Skip to main content

10 gerų priežasčių puikiam seksui (geriausia čia ir dabar)

Tarp darbo, "Instagram" ir mokesčių deklaracijų kartais ne taip paprasta rasti laiko kelioms laimingoms intensyvaus bendravimo akimirkoms. Ir, nespėjus nė susivokti, visavertis seksualinis gyvenimas atsiduria nuošalyje - kaip ir vis daugiau jaunų žmonių šiais laikais. Taigi pats metas kažką su tuo daryti ir sugrąžinti tas dilgčiojančias akimirkas į kasdienybę. Norėdami jus motyvuoti, parengėme 10 įtikinamų priežasčių, kodėl turėtumėte mėgautis puikiu seksu čia ir dabar. Visa kita priklauso nuo jūsų vaizduotės ...

1. puiki priemonė nuo kasdienio streso

Kodėl neperžengus užburto rato ir nepadarius to atvirkščiai? Užuot leidę kasdieniam stresui sugriauti jūsų seksualinį gyvenimą, pasinaudokite puikiu seksu, kad kasdienį stresą nors trumpam atidėtumėte į šalį. Taip dviem būdais sukursite geriausias sąlygas fantastiškai dienai. O po jos grįžkite į darbą su geru laimės pliūpsniu.

Seksas yra sveikas - ir kaip!

Žinoma, tai ne pati įdomiausia priežastis, tačiau seksas yra tikras stebuklingas vaistas, kai kalbama apie sveikatą: jis stiprina imuninę sistemą ir padidina jūsų galimybes nesunkiai įveikti kitą peršalimo ligų bangą. Seksas taip pat gali teigiamai paveikti jūsų kraujospūdį ir sumažinti širdies ligų riziką. Vyrams reguliari ejakuliacija padeda palaikyti gerą prostatos būklę ir mažina prostatos vėžio riziką.

Psichikai taip pat naudingas visavertis seksualinis gyvenimas. Sekso metu išsiskiriantys endorfinai ir "prisiglaudimo hormonas" oksitocinas stiprina mūsų savijautą. Ir taip sudaro nedidelę apsauginę sieną nuo neigiamų jausmų ir depresyvių nuotaikų. 3.

3. ir taip pat turi skausmą mažinantį poveikį

Ne visada reikia tablečių skausmui malšinti. Nes iš tiesų labai panašų poveikį endorfinai gali turėti ir orgazmo metu. Be to, kad išblaško dėmesį, jūsų kūnas iš tikrųjų yra mažiau jautrus skausmui. O raumenų atsipalaidavimas gali reikšti, kad po jo net galvos ar nugaros skausmai išmuš iš vėžių.

4. Seksas suteikia tam tikro savitumo jūsų charizmai

Ar kada nors pastebėjote, kaip atrodote žmonėms, kai ką tik užsiėmėte seksu? Arba esate tai patyrę su kitais? Jūsų išorinė išvaizda staiga įgauna tą tam tikrą kažką, o ir iš vidaus jaučiatės gana gerai. Taigi jei norite padaryti gerą įspūdį kitame vakarėlyje, prieš tai pasimylėkite miegamajame arba ant virtuvės stalo. Arba net karštą greitąjį seksą prieš kitą susitikimą? Jei jaučiatės gerai, kodėl gi ne!

5. seksas yra drąsus ir kūrybingas

Ekstatiškoje jūsų kūnų sąveikoje galite gyventi iki galo ir leisti pasireikšti savo kūrybiškumui. Su nuotykių kupinomis fantazijomis, vaidmeniniais žaidimais ir viskuo, kas ateina į galvą. Mėgaukitės šiuo nedideliu laisvalaikiu ir parodykite, ką sugebate! O jei jums reikia nedidelio postūmio, tiesiog leiskite sau įkvėpti mūsų sekso fantazijas savo asmeniniame galvos kine.

6. šukuosena!

