Skip to main content

Fabio ir 1435 kitiems žmonėms patinka mūsų produktai

Reklaminiai jūsų dizaino prezervatyvai kaip dovanos

"Mister Size" dabar galima įsigyti ir reklaminių prezervatyvų. B2B klientams prezervatyvai yra išskirtinės, neįprastos reklaminės dovanos, turinčios didelę prisiminimo vertę, tačiau privatūs klientai taip pat gali pasinaudoti neįprasta individualaus dizaino dovanos idėja.

Svarbiausi akcentai:

 • Vieno prezervatyvo maža raidė
 • individualiai atspausdinami
 • neįprasta reklamos priemonė
 • didelė įsiminimo vertė
 • galima įsigyti nuo 500 vnt.
 • taip pat vakarėliams ar mergvakariams

Dėl individualaus pasiūlymo ar užsakymo susisiekite su mumis tiesiogiai:

Kodėl reklaminiai prezervatyvai?

Puiki idėja: reklaminiai prezervatyvai! Spausdinti prezervatyvai arba prezervatyvai su logotipu yra neįprastos ir patrauklios reklaminės dovanos beveik bet kokia proga. Pas mus galite atsispausdinti prezervatyvus ir platinti juos kaip įžūlius reklaminius prezervatyvus tarp atvirų žmonių.

Reklaminiai prezervatyvai: įžūlūs, seksualūs ir šmaikštūs

Padovanokite guminuką, du ar tris. Galite nušauti kelis zuikius vienu šūviu. Spausdinti prezervatyvai patraukia dėmesį, reklaminė žinutė išlieka potencialių klientų atmintyje, o per vakarinį aktą ar rytinį greitąjį seksą partneris taip pat gali mėgautis saugiu seksu. Žinoma, prezervatyvai su spauda neturi reklaminio atspaudo ant paties prezervatyvo, o mes spausdiname tik prezervatyvo pakuotę. Mūsų reklaminiams prezervatyvams nėra jokių motyvų ir jūsų kūrybiškumui ribų: Automobiliai, piktogramos, šmaikštūs posakiai ar jūsų įmonės logotipas puikiai tinka ant patogios prezervatyvo pakuotės. Išorinė pakuotė taip pat gali būti naudojama kaip patraukli reklamos vieta.

Patraukli reklamos vieta: prezervatyvai su įspaudu

Degtukų dėžutės, cukraus paketėliai ir kondensuoto pieno lizdinės plokštelės jau seniai naudojamos kaip reklamos priemonės. Spauda ant prezervatyvų - reklamos kūrėjai tam ryžosi tik nuo tada, kai seksas nebėra tabu tema ir geriausiu laiku ekranuose mirga saugaus sekso reklama. Vos prieš kelerius metus pirkėjai buvo sugėdinti, kai pardavėja prie kasos linijos per visą prekybos salę sušuko: "Jutta, kiek kainuoja prezervatyvai?". Šiandien mažai kas raudonuoja pirkdamas prezervatyvus. Spausdinti prezervatyvai su juokingais motyvais yra matomi prie kasos ir nebėra slepiami netoli grindų vaistinėje. Spauda ant prezervatyvų yra veiksminga alternatyva įmonėms, turinčioms nedidelį reklamos biudžetą, bet vis tiek norinčioms padaryti didelį poveikį. Reklaminiai prezervatyvai išsiskiria - Jūsų įmonė išsiskiria, kai kaip rinkodaros strategiją naudoja reklaminius prezervatyvus. Tikrai!

