Skip to main content

Intymus auskarų vėrimas ir saugus seksas su prezervatyvais - ar tai įmanoma?

Sužinokite, ką reikia žinoti, kad galėtumėte saugiai naudoti kontracepciją su intymiais papuošalais ir visada būtumėte kuo geriau apsaugoti.

Atidžiai apsvarstykite sprendimą dėl auskarų vėrimo

Kaip visada, pagalvokite prieš pradėdami veikti, o šiuo atveju tai reiškia, kad reikia pasidaryti auskarą. Apklausų duomenimis, intymus auskaras didina savivertę ir, kaip teigiama, gerina seksualinį gyvenimą, o intymūs papuošalai daugeliui žmonių traukia akį. Tai viena iš priežasčių, kodėl daugelis žmonių mano, kad intymūs papuošalai yra tokie patrauklūs, ir pasipuošia spenelius, klitorį, lytines lūpas, varpą ar kapšelį. Naudojamos įvairios medžiagos, bet dažniausiai metaliniai kaiščiai, žiedai ar strypeliai. Jei dažniau užsiimate oraliniu seksu, taip pat turėtumėte žinoti, kad liežuvio ar lūpų auskarai taip pat gali turėti įtakos.

Jei norite pasipuošti vieną iš šių intymių kūno dalių, turėtumėte ne tik iš anksto informuoti save apie įvairius auskarų vėrimo būdus ir variantus, bet ir apie pasekmes bei riziką jums asmeniškai ir jūsų saugiam seksualumui.

Didesnė infekcijos rizika

Kai kurie auskarai, pavyzdžiui, kapšelio auskaras (hafada), padidina riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Šio tipo auskarų vėrimas sukuria naują skylutę intymioje srityje, kurios negalima apsaugoti prezervatyvu. Todėl patariama elgtis atsargiai ir prieš lytinius santykius auskarą gali tekti uždengti specialiu pleistru.

Tinkamas intymių papuošalų pasirinkimas

Turėtų būti aišku, kad prezervatyvai yra jautrūs metaliniams ar aštriems daiktams. Taigi su intymiaisiais auskarais turėtumėte būti labai atsargūs; joks prezervatyvas negarantuos apsaugos. Geriausia papuošalus nuimti prieš lytinius santykius, ypač jei jūsų auskaras pasižymi šiomis savybėmis:

  • kampuotas
  • smailus
  • aštrus
  • šiurkštus

Jei auskaras yra lygus ir apvalus, jis vis dar gali veikti gana gerai, tačiau vis tiek padidėja prezervatyvo plyšimo rizika. Taigi turite patys įvertinti riziką.

Iš esmės galioja tokia nuostata: lemiamą reikšmę turi jūsų intymių papuošalų pasirinkimas ir jūsų asmeninis pasiryžimas rizikuoti. Taip, seksas su intymiaisiais auskarais ir prezervatyvais yra įmanomas, tačiau visiško saugumo garantijos nėra.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar