kovo mėn. didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime "Mister Size" prezervatyvai užima pirmąją vietą ir yra įvertinti 1,2 balo.

Produktai

Vis dar ieškote savo dydžio?

Nustatykite individualų prezervatyvo dydį dabar, naudodamiesi mūsų iš karto prieinama matavimo juosta!

Atsisiųskite matavimo juostą

Mūsų bandymų paketai, skirti produktų bandytojams

Sukūrėme tris mūsų 3 pakuočių testavimo pakuočių versijas, kad galėtumėte lengvai nustatyti savo prezervatyvo dydį: "Slim" - siauresnei varpai, "Medium" - vidutinio pločio varpai ir "Wide" - ypač plačios varpos vyrams. MISTER SIZE 3 pakuočių testų rinkinius galima įsigyti tik pasirinktose parduotuvėse:

Daugiau "Mister Size" produktų

Mister Size Bio Gleitgel

MISTER SIZE organinis lubrikantinis gelis

Atraskite dabar - "Mister Size" vandens pagrindo organinis lubrikantinis gelis puikiai priglunda prie prezervatyvo, kaip ir prezervatyvas prie jūsų.

MISTER SIZE Supplement for active men

Atraskite MISTER SIZE papildą aktyviems vyrams. Maisto papildas su L-argininu, L-citrulinu, cinku, maca ir taurinu.

Werbekondome in verschiedenen individuellen Designs

Reklaminiai jūsų dizaino prezervatyvai kaip dovanos

"Mister Size" dabar galima įsigyti ir reklaminių prezervatyvų. B2B klientams prezervatyvai yra išskirtinės, neįprastos reklaminės dovanos, turinčios didelę prisiminimo vertę, tačiau privatūs klientai taip pat gali pasinaudoti neįprasta individualaus…

Sutaupykite pinigų pirkdami prezervatyvus internetu - per akcijas ir didesnius užsakymus.

Geriausia reguliariai tikrinti mūsų akcijas, nes, be konkursų ir renginių, retkarčiais vyksta ir puikios nuolaidų akcijos. Galite sudaryti vieną ar du sandėrius ir tada turėti patogių atsargų kelioms ateinančioms savaitėms ar mėnesiams.

Taip pat verta užsisakyti didesnius užsakymus, nes su mūsų vertės paketais galite sutaupyti šiek tiek daugiau. O jei tikrai žinote savo prezervatyvų dydį, niekas netrukdo apsirūpinti ateityje.