Skip to main content

MISTER SIZE istorija - tobulo prezervatyvo vizija

Ranką ant širdies: kuriam vyrui iš tikrųjų patinka prezervatyvai? Tikriausiai beveik nė vienas. Net mūsų įmonės įkūrėjas Janas Vinzenzas Krauzė iki šiol jų nemėgo. Vaistinėje yra tik standartinių dydžių. Prezervatyvas yra tarsi įkyri pareiga apsaugoti save ir partnerę nuo užkrečiamųjų ligų, išvengti nepageidaujamo nėštumo - tačiau apskritai senoji gera guma laikoma geismo žudike. Kukli praeitis. Taigi mes, "Vinergy", ėmėmės ieškoti tobulai priglundančio prezervatyvo, neribojančio malonumo pojūčio. Mūsų paieškų rezultatas - MISTER SIZE.

Taip atsirado "Misteris Dydis

Viskas prasidėjo nuo minties: kodėl iš tikrųjų nešiojame tinkamo dydžio batus, bet ne prezervatyvus? MISTER SIZE išradėjui Janui Vinzenzui Krausei viskas visada turėjo gerai tikti. Taip turėtų būti ir su prezervatyvais. Taip gimė idėja: tinkamo dydžio prezervatyvai!

2001 m. - pirmoji internetinė parduotuvė su prezervatyvų ieškikliu

2001 m. Janas įkūrė internetinę parduotuvę " Vinico", kuri iki šiol padeda prezervatyvų naudotojams rasti tinkamą prezervatyvą naudodama prezervatyvų ieškiklį.

Tinkamų prezervatyvų internetinė parduotuvė greitai tapo gerai žinoma Vokietijoje. Prie jos populiarumo Vokietijoje prisidėjo daugybė pranešimų žiniasklaidoje (pvz., "Focus", "Men's Health") ir pasirodymų žiniasklaidoje, pavyzdžiui, laidoje "Kai Pflaume". Bendradarbiaudamas su "Bravo", "ProFamilia" ar net amerikiečių sekso tyrinėtoju Davidu Schnarchu, Janas įgijo šios temos ambasadorių. Tuo pat metu būdai, kaip sudominti žmones šia tema, darėsi vis sudėtingesni. Pavyzdžiui, buvo sukurti tokie matavimo įrankiai kaip " Condom Sizer", su kuriais vyrai gali lengvai nustatyti savo dydį. Vizija įtikinti kuo daugiau žmonių visame pasaulyje naudoti tinkamus prezervatyvus tapo vis konkretesnė.

2008 m. - sukurti pirmojo dydžio prezervatyvai

2008 m. idealiai tinkančių prezervatyvų siekis tapo realybe: patyręs prezervatyvų gamintojas Axelis Rothas ("R&S Consumer Goods GmbH") Janas sutiko verslo partnerį ir gamintoją, kuris su juo pasidalijo idėja ir užsakė pagaminti MY.SIZE aukščiausios kokybės ir 7 dydžių prezervatyvus. My.Size buvo platinami ne tik mūsų internetinėje parduotuvėje "Vinico", bet ir iki 2020 m. pabaigos turėjome išskirtines My.Size platinimo teises Vokietijoje ir keliose kitose šalyse.

2019 m. - tolesnė "Mister Size" plėtra

Tai, kad prezervatyvai turi idealiai tikti, dabar nebeužteko Jan. Teiginys, kad seksas su prezervatyvu yra toks pat geras kaip ir be prezervatyvo, privertė Janą toliau meistrauti ir kurti dar geresnius prezervatyvus. savo projektui Janas sugebėjo įtikinti didžiausią pasaulyje prezervatyvų gamintoją "Karex". Bendrovė "Karex" teigia esanti prezervatyvų rinkos pionierė kūrimo, kokybės ir tvarumo požiūriu ir gamina prezervatyvus žinomiems prezervatyvų prekių ženklams visame pasaulyje. Taigi tinkamas partneris, kad būtų sukurti geriausi įmanomi prezervatyvai.