Daugelis tai bandė, bet tai visiškai neįmanoma! Nes šukuosenos po sekso tiesiog neįmanoma atkurti. Ir ji atrodo tiesiog tobulai - tokia atsipalaidavusi, laukinė. Taigi tikriausiai liko tik viena išeitis: išbandytas metodas su intensyviu mylėjimosi seansu.

7. Sunkūs pokalbiai po sekso paprastai būna daug ramesni

Kartu išgyvenate šiek tiek įtemptą laiką ir jūsų emocijos verda? Sunku patikėti - tačiau būtent tokiomis akimirkomis makiažo seksas kartais gali padaryti stebuklus. Po to, kai susipykę išliejote susikaupusią energiją ir vėl tapote bent šiek tiek fiziškai artimesni, reikalai dažnai atrodo daug ramesni. Pasinaudokite maloniais pojūčiais, kad vėl ramiai apie viską pasikalbėtumėte. Arba kurį laiką miegokite ir mėgaukitės artumu. Vėliau dauguma problemų atrodys daug mažesnės ir galėsite kartu rasti gerą sprendimą.

8. ir miegoti taip pat lengviau

Negalite užmigti ir tik sukatės ant paklodės pirmyn ir atgal, o galva tiesiog neišsijungia? Tuomet lovoje apsiverskite tikrai audringai - kartu giliai apkabinę savo geresniąją pusę (bet, žinoma, tik tuo atveju, jei ji budi ir yra tam pasiruošusi). Pasimėgaukite pakilimu, po to kelis kartus švelniai pasibučiuokite ir tikriausiai netrukus užmigsite švelniu miegu. Beje, tam įtakos turi ir anksčiau minėtas "prisiglaudimo hormonas" oksitocinas.

O kaip mažą padėką už tai, kad padėjo užmigti, kitą rytą tiesiog atsineškite pusryčius į lovą.

9 Nedidelė kulminacija didina pasitikėjimą savimi

Po sekso ne tik bendra savijauta būna geresnė nei įprastai - jūs taip pat labiau pasitikite savimi. Taigi, jei jums reikia nedidelio postūmio ar tinkamos nuotaikos, kad pagaliau, drąsiai ir tvirtai pareikalautumėte seniai pavėluoto atlyginimo padidinimo: Tiesiog pasinaudokite nedideliu ego pakilimu, kurį suteikia šiek tiek mylėjimosi. O jei jaučiatės gerai: pasilikite šukuoseną! Nes mes žinome, kad ji visiškai stebuklinga!

10. Nuoširdžiai: jūs to nusipelnėte!

Bet palaukite minutėlę! Kodėl apskritai turėtume daug galvoti apie tai, kodėl turėtume užsiimti seksu? Juk tai super malonu ir visai nuoširdžiai: tu to nusipelnei. Ne tik gero sekso, bet absoliučiai puikaus sekso. Bet kokiu variantu, kuris daro jus laimingus. Taigi tegul tinkamai girgžda rėmai, nes atėjo laikas veiksmui ir geriems jausmams!

Mėgaujatės puikiu seksu - nesvarbu, ar yra rimta priežastis

Nesvarbu, ar turite tam rimtą priežastį, ar tiesiog spontaniškai jaučiate, kad norite: pasimėgaukite bendryste būtent tada, kai to norite. Ir, žinoma, daug svarbiau už geras sekso priežastis yra kai kas kita: kad neleistumėte sau pernelyg stipriai pasiduoti nuolatiniam kasdienio gyvenimo stresui, per mažai laiko ir dar daugiau. Juk visada galime rasti priežasčių, kodėl nesimylėti. Tačiau ar jos iš tiesų mums naudingos, yra visai kitas klausimas. Į kurį geriausiai atsakyti galėsite tada, kai kitą kartą mėgausitės puikiu seksu...

Mister Size
Daugiau straipsnių

Padarykite daugiau - su sekso fantazijomis savo asmeninėje galvoje kinas

Skaitykite dabar

Vienas panašus į kitą - ką reiškia skirtingos varpos formos

Skaitykite dabar

Ar šiandien žmonės mažiau užsiima seksu?

Skaitykite dabar