Pasirūpinkite, kad jūsų prezervatyvai būtų atspausdinti: Paprasta ir nebrangu

Prezervatyvai visada yra saugūs - tiek reklamoje, tiek sekso metu. Mažosioms kontraceptinėms priemonėms, prezervatyvams arba "Frommser" (kaip jie meiliai vadinami išradėjo Juliaus Frommo garbei) taikomi aukščiausi kokybės standartai, juos užsakome iš atrinktų prekės ženklų gamintojų. Galite rinktis iš skirtingų prekių ženklų, dydžių ir net skonių, kol ateina laikas kurti ir spausdinti prezervatyvus. Su briaunelėmis, dygliuotais, spalvotais ar monstro dydžio - atspausdinsime bet kokią norimą prezervatyvų pakuotę. Klasikiniai reklaminiai prezervatyvai yra kvadratiniai, praktiški ir nebrangūs. Norėdami sukurti reklaminių prezervatyvų dizainą, galite lengvai pasirinkti iš mūsų dizaino šablonų arba konfidencialiai susisiekti su mumis paštu. Įgyvendinsime kiekvieną jūsų prezervatyvų reklamos su spauda idėją.

Saugus statymas, saugi reklama: prezervatyvai su logotipu

Be atskirai supakuotų ir atspausdintų prezervatyvų, taip pat projektuojame jums praktiškas sulankstomas korteles su priklijuotomis prezervatyvų pakuotėmis, kurios garantuotai patrauks dėmesį kaip pašto siuntos (tiesioginis paštas) arba mugėse ir vakarėliuose. Spausdinti prezervatyvai su logotipu telpa į bet kokį voką, neprideda svorio, bet padeda saugiai platinti jūsų reklamą. Kai viskas turi vykti greitai: Mažos pakuotės su lipdukais. Prisijunkite ir darykite tai su reklaminiais prezervatyvais. Niekur nėra greitesnio ir saugesnio būdo gauti geriausią reklaminį smūgį.

Deja, reklaminiai prezervatyvai MISTER SIZE yra tik 57 dydžio. Ar jums reikia kitokio dydžio prezervatyvų? Kreipkitės į mus ir pateikite savo užklausą, kad gautumėte individualų sprendimą.

Savybės

Nominalus plotis: 57 mm

Prezervatyvo ilgis: 185 mm

Sienelės storis (prezervatyvo storis): 0,05 mm

Spalva: skaidri

Forma: cilindro formos, idealiai prigludęs ir lengvai išvyniojamas, su rezervuaru

Lubrikantas: ypač drėgnas

veganiškas: taip

Patikrinta kokybė

Dermatologiškai patikrinta ir 100 % elektroniniu būdu išbandyta

Sertifikavimas: CE 0120 / ISO 4074

Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus galite rasti keturiuose pagrindiniuose principuose.

Pagrindinė MISTER SIZE prezervatyvų sudedamoji dalis yra lateksas. Jis gaunamas iš kaučiukmedžio, todėl yra grynas natūralus produktas, kurį, be kaučiuko, daugiausia sudaro vanduo, taip pat nedidelė dalis dervų, baltymų ir mineralų.

MISTER SIZE prezervatyvų gamybai naudojamas tik aukščiausios klasės natūralaus kaučiuko lateksas, gaunamas iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Latekso mišinio sudėtyje yra ir kitų sudedamųjų dalių, kurios lemia gerą elastingumą, saugų atsparumą plyšimui ir malonų neutralų kvapą.

Visas "MISTER SIZE" prezervatyvų sudedamųjų dalių sąrašas:

 • Cis-1,4 poliizoprenas (natūralaus kaučiuko lateksas).
 • Cinko dietidildiokarbamatas (greitintojas)
 • 4-metilfenolis, reakcijos produktai su diciklopentadienu ir izobutenu (antioksidantas)
 • Cinko dibutilditiokarbamatas (greitintuvas)
 • Cinko oksidas (vulkanizacijos aktyvatorius)
 • Siera (vulkanizuojanti medžiaga)
 • Kalio hidroksidas (muilas)
 • Riebalų alkoholis (muilas)

Informacija pagal Produktų saugos reglamentą (ES) 2023/988

Gamintojo informacija

sertifikatai

Naudojimo instrukcijos