Nesuskaičiuojamos diskusijos su klientais ir mažmenininkais svariai prisidėjo prie prezervatyvų MISTER SIZE, kurie rinkoje pasirodė 2019 m., kūrimo. MISTER SIZE - tai 20 metų patirties su prezervatyvų dydžiais ir visos mūsų aistros rezultatas! MISTER SIZE yra ne tik 7 dydžių, bet ir nuostabiai tiksliai jaučiami.

Tada galėsite mėgautis! Jei dar nepajutote MISTER SIZE, apie jį galite paskaityti čia...

MISTER SIZE - tai prezervatyvas, kuris atrodo kaip prezervatyvas, apsaugo kaip prezervatyvas, bet naudojamas visai nesijaučia kaip prezervatyvas. Kodėl? Nes vyrai ir moterys beveik nieko nejaučia. Jis yra plonas. Toks plonas, kad beveik nematomas - tik 0,05 milimetro. Nieko nekvepia, tačiau turi visą reikiamą saugumą, kad karšto mylėjimosi metu galėtumėte visiškai susikoncentruoti į partnerį ir jo intymius norus.

Tačiau ne tik nykstamai plonas storis yra apčiuopiamas malonumą didinantis elementas: MISTER SIZE yra septynių skirtingų dydžių - juk kiekvieno vyro geriausias daiktas yra labai individualus. Mūsų prezervatyvai tobulai priglunda prie stovinčio penio, susiliesdami su juo į malonų vienetą. Kojinės ar pirštinės taip pat yra kelių dydžių, kad nespaustų arba būtų per plačios ir neprarastų sukibimo. Skirtingi prezervatyvų dydžiai yra tik logiški ir nuoseklūs. Netgi matuojant apimtį su MISTER SIZER patiriamas dilgčiojimas. Puikiai tinkančio prezervatyvo užsidėjimas tampa jaudinančia mylėjimosi dalimi. Anksčiau siekimas prezervatyvo buvo tapatinamas su geismo duobute - tačiau šiandien vyrai ir moterys greitai atranda, kad plonas ir tobulai prigludęs prezervatyvas yra raktas į nerūpestingą malonumą.

Galite mėgautis beribe ekstaze nebijodami, kad prezervatyvas nuslysta, plyšta ar net gali būti pamestas. Feliksas ir Nora, pora iš Vitenbergo, išbandė "MISTER SIZE" - ir be jo jau nenori mylėtis. "Galime leisti sau atsipalaiduoti - ir patirti savo gyvenimo malonumą", - sako jiedu. "Mano galva sekso metu yra debesyse, o ne kontracepcijos metu", - rašė kitas klientas. Naudojant MISTER SIZE būtent tai ir garantuojama - galite atsiduoti meilei, o prezervatyvas atliks visa kita.

Mūsų "Vinergy" kūrybinė komanda nuolat ieško novatoriškos idėjos, dilgčiojančios naujovės, kuri žada dar daugiau malonumo ir didesnį erotinį faktorių. Jei norite gero sekso, turite sugebėti leisti mintims laisvai skleistis - toks buvo atspirties taškas. Pasiekti prezervatyvą turėtų tapti savaime suprantamu dalyku - be protinio spaudimo, be baimės, be vidinio stabdžio. Tai, kas ilgą laiką buvo laikoma beviltišku užsiėmimu, dabar su MISTER SIZE tapo realybe.

Mūsų tikslas - suteikti galimybę kiekvienam žmogui turėti geriausią seksą savo gyvenime, nesvarbu, kokia forma - net ir su prezervatyvu. Nuolat prie to dirbame ir džiaugiamės bet kokiais atsiliepimais. Taigi, jei turite klausimų, pasiūlymų ar idėjų, kaip patobulinti, bet kada susisiekite su mumis.