Skip to main content

Pasibaigusio galiojimo prezervatyvų naudojimas: 23 netikėti gyvenimo gudrybės

Jei norite sužinoti, ar vis dar galite naudoti prezervatyvus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, pataikėte į tinkamą vietą. Čia sužinosite, kodėl nevertėtų naudoti senų prezervatyvų sekso metu ir kaip vietoj jų juos panaudoti pakartotinai.

Esame tikri, kad būsite nustebinti, kam galite naudoti prezervatyvus.

Ar galima pasibaigusio galiojimo prezervatyvus naudoti seksui?

Pasibaigusio galiojimo prezervatyvai paprastai vis dar yra tinkami naudoti ir netoksiški, nesvarbu, ar jų galiojimo laikas baigėsi prieš 1, 2, 3, 4 mėnesius ar net ilgiau. Tačiau vis tiek neturėtumėte jų naudoti seksui, nes lateksas laikui bėgant tampa porėtas.

Tai reiškia, kad kuo senesnis prezervatyvas, tuo didesnė rizika, kad sekso metu jis plyš. Todėl geriau laiku nusipirkti naujus tinkamo dydžio prezervatyvus. ir juos laikytikad išvengtumėte prezervatyvų nesėkmiųprezervatyvų nelaimingų atsitikimų.

Kaip vietoj senų prezervatyvų panaudoti pakartotinai?

Laimei, yra daug įvairių būdų, kaip pakartotinai panaudoti pasibaigusio galiojimo prezervatyvus. Štai 23 geriausi gyvenimo gudrybės ir idėjos.

1. Vandeniui atsparus išmaniųjų telefonų, fotoaparatų ir kitų daiktų įdėjimas į prezervatyvą

Jus netikėtai užklupo smarkus lietus? Arba norite padaryti šaunių povandeninių nuotraukų? Arba buvote pakviesti į vandens mūšį? Tuomet galite lengvai apsaugoti savo elektros prietaisus, rankines ir pasus naudodami pasibaigusio galiojimo prezervatyvą.

Tiesiog išvyniokite prezervatyvą, jei reikia, nuvalykite lubrikantą, įdėkite daiktą į prezervatyvą ir suriškite. Tokiu būdu netgi išmanųjį telefoną dar galima valdyti.

2. Senais prezervatyvais apsaugokite žaizdas ir pleistrus nuo vandens

Nešvarus vanduo ar drėgmė, patekę ant atvirų žaizdų, gali lengvai sukelti infekcijas. Iš pasibaigusio galiojimo prezervatyvo galite greitai pasigaminti laikiną vandeniui atsparų tvarstį.

Išvyniokite prezervatyvą, nupjaukite jo galiuką ir užtraukite ant pažeistos kūno dalies.

DĖMESIO: kuo greičiau nusiimkite prezervatyvą, nes, priklausomai nuo kūno dalies ir prezervatyvo dydžio, prezervatyvas gali trukdyti kraujui tekėti.

3. prezervatyvo riešo atrama biurui ar namams

Daug dirbate kompiuteriu ir jums skauda riešą? Tuomet senus prezervatyvus galite greitai pakartotinai panaudoti kaip riešo atramą.

Tiesiog pripildykite prezervatyvą vandens arba smėlio, suriškite mazgu ir padėkite po riešu.

4. Naudokite pasibaigusio galiojimo prezervatyvus kaip streso kamuoliuką atsipalaidavimui

Patiriate daug streso, nes klientai, kolegos, šeimos nariai, draugai ar pažįstami mėgsta jus nervinti? Tuomet pasigaminkite streso kamuolį iš pasibaigusio galiojimo prezervatyvų.

Atidarykite prezervatyvą, užpildykite jį smėliu ar panašia medžiaga ir užriškite. Jei norite, savo naująjį streso kamuolį galite net nudažyti.

5. batų tepalo, kad batai blizgėtų su guma.

Jūsų odiniai batai ar sandalai nuobodūs ir jiems labai reikia blizgesio prieš kitą renginį? Tada greitai išpakuokite prezervatyvą ir patrinkite batus. Tepimo gelis suteiks jiems natūralaus ir ilgalaikio blizgesio.

6. Naudokite senus prezervatyvus kaip gumytes

Reikia užklijuoti plastikinį maišelį arba surišti kelis daiktus, o namuose neturite gumyčių? Jokių problemų! Tiesiog išimkite seną prezervatyvą, jei reikia, pašalinkite lubrikantą ir tada supjaustykite jį mažomis juostelėmis.

Tada prezervatyvų gumytes galite naudoti kaip įprastas gumytes.

7. Atidarykite sandarius užsukamus dangtelius su pasibaigusio galiojimo prezervatyvais

Turite stiklainį ar kitą indą su užsukamu dangteliu, kurio tiesiog negalite atidaryti? Tai tikrai pavyks padaryti su pasibaigusio galiojimo prezervatyvu.

Išpakuokite prezervatyvą, jei reikia, nuvalykite lubrikantą ir uždėkite prezervatyvą ant dangtelio. Papildomas pasipriešinimas garantuoja, kad indą pavyks atidaryti.

8. Daugkartinio naudojimo prezervatyvų vėsinimo pagalvėlės ir vėsinimo paketai

Iš pasibaigusio galiojimo prezervatyvų taip pat galite pasigaminti puikių daugkartinio naudojimo šaldomųjų pagalvėlių ir šaldomųjų paketų. Juos galite naudoti sužalojimams ar maistui atvėsinti keliaudami.

Tiesiog pripildykite prezervatyvą šalto vandens, suriškite mazgu ir įdėkite į šaldiklį kelioms minutėms ar valandoms, priklausomai nuo to, kiek šalto ir sandaraus prezervatyvo norite.

9. Naudokite pasibaigusio galiojimo prezervatyvus kaip neperšlampamas kojines ar pirštines

Nesinori sušlapti kojų arba be pirštinės kišti rankos į skystį, kurio nenorėtumėte liesti? Tuomet išsitraukite prezervatyvus! Juos galite tiesiog užsimauti ant kojų ar rankos.

DĖMESIO: įsitikinkite, kad dėl lubrikanto nepaslysite, ir prezervatyvus ant kojų ar rankų palikite tik kuo trumpesniam laikui. Priklausomai nuo prezervatyvo dydžio, jis gali trukdyti tekėti kraujui. 10.

10. Pakartotinai naudokite pasibaigusio galiojimo prezervatyvus kaip maišelius ir šaldiklio maišelių pakaitalus.

Maisto likučius ar kitus daiktus reikia pervežti ar sudėti, o po ranka neturite maišelio ar šaldiklio maišelio? Tuomet galite tiesiog pakartotinai panaudoti vieną iš pasibaigusio galiojimo prezervatyvų. Tiesiog pripildykite prezervatyvą, suriškite jį mazgu ir paslėpkite.

11. Naudokite senus prezervatyvus kaip avarinį gertuvę keliaudami

Esate atsidūrę kritinėje situacijoje arba dėl kitų priežasčių jums reikia turėti geriamojo vandens? Tuomet jūsų seni prezervatyvai yra puikūs partneriai. Tiesiog pripildykite vandens ir užriškite. Kad prezervatyvas būtų papildomai apsaugotas, įdėkite jį į storą kojinę.

12. Su pasibaigusio galiojimo prezervatyvais įkurkite ugnį

Atsidūrėte kritinėje situacijoje ir jums reikia užkurti ugnį? Šis "life hack", padės jums tai padaryti šviečiant saulei. Užpildykite prezervatyvą dideliu kiekiu vandens iš netoliese esančio vandens telkinio arba daugybe tirpstančio sniego ir užriškite jį.

Tada ant viršaus uždėkite šiaudų, sausos žolės ar kitokios malkos ir ištraukite pripildytą prezervatyvą iš šonų. Taip turėtų susidaryti gana lygus paviršius viršuje ir iškilimas apačioje. Kai saulė patekės pro lęšį, ji susikoncentruos ir privers degti jūsų degtuką.

13. naudokite senus prezervatyvus maistui gaminti

Senus prezervatyvus taip pat galite naudoti maisto gaminimui. Tiesa, tai gana keista idėja, bet įgyvendinama. Jei mokate japonų kalbą, yra net prezervatyvų kulinarijos knyga, kurią galite nusipirkti.

