Skip to main content
MISTER SIZE Medium bandomasis rinkinys 53 - 57 - 60 (3 prezervatyvai)
MISTER SIZE Medium bandomasis rinkinys 53 - 57 - 60 (3 prezervatyvai)MISTER SIZE Vidutinio dydžio degustacinis rinkinys 53 - 57 - 60 Pakuotės nugarėlėMISTER SIZE Vidutinio dydžio degustacinis rinkinys 53 - 57 - 60 Pakuotė

2023 m. kovo mėn. didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime "Mister Size" prezervatyvai užima pirmąją vietą ir yra įvertinti 1,2 balo.

Fabio ir 1435 kitiems žmonėms patinka mūsų produktai

MISTER SIZE Vidutinio dydžio testų rinkinys 53 - 57 - 60

Atraskite vidutinio dydžio prezervatyvus Mister Size 53, 57 ir 60 ir išbandykite 3 vidutinių dydžių prezervatyvus praktiniame bandomajame rinkinyje!

Svarbiausi dalykai:

 • 53, 57 ir 60 dydžių prezervatyvai
 • Po 1 prezervatyvą oriems, dosniems ir galingiems vyrams
 • puikiai tinka norint sužinoti tikslų dydį
 • idealiai tinka vidutinio dydžio prezervatyvams
 • intensyvus pojūtis dėl tik 0,05 mm storio sienelių
 • skaidrūs ir glotnūs - su švelnia lubrikanto plėvele

MISTER SIZE degustavimo rinkinys - "vidutinė bandomoji pakuotė" (53 - 57 - 60) yra šių dydžių pakuočių:

3 prezervatyvai

Mūsų MISTER SIZE bandomąjį rinkinį - "vidutinę bandomąją pakuotę" (53 - 57 - 60) galite lengvai ir greitai įsigyti šiose parduotuvėse:

Patirkite savo asmeninį prezervatyvo dydį

Kiekvienas žmogus yra individualus - tai galioja ir geriausiam daiktui. Todėl savaime suprantama, kad MISTER SIZE prezervatyvai negali būti visada vienodo dydžio. Nes tik tada, kai prezervatyvo dydis iš tiesų jums tinka, galite mėgautis visiškai nerūpestingu seksu su tyru jausmu. Žinoma, be jokio erzinančio suspaudimo ar nuolatinio nerimo, kad kažkas gali nuslysti. Jums patiks tas skirtumas.

Tikslaus dydžio bandymų rinkinys - MISTER SIZE 53, 57 ir 60

Mūsų "Išbandymo rinkinys" padės sužinoti tikslų prezervatyvų dydį. Nes jei jau įtariate, kad esate kažkur per vidurį, su juo galėsite patogiai išbandyti. Nesvarbu, ar jūsų plotis 53 mm, 57 mm, ar 60 mm, vienas iš šių trijų dydžių tikriausiai puikiai tiks. Be to, kartais gali būti naudinga varijuoti: Šiek tiek didesni prezervatyvai paprastai suteikia natūralesnį pojūtį. O naudodami šiek tiek siauresnio dydžio prezervatyvus galite atitolinti savo orgazmą - kad vėliau juo mėgautumėtės dar intensyviau.

7 prezervatyvų dydžiai geresniam seksui

Iš viso septynių skirtingų dydžių prezervatyvai MISTER SIZE padeda mėgautis atsipalaidavusiu ir geru seksu. Jų plotis svyruoja nuo 47 mm iki 69 mm. Naudodami " MISTER SIZE Smart", " MISTER SIZE" matavimo juostelę arba praktišką prezervatyvų matuoklį "Condom Sizer" galite greitai sužinoti, kuris iš jų tinka geriausiai.

Arba, žinoma, su mūsų trimis degustaciniais rinkiniais. Jei "Vidutinis bandomasis rinkinys" dar nesuteikia idealaus pojūčio, tiesiog išbandykite mūsų platų arba ploną bandomąjį rinkinį.

Patikima kokybė

MISTER SIZE suteikia visiškai naują pojūtį sekso metu ir kartu užtikrina optimalų saugumą. Nes tik taip galite visiškai atsipalaiduoti mylėdamiesi. Todėl visi "MISTER SIZE" prezervatyvai atitinka DIN standartą EN ISO 4074:2002 ir yra kruopščiai testuojami. Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus rasite keturiuose pagrindiniuose principuose.

"MISTER SIZE" prezervatyvai yra ne tik 7 skirtingų dydžių, kad kiekvienas vyras galėtų rasti tobulą kontracepcijos partnerę. Jie taip pat yra plonesni, todėl jautresni nei įprasti prezervatyvai.

Savybės

Nominalus plotis: 53 mm, 57 mm, 60 mm

Ilgiai: 185 mm, 200 mm

Sienelės storis (prezervatyvo storis): 0,05 mm

Spalva: skaidri

Forma: cilindro formos, idealiai prigludusi ir lengvai išvyniojama, su rezervuaru

Lubrikantas: ypač drėgnas

veganiškas: taip

Patikrinta kokybė

Dermatologiškai patikrinta ir 100 % elektroniniu būdu išbandyta

Sertifikavimas: CE 0120 / ISO 4074

Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus galite rasti keturiuose pagrindiniuose principuose.

EAN prekyboje

4260605480584

Pagrindinė MISTER SIZE prezervatyvų sudedamoji dalis yra lateksas. Jis gaunamas iš kaučiukmedžio, todėl yra grynas natūralus produktas, kurį, be kaučiuko, daugiausia sudaro vanduo, taip pat nedidelė dalis dervų, baltymų ir mineralų.

MISTER SIZE prezervatyvų gamybai naudojamas tik aukščiausios klasės natūralaus kaučiuko lateksas, gaunamas iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Latekso mišinio sudėtyje yra ir kitų sudedamųjų dalių, kurios lemia gerą elastingumą, saugų atsparumą plyšimui ir malonų neutralų kvapą.

Visas "MISTER SIZE" prezervatyvų sudedamųjų dalių sąrašas:

 • Cis-1,4 poliizoprenas (natūralaus kaučiuko lateksas).
 • Cinko dietidildiokarbamatas (greitintojas)
 • 4-metilfenolis, reakcijos produktai su diciklopentadienu ir izobutenu (antioksidantas)
 • Cinko dibutilditiokarbamatas (greitintuvas)
 • Cinko oksidas (vulkanizacijos aktyvatorius)
 • Siera (vulkanizuojanti medžiaga)
 • Kalio hidroksidas (muilas)
 • Riebalų alkoholis (muilas)

Informacija pagal Produktų saugos reglamentą (ES) 2023/988

Gamintojo informacija

sertifikatai

Naudojimo instrukcijos