Skip to main content

Apie mus

MISTER SIZE - Jūsų kompanionas geresniam seksui

"MISTER SIZE" sukuria puikias sąlygas mėgautis intensyviomis akimirkomis kartu su partneriu. Čia galite sužinoti daugiau apie mūsų pagrindinius principus ir kodėl mes visiškai tikime tuo, ką reiškia "MISTER SIZE".

2023 m. kovo mėn. didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime "Mister Size" prezervatyvai užima pirmąją vietą ir yra įvertinti 1,2 balo.

Daugiau nei 20 metų patirtis naudojant prezervatyvus

Mūsų šeimos verslas prasidėjo 2001 m. ir nuo pat pradžių viskas sukosi apie tinkamą prezervatyvų dydį. Iš pradžių buvo tik tinkamo dydžio prezervatyvų ieškiklis ir mūsų internetinė parduotuvė " Vinico", tačiau netrukus patys sukūrėme prezervatyvus, o "Mister Size" per daugelį metų buvo sukurtas remiantis mūsų patirtimi ir klientų atsiliepimais. Daugiau informacijos rasite visoje "Mister Size" istorijoje.

Šiandien, kaip klientas, vis dar turite tiesioginį ryšį su mumis, todėl jei turite klausimų, pasiūlymų ar kritikos, laukiame jūsų atsakymų, kad galėtume toliau tobulinti tobulai tinkančius prezervatyvus. Ar norėtumėte pažvelgti į užkulisius? Tuomet susipažinkite su "Mister Size" komanda dabar.

Sužinokite daugiau apie MISTER SIZE

Das Mitarbeiter Team von MISTER SIZE
Apie mus

Mister Size komanda

Mūsų mažame šeimos versle visi darbuotojai yra visiškai atsidavę ir entuziastingai pasiryžę suteikti jums tinkamą prezervatyvą. Sužinokite daugiau apie "Mister Size" žmones užkulisiuose.

Mister Size Kondom in Siegelfolie
Apie mus

Prezervatyvų kokybė

Kad galėtume savo klientams užtikrinti maksimalų saugumą, į mūsų standartinę programą įtrauktos aukščiausios klasės medžiagos ir griežta kontrolė.

Kondom FAQ
Apie mus

DUK apie prezervatyvus ir jų dydžius

Gaukite atsakymus į visus klausimus apie prezervatyvus, savo prezervatyvo dydį ir MISTER SIZE kaip jums tinkamą prezervatyvą.

Turite mums klausimų?

Nesvarbu, ar esate privatus klientas, ar prekiautojas: turite klausimų arba jus domina mūsų produktas? Tuomet susisiekite su mumis tiesiogiai, mes mielai jums padėsime! Esate prekiautojas? Tada apsilankykite mūsų prekiautojų zonoje.

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singenas, Vokietija

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Duomenų apsauga mums labai svarbi

Jokių pusinių priemonių - keturi pagrindiniai MISTER SIZE principai

Mes, kaip komanda, visiškai palaikome "MISTER SIZE", nes mums jau atsibodo kontracepcijos metodai, kurie yra tiesiog geri. Čia negali būti jokių kompromisų - viskas turi būti teisinga. Nes tik tada galėsite patirti intymiausių akimirkų laimę ir mėgautis intensyviu laiku kartu. Kad visa tai būtų įmanoma, kiekvienas MISTER SIZE žingsnis grindžiamas keturiais pagrindiniais principais.

Ypač plona medžiaga užtikrina intensyvų pojūtį.

Sekso metu jausmas yra svarbiausia - juk norite mėgautis keliomis gražiomis akimirkomis kartu ir visiškai atsiduoti vienas kitam. Žinoma, prezervatyvas, kaip draugas, palydovas ir lovos draugas, neturi trukdyti. Todėl mes optimizavome savo MISTER SIZE prezervatyvus taip, kad jų beveik nejaustumėte. Tinkamo dydžio, idealiai prigludę ir 0,05 mm storio sienelių, sekso metu tarp jūsų yra tik plonas sluoksnis. Taigi galite mėgautis visais pojūčiais.

Dėl mūsų 7 dydžių kiekvienas gali rasti sau tinkantį prezervatyvą.

Kalbant apie seksą, nėra universalių sprendimų. Kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir tai yra nuostabu. Todėl apie standartą mums negali būti nė kalbos - mums jūs esate asmeninis akcentas. Jūsų meilės gyvenimas yra unikalus. Todėl ir jūs gaunate savo idealų palydovą: prezervatyvą, kuris jums iš tikrųjų tinka. Galbūt jis ir nėra pritaikytas (kol kas), bet mes esame velniškai arti. Tai pajusite iš karto.

Mūsų gaminiai ir medžiagos yra išbandyti ir sertifikuoti.

Kai kalbama apie kontracepciją ir apsaugą, retai kada pasitaiko antras šansas. Štai kodėl viskas turi visada tikti. Klaidos yra tabu. Kad galėtume jums pasiūlyti visišką patikimumą, mūsų prezervatyvai yra sertifikuoti ir kruopščiai išbandyti. Aukščiausios klasės kokybė mums yra absoliutus minimalus reikalavimas - juk turi tikti ne tik dydis, bet ir visa kita.

Puikiai prigludusios ir aukščiausios klasės medžiagos užtikrina aukštą saugumo lygį.

Baimė ir nerimas sekso metu yra nereikalingi malonumo žudikai, todėl mums visiškai neleistini. Todėl MISTER SIZE ne tik leidžia jaustis gerai, bet ir užtikrina maksimalų saugumą. Dėl asmeninio dydžio ir optimalaus prigludimo viskas sėdi tiksliai taip, kaip turi. Jokių trūkumų - tik patikima apsauga gražiausioms valandoms kartu.

Kuo mes tikime!

"MISTER SIZE" norime, kad kiekvienas, nepriklausomai nuo jo figūros, galėtų mėgautis geriausiu seksu savo gyvenime. Todėl sukūrėme gaminį, kuris yra toks pat unikalus kaip ir jo naudotojas.

Amazing Sex for everyone!

Puikus seksas visiems - mūsų kredo

Seksas atpalaiduoja, seksas teikia malonumą, seksas daro jus laimingus - seksas (beveik) viską daro geriau. Todėl taip pat manome, kad kiekvienas nusipelno puikaus sekso. Ne tik vieną kartą, bet ir vėl ir vėl. Tam neturėtų būti nereikalingų kliūčių, tačiau mums reikia paprastų kontracepcijos metodų be rūpesčių ir šalutinio poveikio. Štai kodėl mes tikime MISTER SIZE. Nes "MISTER SIZE" būtent tai ir leidžia.

"Mister Size" - šis prezervatyvas tinka jums!

"Vinergy" kūrybinė komanda, siekianti įgyvendinti viziją "Puikūs prezervatyvai", nuolat dirba, kad prezervatyvai būtų dar geresni - dar jausmingesni. Mūsų teiginys: seksas su prezervatyvu turi būti toks pat geras kaip ir be jo! To siekiame kiekvieną dieną. Po beveik 20 metų aistros ir patirties, susijusios su tinkamo dydžio prezervatyvais, pristatėme "Mister Size". MISTER SIZE - tai prezervatyvas, kuris atrodo kaip prezervatyvas, apsaugo kaip prezervatyvas, tačiau naudojant visai nesijaučia kaip įprastas prezervatyvas. Kodėl? Nes vyrai ir moterys beveik nieko nejaučia. Tačiau ne tik nedidelis storis yra pastebimas malonumą didinantis elementas: MISTER SIZE yra septynių skirtingų dydžių - juk kiekvieno vyro geriausias daiktas yra labai individualus.

Norite sužinoti daugiau apie "Mister Size"? ... tada pažvelkite į šį puslapį.

Čia galite sužinoti, kaip nustatyti prezervatyvo dydį.

Ne, beveik nė viena kontraceptinė priemonė nėra 100 % saugi. Kontracepcijos metodų saugumas apskaičiuojamas pagal Perlo indeksą. Prezervatyvų Perlo indeksas yra 2-12, o tai reiškia, kad iš 100 moterų, naudojančių prezervatyvus vienerius metus, nuo 2 iki 12 pastos. Lyginant su kitomis kontraceptinėmis priemonėmis, prezervatyvai vertinami gana prastai. Dažniausiai taip nutinka dėl programos klaidų. Daugiau informacijos apie teisingą naudojimą rasite čia. Tačiau, kai kalbama apie apsaugą nuo lytiškai plintančių infekcijų, tokių kaip ŽIV, sifilis, gonorėja, hepatitas B ir hepatitas C, prezervatyvas užtikrina aukštą apsaugos lygį.

Prezervatyvai paprastai gaminami iš į gumą panašių medžiagų, kurių didžioji dalis yra latekso. Jie naudojami lytinių santykių metu siekiant apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių infekcijų, o prieš lytinius santykius užtraukiami ant erekcijos varpos. Be sterilizacijos, prezervatyvas yra vienintelė vyrų kontracepcijos priemonė.

Prezervatyvai patys savaime neturi šalutinio poveikio. Tačiau jei esate alergiški lateksui, jie gali sukelti alerginę reakciją. Apie 2 % žmonių yra alergiški lateksui. Todėl yra ir prezervatyvų be latekso.

Į DUK