14. pakartotinai panaudokite pasibaigusio galiojimo prezervatyvus kaip vakarėlių dekoracijas ir balionus

Be smagių dekoracijų ir balionų bet koks vakarėlis automatiškai tampa perpus mažiau smagus. Jei nenorite jiems išleisti papildomų pinigų, galite pasigaminti smagių dekoracijų iš prezervatyvų.

Juos išpūskite, nudažykite, pripildykite ar panaudokite kitais būdais. Vienintelė riba - jūsų kūrybiškumas.

15. Naudokite senus prezervatyvus kaip durų staktas

Norite, kad jūsų durys nesusidurtų dėl skersvėjo arba neatsitrenktų į sienas? Tuomet senus prezervatyvus galite pakartotinai panaudoti kaip durų staktas. Tiesiog užpildykite prezervatyvą smėliu arba žemėmis, suriškite mazgu ir padėkite priešais arba už durų.

Jei prezervatyvas nebelaiko tinkamai, galite nuplauti dulkes ir jis vėl bus kaip naujas.

16 Pasibaigusio galiojimo prezervatyvai kaip popieriniai svareliai

Žinoma, galite naudoti akmenį ar kitą brangų popierinį svarmenį, tačiau prezervatyvų popierinis svarmuo yra daug linksmesnis ir pigesnis.

Nuplaukite prezervatyvo tepalą, užpildykite jį smėliu, žemėmis, akmenukais ar kita medžiaga, užriškite ir viskas.

17. Pasigaminkite smagių ledo kubelių iš pasibaigusio galiojimo prezervatyvų

Jei norite nustebinti savo svečius kažkuo ypatingu, prezervatyvų ledo kubeliai yra linksma ir originali idėja. Viskas, ko jums reikia, yra tušti tualetinio popieriaus ritinėliai, pasibaigusio galiojimo prezervatyvai, vanduo ir šaldiklis.

 1. Padėkite ritinėlius taip, kad jų anga būtų ant stalo arba atsukta į jus.
 2. Tada išimkite prezervatyvus ir išvyniokite juos šiek tiek toliau, nei tualetinio popieriaus ritinėliai yra aukšti.
 3. Tada pakabinkite prezervatyvus uždaryta puse žemyn į tualetinio popieriaus ritinėlį ir ištieskite prezervatyvą per ritinėlį.
 4. Dabar jis turėtų būti pritvirtintas taip, kad galėtumėte jį užpildyti vandeniu.
 5. Kai prezervatyvus pripildysite vandeniu, įdėkite juos kelioms valandoms į šaldiklį.
 6. Kai ledo kubeliai visiškai sukietės, galite juos išimti iš ritinėlio, sekundę palaikyti po šiltu vandeniu ir tada tiesiog ištraukti prezervatyvą.

Viskas baigta.

18. Pakartotinai panaudokite senus prezervatyvus kalkių šalinimui

Vanduo iš čiaupo ar dušo galvutės bėga netinkamai arba purškia į visas puses? Tuomet metas pašalinti kalkes. Tačiau jei nenorite ar neturite galimybės išmontuoti viso čiaupo, kalkes galite pašalinti ir naudodami prezervatyvus.

Tiesiog pripilkite į prezervatyvą šiek tiek vandens, acto arba citrinos rūgšties ir užmaukite prezervatyvą ant čiaupo. Dabar pritvirtinkite jį keliomis gumelėmis ir leiskite jam įsigerti. Kuo stipresnis actas, tuo labiau jį reikėtų skiesti, kad čiaupai neapsitrauktų.

19. naudoti pasibaigusio galiojimo prezervatyvus kaip timpas

Iš pasibaigusio galiojimo prezervatyvų taip pat galite lengvai pasigaminti praktišką rogutę. Jums tereikia prezervatyvo, popierinio puodelio ir peilio arba žirklių.

Pirmiausia išvyniokite prezervatyvą ir užmaukite jį ant popierinio puodelio angos. Tada apverskite puodelį aukštyn kojomis ir peiliu arba žirklėmis perpjaukite dugną. Baigta.

