Skip to main content

"Mister Size" Italijos vaistinėse

Dabar "Mister Size" prezervatyvų galite įsigyti pirmosiose Italijos vaistinėse, nes mes laimėjome pirmąjį Italijos vaistinių didmenininką. Su mūsų vaistinių didmenininku "Mister Size" prezervatyvai dabar daug lengviau ir greičiau pasiekiami daugelyje Italijos vaistinių, todėl ir jus, kaip prezervatyvų vartotojus, pasiekia daug greičiau.

Mūsų pirmoji vaistinė Italijoje

Gerokai anksčiau, nei laimėjome pirmąją didmeninę vaistinių prekybą Italijoje, pirmoji vaistinė Brunecke, Pietų Tirolyje, savo asortimente turėjo mūsų "Mister Size" prezervatyvų. Taigi "Zieglauer Farmacia" vaistinė daugiau ar mažiau yra mūsų švyturys Italijos vaistinių rinkoje, iš kurios jums tinkamo dydžio prezervatyvai dabar vis labiau plinta ir vietiniu mastu Italijoje ir yra greitai bei lengvai prieinami jums.

Daugiau informacijos galutiniams klientams

Norite įsigyti "Mister Size" vietinėje vaistinėje? Be daugelio vaistinių Vokietijoje, dabar tai įmanoma ir Italijoje. Tiesiog pasiteiraukite savo vaistinėje - arba prezervatyvų jau galima įsigyti vietoje, arba vaistininkas gali juos jums užsakyti. Taip pat galite nukreipti juos pas mus, jei turite klausimų, arba duoti jiems užuominą mūsų svetainėje.

Informacija vaistininkams

Jei esate vaistininkas ir norėtumėte įtraukti mūsų prezervatyvus į savo asortimentą, parengėme jums specialų puslapį su visa informacija, tiekimo šaltiniais ir rinkodaros medžiaga. Jei turite klausimų, galite bet kada kreiptis į mūsų vaistinių didmenininką arba tiesiogiai į mus.

Kontaktai vaistinių platinimui Italijoje: RÖSSLER SRL Via Giotto-Str. 23 39100 Bozen - Bolzano (Italija)

Telefonas: 0039-0471-913317 Faksas: 0039-0471-915054 El. paštas: info(at)roesslerpharma(dot)it

Mister Size
Daugiau straipsnių

Padarykite daugiau - su sekso fantazijomis savo asmeninėje galvoje kinas

Skaitykite dabar

Vienas panašus į kitą - ką reiškia skirtingos varpos formos

Skaitykite dabar

Ar šiandien žmonės mažiau užsiima seksu?

Skaitykite dabar