Skip to main content
MISTER SIZE Platus degustacinis rinkinys 60-64-69 (3 prezervatyvai)
MISTER SIZE Platus degustacinis rinkinys 60-64-69 (3 prezervatyvai)MISTER SIZE Platus bandomasis rinkinys 60-64-69 Pakuotė

2023 m. kovo mėn. didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime "Mister Size" prezervatyvai užima pirmąją vietą ir yra įvertinti 1,2 balo.

Fabio ir 1435 kitiems žmonėms patinka mūsų produktai

MISTER SIZE Platus testų rinkinys 60-64-69

Atraskite itin didelius "Mister Size" prezervatyvus, kurių dydžiai yra 60, 64 ir 69. Išbandykite juos dabar praktiškame 3 pakuočių bandomajame rinkinyje!

Svarbiausios savybės:

 • atskiri 60, 64 ir 69 dydžių prezervatyvai
 • Po 1 prezervatyvą galingam, tvirtam ir apgalvotam peniui
 • puikiai tinka norint sužinoti tikslų dydį
 • idealiai tinka platesniam asortimentui
 • intensyvus pojūtis dėl tik 0,05-0,06 mm storio sienelių
 • skaidrus ir lygus - su švelnia lubrikanto plėvele

MISTER SIZE degustacijos rinkinys - "plati testavimo pakuotė" (60 - 64 - 69) yra šių dydžių pakuočių:

3 prezervatyvai

Mūsų MISTER SIZE bandomąjį rinkinį - "plačią bandomąją pakuotę"(60 - 64 - 69) galite lengvai ir greitai įsigyti šiose parduotuvėse:

Patirkite savo asmeninį prezervatyvo dydį

Kaip ir su drabužių dydžiu, kiekvienas žmogus yra individualus - tai pasakytina ir apie penį. Mums, MISTER SIZE, savaime suprantama, kad prezervatyvai negali būti visada vienodo dydžio. Nes tik tada, kai prezervatyvo dydis iš tiesų jums tinka, galite visiškai atsijungti ir mėgautis nerūpestingu seksu su grynu jausmu. Žinoma, be erzinančio spaudimo ar nuolatinio nerimo, kad kažkas gali nuslysti. Jums patiks tas skirtumas.

Su bandomuoju nustatymu pagal tikslų dydį - MISTER SIZE 60, 64 ir 69

Mūsų "Platus bandymų rinkinys" padės sužinoti tikslų prezervatyvų dydį. Jei jau įtariate, kad jūsų varpos dydis yra kažkur platesniame diapazone, su šiuo rinkiniu galite patogiai išbandyti jums tinkamą prezervatyvų dydį. Nesvarbu, ar jūsų plotis yra 60 mm, 64 mm, ar 69 mm, vienas iš šių trijų dydžių tikriausiai jums puikiai tiks. Be to, kartais gali būti gera idėja šiek tiek skirtis: Šiek tiek didesni prezervatyvai dažnai suteikia dar natūralesnį ir geresnį pojūtį. O pasirinkę šiek tiek siauresnį dydį, dėl šiek tiek didesnio prezervatyvo spaudimo galite šiek tiek ilgiau atitolinti orgazmą - kad po to galėtumėte juo mėgautis dar intensyviau.

MISTER SIZE - 7 prezervatyvų dydžiai geresniam seksui

Iš viso septynių skirtingų dydžių prezervatyvai MISTER SIZE padeda mėgautis atsipalaidavusiu ir geru seksu. Plotis svyruoja nuo 47 mm iki 69 mm. Naudodami " MISTER SIZE Smart", " MISTER SIZE" matavimo juostelę arba praktišką prezervatyvų matuoklį "Condom Sizer" galite greitai sužinoti, kuris iš jų tinka geriausiai.

Arba, žinoma, naudodami kitus mūsų bandymų rinkinius. Jei "Platus bandomasis paketas" dar nesuteikia idealaus pojūčio, tiesiog išbandykite mūsų rinkinius "Išbandyti (vidutinis) " arba "Siauras bandomasis paketas".

Išbandyta kokybė

MISTER SIZE suteikia visiškai naują pojūtį sekso metu ir kartu užtikrina optimalų saugumą. Tik taip galėsite visiškai atsipalaiduoti mylėdamiesi. Todėl visi "MISTER SIZE" prezervatyvai atitinka DIN standartą EN ISO 4074:2002 ir yra kruopščiai išbandomi. Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus rasite keturiuose pagrindiniuose principuose.

"MISTER SIZE" prezervatyvai yra ne tik 7 skirtingų dydžių, kad kiekvienas vyras galėtų rasti tobulą kontracepcijos partnerę. Jie taip pat yra plonesni, todėl jautresni nei įprasti prezervatyvai.

Savybės

Nominalus plotis: 60 mm, 64 mm, 69 mm

Ilgiai: 200 mm, 220 mm

Sienelės storis (prezervatyvo storis): 0,05-0,06 mm

Spalva: skaidri

Forma: cilindro formos, idealiai prigludusi ir lengvai išvyniojama, su rezervuaru

Lubrikantas: ypač drėgnas

veganiškas: taip

Patikrinta kokybė

Dermatologiškai patikrinta ir 100 % elektroniniu būdu išbandyta

Sertifikavimas: CE 0120 / ISO 4074

Daugiau informacijos apie mūsų kokybės standartus rasite keturiuose pagrindiniuose principuose.

EAN prekyboje

4260605481178

Pagrindinė MISTER SIZE prezervatyvų sudedamoji dalis yra lateksas. Jis gaunamas iš kaučiukmedžio, todėl yra grynas natūralus produktas, kurį, be kaučiuko, daugiausia sudaro vanduo, taip pat nedidelė dalis dervų, baltymų ir mineralų.

MISTER SIZE prezervatyvų gamybai naudojamas tik aukščiausios klasės natūralaus kaučiuko lateksas, gaunamas iš kruopščiai atrinktų tiekėjų. Latekso mišinio sudėtyje yra ir kitų sudedamųjų dalių, kurios lemia gerą elastingumą, saugų atsparumą plyšimui ir malonų neutralų kvapą.

Visas "MISTER SIZE" prezervatyvų sudedamųjų dalių sąrašas:

 • Cis-1,4 poliizoprenas (natūralaus kaučiuko lateksas).
 • Cinko dietidildiokarbamatas (greitintojas)
 • 4-metilfenolis, reakcijos produktai su diciklopentadienu ir izobutenu (antioksidantas)
 • Cinko dibutilditiokarbamatas (greitintuvas)
 • Cinko oksidas (vulkanizacijos aktyvatorius)
 • Siera (vulkanizuojanti medžiaga)
 • Kalio hidroksidas (muilas)
 • Riebalų alkoholis (muilas)

Informacija pagal Produktų saugos reglamentą (ES) 2023/988

Gamintojo informacija

sertifikatai

Naudojimo instrukcijos