Dabar galite mėtyti sviedinius pro angą į prezervatyvą, tada laikykite popierinį puodelį ir prezervatyvą, o kita ranka traukite prezervatyvą.

20. pakartotinai panaudokite pasibaigusio galiojimo prezervatyvus kaip plaukų segtukus

Jei turite ilgus plaukus ir po ranka neturite segtuko, galite pakartotinai panaudoti seną prezervatyvą ir greitai pasidaryti segtuką. Išvyniokite prezervatyvą, visiškai jį išvyniokite ir nupjaukite žiedą ties prezervatyvo anga.

Turėsite gumytę, su kuria galėsite susirišti plaukus.

21. naudokite senas gumas kaip kepurės pakaitalą

Yra 2 šio prezervatyvų gelbėjimo būdo variantai. Pirmasis - paimkite prezervatyvą ir tiesiog užmaukite jį ant indo angos, kad niekas nepatektų į indą.

2-asis variantas - pripūskite prezervatyvą, tada uždėkite jį ant angos, 2-ąja ranka stipriai paspauskite prezervatyvą ir tuo pačiu metu išleiskite orą. Dėl to prezervatyvas užsidarys aplink indo angą.

22. pakartotinai naudokite prezervatyvus kaip neslystančią dangą

Šis triukas veikia beveik kaip ankstesnio triuko 2-asis variantas. Pirmiausia išvyniokite prezervatyvą, išvyniokite jį ir išimkite lubrikantą. Tada jį pripūskite ir vėl išleisdami orą prispauskite prie jo, pavyzdžiui, stiklinę. Taip prezervatyvas prispaudžiamas prie stiklinės dugno ir neleidžia jam nuslysti.

23. pasidarykite "pasidaryk pats" prezervatyvų gnomą iš senų prezervatyvų

Naudodami šį senų prezervatyvų perdirbimo triuką galite pasigaminti gražių dekoracijų savo namams. Štai ko jums reikia:

 • Prezervatyvai
 • Amatų ir modelino
 • Piltuvėlio (galima pasigaminti iš popieriaus)
 • spaustukų ir (arba) virvutės
 • Spalvų

Štai kaip sukonstruosite prezervatyvų nykštuką:

 1. Išpakuokite prezervatyvą ir išvyniokite jį
 2. Paimkite piltuvėlį ir pripildykite prezervatyvą dirbtinio betono
 3. Užriškite prezervatyvą ir virš prezervatyvo esančiu spaustuku arba virvele užfiksuokite mazgą, kad gautumėte į viršų smailėjančią formą.
 4. Leiskite betonui sukietėti bent 24 valandas.
 5. Išimkite prezervatyvą iš betono
 6. Naudodami modeliną toliau lipdykite nykštuką. Pavyzdžiui, padarykite nosį, pūkelį kepurei ir pan.
 7. Nupieškite nykštuką pagal savo skonį

Kai dažai išdžius, nykštuką galite pastatyti savo namuose ar sode. Čia rasite Orion vaizdo pamoką.

Išvada - pakartotinai panaudokite senus, pasibaigusio galiojimo prezervatyvus

Prezervatyvai yra neįtikėtinai universalūs ir su jais galima smagiai praleisti laiką ne tik miegamajame. Užsiimdami seksu neturėtumėte naudoti prezervatyvų, kurių galiojimo laikas pasibaigęs, nes jie tampa porėti ir gali greitai sutrūkti bei plyšti.

Taigi, jei jų galiojimo laikas pasibaigęs, būtinai nusipirkite naujų tinkamo dydžio prezervatyvų, kad išvengtumėte nelaimių, o senas gumas panaudokite kitur.

Ar žinojote, kad 88 % visų vyrų naudoja netinkamo dydžio prezervatyvus? Jei dar nežinote savo dydžio, štai kaip 4 paprastais žingsniais rasti tobulą prezervatyvų dydį.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Padarykite daugiau - su sekso fantazijomis savo asmeninėje galvoje kinas

Skaitykite dabar

Vienas panašus į kitą - ką reiškia skirtingos varpos formos

Skaitykite dabar

Ar šiandien žmonės mažiau užsiima seksu?

Skaitykite dabar