Skip to main content

Tarptautinė moters diena: ar jūsų partneris naudoja tinkamo dydžio prezervatyvus?

Kovo 8 d., trečiadienį, visame pasaulyje minima Tarptautinė moters diena, skirta socialiniams, ekonominiams, kultūriniams ir politiniams moterų pasiekimams pažymėti. Šia proga galvojome apie tai, kaip jūs, kaip moteris, galite susigrąžinti savo seksualinės sveikatos kontrolę, kai kalbama apie lytinius santykius ir kontracepciją. Vienas iš tokių būdų - įsitikinti, kad jūsų partneris naudoja tinkamo dydžio prezervatyvus, kad seksas būtų saugesnis.

Mes nepirktume naujos batų poros jų neišbandę, tačiau daugelis žmonių tiesiog atspėja prezervatyvų dydį ir dažnai dėvi netinkamo dydžio prezervatyvus, kurie yra per dideli arba per ankšti, o tai gali sukelti lytiškai plintančių infekcijų, ŽIV ar nėštumo riziką.

Kodėl moterims svarbu žinoti tinkamą prezervatyvų dydį ir vyrams?

Ar kada nors ėjote prekybos centre ar vaistinėje eile su prezervatyvais arba pirkote prezervatyvus internetu ir tiesiog išsirinkote pirmą pasitaikiusį? Iš tikrųjų nepasiteiravę savęs, ar tinka jūsų partneriui? - Tuomet esate ne vienas.

Tačiau jei naudodami prezervatyvus rizikuojate, rizikuojate ir savo lytine sveikata. Prezervatyvas veikia kaip fizinis barjeras tarp varpos ir makšties, apsaugantis nuo lytinio skysčio pernešimo. Taigi, jei jūsų partneris nedėvi tinkamo dydžio prezervatyvo, tai gali reikšti, kad jūsų partnerio prezervatyvas yra arba per didelis ir gali nuslysti, arba per ankštas prezervatyvas gali plyšti, todėl jums gresia ne tik lytiškai plintančių infekcijų ir ŽIV, bet ir nėštumo pavojus. Jei jūsų partneris nedėvi tinkamo dydžio prezervatyvo, jis gali jaustis nepatogiai ir sumažinti jautrumą, todėl lytinio akto metu jam gali būti nejauku, o tai savo ruožtu gali turėti įtakos jūsų meilės gyvenimui.

Taigi ne tik šių metų Tarptautinę moters dieną pasirūpinkite, kad jūsų partneris dėvėtų tinkamo dydžio prezervatyvą, kad seksas būtų ne tik malonesnis, bet ir saugesnis.

Ar prezervatyvus turėtų būti sunku užsidėti?

Ne. Prezervatyvų niekada neturėtų būti sunku užsidėti. Jei prezervatyvą sunku užsidėti arba jis yra per ankštas, vadinasi, dėvite netinkamo dydžio prezervatyvą, todėl padidėja rizika, kad sekso metu jis gali plyšti arba nuslysti. Prezervatyvai turi būti patogūs, bet saugūs - jei Jums arba Jūsų partneriui atrodo, kad prezervatyvas yra per ankštas, gali reikėti padidinti dydį. Norint praktikuoti saugų seksą, svarbu naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus.

Kaip žinoti, kokio dydžio prezervatyvą pirkti?

Geriausias būdas sužinoti, ar naudojate tinkamo dydžio prezervatyvą, yra išmatuoti savo erekcijos varpos plotį. Varpos ilgis paprastai nėra svarbus, nes prezervatyvą galima lanksčiai išvynioti į ilgį, kad jis uždengtų visą varpą. Plotis turi įtakos tam, kaip gerai prezervatyvas laikosi, kad jūs ir jūsų partneris galėtumėte praktikuoti saugų seksą.

Dabar, Tarptautinės moters dienos proga, pasinaudokite vienu iš šių skirtingų būdų partnerio peniui išmatuoti:

  1. Mūsų matavimo programėle lengvai nustatysite prezervatyvo dydį.
  2. Atsispausdinkite mūsų patogią PDF formato matavimo juostelę - tiesiog atsispausdinkite ją ir tiesiogiai išmatuokite partnerio penį.
  3. Užsisakykite praktišką prezervatyvų matuoklį tiesiai į namus.
  4. Arba galite tai padaryti senoviškai ir naudoti liniuotę arba matavimo juostą. Norėdami išmatuoti plotį, apvyniokite matuoklį aplink partnerio erekcijos varpą, kad gautumėte varpos apimtį mm. Tuomet, naudodamiesi mūsų dydžių lentele, galite tai perskaičiuoti į prezervatyvo dydį. Tiesiog išmatuokite skersmenį liniuote ir pažiūrėkite į atitinkamą vietą lentelėje.

Kaip ir įsigydami naują batų porą, turėtumėte išbandyti kelis prezervatyvus, kad rastumėte idealiai tinkantį. Pavyzdžiui, naudodami mūsų bandomuosius rinkinius, galite pradėti užsakyti tik vieną pakuotę iš trijų ir išsiaiškinti, kuris prezervatyvas yra patogiausias.

Kaip kalbėtis su partneriu apie saugius lytinius santykius

Žinome, kad kartais gali būti sunku kalbėtis su partneriu apie saugius lytinius santykius, tačiau tai svarbus pokalbis, kad jūs ir jūsų partneris būtumėte apsaugoti nuo lytiškai plintančių infekcijų, ŽIV ir nėštumo rizikos. Štai trys būdai, kaip Tarptautinę moters dieną galite pasikalbėti su partneriu apie saugius lytinius santykius:

  1. Pasirūpinkite, kad pokalbis vyktų tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje - be išsiblaškymo ar trukdžių.
  2. Būkite sąžiningi vienas kitam - atvirai pasikalbėkite su partneriu apie savo baimes, seksualinę istoriją ar riziką, kurią prisiėmėte praeityje. Tai ne tik sustiprina emocinį ryšį ir intymumą, bet ir padeda jums abiem jaustis labiau atsipalaidavusiems sekso metu.
  3. Pasikalbėkite apie įvairius kontracepcijos metodus. Yra daug įvairių metodų, kuriuos galite išbandyti, tačiau prezervatyvai užtikrina dvigubą apsaugą, t. y. esate apsaugoti ir nuo lytiškai plintančių infekcijų, ir nuo nėštumo.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar