Skip to main content

"Mister Size" komanda

Mūsų šeimos versle visi darbuotojai yra visiškai atsidavę ir entuziastingai siekia suteikti jums geriausią prezervatyvų patirtį. Sužinokite daugiau apie "Mister Size" darbuotojus ir pažvelkite į "Mister Size" užkulisius. Susipažinkite su mūsų komanda.

Jei turite klausimų, pasiūlymų ar kritikos, visada mielai padėsime. Į visus atsiliepimus žiūrime rimtai, kad kasdien tobulintume jūsų patirtį su "MISTER SIZE" prezervatyvais. Nedvejodami naudokitės kontaktų forma.

Eva

Mūsų vizija - padaryti tinkamus prezervatyvus prieinamus vis daugiau pasaulio šalių, ir tai kartu su mūsų puikia komanda - tai yra mano aistra! Mano gera nuotaika paprastai būna užkrečiama. Man patinka geros idėjos, o dar labiau - kartu su komanda greitai jas įgyvendinti. Būdamas generalinis direktorius, užtikrinu bendrą požiūrį ir viziją bei gerą komandinį darbą.

Jan

Kodėl batai yra tinkamo dydžio, o ne prezervatyvai? Užduočiau sau klausimus, kurių niekas kitas neuždavė. Kaip internetinės prezervatyvų parduotuvės "Vinico" įkūrėjas, kaip vienas iš prezervatyvų prekės ženklo "My.Size" sumanytojų ir jo žinomumo Vokietijoje autorių bei "Mister Size" išradėjas, pasitelkęs kūrybiškumą, pastabumą dizainui ir daugiau nei 20 metų patirtį prezervatyvų versle, kuriu puikiai tinkančius sprendimus mūsų klientams daugelyje pasaulio šalių.

Gunther

Man patinka bendrauti ir keistis informacija su klientais. Kiekvieną dieną kartu kurti idėjas ir jas įgyvendinti man teikia didžiulį malonumą. Pažintis su klientais ir žmonėmis iš visos Europos ir ne tik, o vėliau rūpinimasis jais ir keitimasis idėjomis akis į akį - man artimas dalykas. Puikiai tinkau "Mister Size", nes kartu su klientais ieškau individualių sprendimų, kad "Mister Size" taptų dar sėkmingesnė. Kūrybiškai ir su nežabotu optimizmu visada randu naujų entuziastingų klientų, kurie ir toliau garsina "Mister Size" kaip puikius prezervatyvus.

Bastian

"Mister Size" dirbu nuo pat pradžių, o su įmone esu susijęs nuo 2013 m. Darbas "Mister Size", kaip ir prezervatyvai, man labai tinka, nes entuziastingai dirbu su naujais projektais ir visada ieškau tinkamo sprendimo. Man patinka įvairių užduočių įvairovė "Mister Size" - ar tai būtų interneto svetainės kūrimas, ar pirkimų organizavimas ir tarptautinė logistika, ar net pagalba tarp padalinių rinkodaros ir pardavimų srityje.

Tatjana

Man patinka savo kūrybiškumą panaudoti pačiose įvairiausiose įmonės srityse. Man patinka įvairios užduotys ir kasdien nauji iššūkiai. Rūpinimasis mūsų B2B ir B2C klientais ir jų teigiami atsiliepimai apie mūsų produktą yra didžiausia paskata.

Albertas Einšteinas jau žinojo...

Sėkmė ateina tada, kai darai tai, kas tau patinka.

Bianca

Stažuotojai gamina tik kavą? Ne elektroninėje prekyboje MISTER SIZE! Net ir būdamas praktikantas, nuo pat pirmos dienos buvau įtrauktas į darbų sūkurį ir augau kartu su vis didėjančiomis užduotimis. Dabar, kai baigiau mokymus, daugiausia dėmesio ir toliau skiriu mūsų e. prekybos sričiai ir rinkodarai. Nesvarbu, ar tai būtų tinklaraščio įrašai, naujienlaiškiai, ar klientų aptarnavimas: informuoju mūsų B2C klientus geriausiu įmanomu būdu apie MISTER SIZE, tinkamą prezervatyvų dydį arba naujausias sekso ir meilės tendencijas.

Nepamiršti

Žinoma, neturėtume pamiršti paminėti visų čia nepaminėtų darbščių mūsų komandos narių, kurie energingai ir atsidavusiai remia "Mister Size" tiek viduje, tiek išorėje. Ar tai būtų mūsų rinkodaros partneriai, ar mokesčių mokėtojai, ar, svarbiausia, sunkiai dirbantys sandėlio darbuotojai, kurie pristato mūsų gaminius į jūsų namus ar daugybę parduotuvių.

Jūsų tiesioginis kontaktas su mumis

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singenas, Vokietija

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Duomenų apsauga mums labai svarbi