Skip to main content
MISTER SIZE Slim bandomasis rinkinys 47-49-53 (3 prezervatyvai)
MISTER SIZE Slim bandomasis rinkinys 47-49-53 (3 prezervatyvai)MISTER SIZE Slim bandomasis rinkinys 47-49-53 Pakuotė

2023 m. kovo mėn. didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime "Mister Size" prezervatyvai užima pirmąją vietą ir yra įvertinti 1,2 balo.

Fabio ir 1435 kitiems žmonėms patinka mūsų produktai

MISTER SIZE siauras testų rinkinys 47-49-53

Išbandykite sportiškus plonus "Mister Size" prezervatyvus dabar! Išbandykite 47, 49 ir 53 dydžių prezervatyvus praktiškoje 3 pakuotėje.

Svarbiausios savybės:

 • atskiri 47, 49 ir 53 dydžių prezervatyvai
 • Po 1 prezervatyvą plonam, jautriam ir garbingam peniui
 • puikiai tinka norint sužinoti tikslų dydį
 • idealiai tinka ploniems
 • intensyvus pojūtis dėl tik 0,05 mm storio sienelių
 • skaidrūs ir glotnūs - su švelnia lubrikanto plėvele

MISTER SIZE bandomasis rinkinys - "Siaura bandomoji pakuotė" (47 - 49 - 53) yra šių dydžių pakuotės:

3 prezervatyvai

Mūsų MISTER SIZE bandomąjį rinkinį "Siauras bandomasis paketas" (47 - 49 - 53) galite lengvai ir greitai įsigyti šiose parduotuvėse:

Patirkite savo asmeninį prezervatyvo dydį

Kiekvienas žmogus yra individualus - kaip ir drabužių dydis, taip ir varpos dydis yra individualus. Todėl mes, MISTER SIZE, laikome savaime suprantamu dalyku, kad prezervatyvai ne visada gali būti vienodo dydžio. Nes tik tada, kai prezervatyvo dydis iš tiesų jums tinka, galite mėgautis visiškai nerūpestingu seksu su tyru jausmu. Žinoma, be jokio erzinančio suspaudimo ar nuolatinio nerimo, kad kažkas gali nuslysti. Jums patiks tas skirtumas ir nenorėsite jo praleisti.

Su tikslaus dydžio bandymų rinkiniu - MISTER SIZE 47, 49 ir 53

Mūsų "Siauras bandymų rinkinys" padės sužinoti tikslų prezervatyvų dydį. Jei jau įtariate, kad jūsų varpos dydis yra kažkur siauresniame diapazone, galite patogiai tai išbandyti su šiuo. Nesvarbu, ar jūsų plotis 47 mm, 49 mm, ar 53 mm, vienas iš šių trijų dydžių tikriausiai jums puikiai tiks. Be to, kartais gali būti gerai šiek tiek varijuoti: Šiek tiek didesni prezervatyvai paprastai suteikia dar natūralesnį pojūtį. O naudodami šiek tiek siauresnio dydžio prezervatyvus galite atitolinti savo orgazmą - kad vėliau juo mėgautumėtės dar intensyviau.

7 prezervatyvų dydžiai geresniam seksui

Iš viso septynių skirtingų dydžių prezervatyvai MISTER SIZE padeda mėgautis atsipalaidavusiu ir geru seksu. Jų plotis svyruoja nuo 47 mm iki 69 mm. Naudodami " MISTER SIZE Smart", " MISTER SIZE" matavimo juostelę arba praktišką prezervatyvų matuoklį "Condom Sizer" galite greitai sužinoti, kuris iš jų tinka geriausiai.

Arba, žinoma, naudodami kitus mūsų bandymų rinkinius. Jei "Siauras testavimo rinkinys" dar nesuteikia idealaus pojūčio, tiesiog išbandykite mūsų rinkinius "Išbandyti (vidutinis) " arba "Platus testavimo rinkinys".

Išbandyta kokybė

MISTER SIZE suteikia visiškai naują pojūtį sekso metu ir kartu užtikrina optimalų saugumą. Nes tik taip mylėdamiesi galite visiškai atsipalaiduoti. Todėl visi "MISTER SIZE" prezervatyvai atitinka DIN standartą EN ISO 4074:2002 ir yra kruopščiai išbandomi. Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus rasite keturiuose pagrindiniuose principuose.

"MISTER SIZE" prezervatyvai yra ne tik 7 skirtingų dydžių, kad kiekvienas vyras galėtų rasti tobulą kontracepcijos partnerę. Jie taip pat yra plonesni, todėl jautresni nei įprasti prezervatyvai.

Savybės

Nominalus plotis: 47 mm, 49 mm, 53 mm

Ilgiai: 160 mm, 185 mm

Sienelės storis (prezervatyvo storis): 0,05 mm

Spalva: skaidri

Forma: cilindro formos, idealiai prigludusi ir lengvai išvyniojama, su rezervuaru

Lubrikantas: itin drėgnas

veganiškas: taip

Patikrinta kokybė

Dermatologiškai patikrinta ir 100 % elektroniniu būdu išbandyta

Sertifikavimas: CE 0120 / ISO 4074

Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus rasite keturiuose pagrindiniuose principuose.

EAN prekyboje

4260605480577

Pagrindinė MISTER SIZE prezervatyvų sudedamoji dalis yra lateksas. Jis gaunamas iš kaučiukmedžio, todėl yra grynas natūralus produktas, kurį, be kaučiuko, daugiausia sudaro vanduo, taip pat nedidelė dalis dervų, baltymų ir mineralų.

MISTER SIZE prezervatyvų gamybai naudojamas tik aukščiausios klasės natūralaus kaučiuko lateksas, gaunamas iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Latekso mišinio sudėtyje yra ir kitų sudedamųjų dalių, kurios lemia gerą elastingumą, saugų atsparumą plyšimui ir malonų neutralų kvapą.

Visas "MISTER SIZE" prezervatyvų sudedamųjų dalių sąrašas:

 • Cis-1,4 poliizoprenas (natūralaus kaučiuko lateksas).
 • Cinko dietidildiokarbamatas (greitintojas)
 • 4-metilfenolis, reakcijos produktai su diciklopentadienu ir izobutenu (antioksidantas)
 • Cinko dibutilditiokarbamatas (greitintuvas)
 • Cinko oksidas (vulkanizacijos aktyvatorius)
 • Siera (vulkanizuojanti medžiaga)
 • Kalio hidroksidas (muilas)
 • Riebalų alkoholis (muilas)

Informacija pagal Produktų saugos reglamentą (ES) 2023/988

Gamintojo informacija

sertifikatai

Naudojimo instrukcijos