Skip to main content

Jokių pusinių priemonių - keturi pagrindiniai MISTER SIZE principai

Mes, kaip komanda, visiškai palaikome "MISTER SIZE", nes mums jau atsibodo kontracepcijos metodai, kurie yra tiesiog geri. Čia negali būti jokių kompromisų - viskas turi būti teisinga. Nes tik tada galėsite patirti intymiausių akimirkų laimę ir mėgautis intensyviu laiku kartu. Kad visa tai būtų įmanoma, kiekvienas MISTER SIZE žingsnis grindžiamas keturiais pagrindiniais principais.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Individualus


Kalbant apie seksą, nėra bendrų sprendimų. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir tai yra nuostabu. Todėl apie standartą mums negali būti nė kalbos - mums jūs esate asmeninis akcentas. Jūsų meilės gyvenimas yra unikalus. Todėl ir jūs gaunate savo idealų palydovą: prezervatyvą, kuris jums iš tikrųjų tinka. Galbūt jis ir nėra pritaikytas (kol kas), bet mes esame velniškai arti. Tai pajusite iš karto.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Jautrus


Sekso srityje jausmas yra svarbiausia - juk norite pasimėgauti keliomis gražiomis akimirkomis kartu ir visiškai atsiduoti vienas kitam. Žinoma, prezervatyvas kaip draugas, palydovas ir lovos draugas visiškai neturi trukdyti. Todėl mes optimizavome savo MISTER SIZE prezervatyvus taip, kad jų beveik nejaustumėte. Tinkamo dydžio, idealiai prigludę ir 0,05 mm storio sienelių, sekso metu tarp jūsų yra tik plonas sluoksnis. Taigi galite mėgautis visais pojūčiais.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Kokybė


Kalbant apie kontracepciją ir apsaugą, retai kada suteikiama antra galimybė. Todėl viskas visada turi būti teisinga. Klaidos yra tabu. Kad galėtume užtikrinti visišką patikimumą, mūsų prezervatyvai yra sertifikuoti ir kruopščiai išbandyti. Aukščiausios klasės kokybė mums yra absoliutus minimalus reikalavimas - juk turi tikti ne tik dydis, bet ir visa kita.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Saugus


Baimė ir nerimas sekso metu yra nereikalingi malonumo žudikai, todėl mums visiškai neleistini. Todėl MISTER SIZE ne tik leidžia jaustis gerai, bet ir užtikrina maksimalų saugumą. Dėl asmeninio dydžio ir optimalaus prigludimo viskas sėdi tiksliai taip, kaip turi. Jokių trūkumų - tik patikima apsauga gražiausioms valandoms kartu.