Skip to main content

Slow Sex: kas tai yra, kaip jis veikia ir kokia jo nauda?

Slow sex yra tiesiog nuobodus, lėtas seksas? Tikrai ne! Po šiek tiek klaidinančiu pavadinimu slepiasi erotikos, malonumo ir intymumo stebuklų šalis vyrams ir moterims. Ir net turėdami erekcijos problemų ir be erekcijos galite užsiimti lėtu seksu.

Dabar smalsu? Tada smagiai skaitykite!

Kas yra slow sex?

Terminas "slow sex" yra šiek tiek klaidinantis, nes kalbama ne tik apie lėtesnį seksą.

Lėtas seksas - tai kur kas daugiau sąmoningas sulėtėjimas, su kuriuo iš miegamojo išskrenda spaudimas atlikti ir orgazmo medžioklė, kad užleistų vietą aistringam malonumui ir tikram intymumui.

Ypač šiais laikais viskas visada turi būti greičiau, daugiau ir geriau, o toks požiūris greitai persikelia ir į miegamąjį. Dėl tokio spaudimo atlikti gali kilti erekcijos problemų, moterys gali nebepatirti orgazmo, o seksas apskritai nebeteikti pasitenkinimo.

Lėtas seksas - tai vėl pajusti save, savo kūną ir partnerį bei mėgautis seksu su orgazmu ar be jo.

Ko reikia lėtam seksui?

Iš esmės nieko nereikia, išskyrus norą išbandyti kažką naujo ir (daug) laiko. Nes būtent tai ir yra svarbiausia:

skirti laiko atsipalaidavusiam malonumui ir intymumui.

Vyrams labai praverčia prezervatyvas, nes jis padeda ilgiau išsilaikyti. Būtinai pasirinkite tinkamo dydžio prezervatyvą, kad viską jaustumėte, nesutriktų kraujotaka ir nereikėtų nuolat tikrinti, ar jis vis dar yra.

Iš esmės jums ar jūsų partneriui nereikia erekcijos, kad galėtumėte mėgautis lėtu seksu.

Kaip veikia lėtasis seksas?

Pirmiausia svarbiausias dalykas:

Nėra teisingo ar neteisingo lėtojo sekso.

Prieš pradėdami turėtumėte įsitikinti, kad išjungėte arba pašalinote visus trukdžių šaltinius. Tai reiškia, kad išmanieji telefonai, žadintuvai, televizoriai, kompiuteriai ir, pageidautina, net durų skambutis turėtų būti išjungti. Laikrodžius galite apversti, nusiimti arba padėti į šalį.

Prieš pradėdami, turėtumėte nueiti į tualetą, atsigerti ir pasiruošti rankšluosčių, kad nereikėtų keltis tarpduryje.

Kai būsite pasiruošę, galite patogiai įsitaisyti. Nusirenkite vienas kitą arba atsigulkite nuogi vienas šalia kito, pradėkite atsipalaiduoti ir atvykite. Kaip tęsite toliau, priklauso tik nuo jūsų.

Galite lėtai tyrinėti savo kūnus pirštais ar lūpomis, išbandyti, ką jaučiate, ir ilgai bučiuotis. Taip pat galite lėtai didinti savo susijaudinimą švelniai masažuodami ar glamonėdamiesi.

Išbandykite naujus prisilietimus, palikite pažįstamus takus, pradžioje venkite klasikinių erogeninių zonų, prieš tai švelniai laikykite ar glostykite partnerio varpą ar vulvą be didelių judesių.

Rekomenduojame šiai daliai skirti maždaug 30-60 minučių.

Jei erekcijos problemų priežastis yra spaudimas dėl veiklos ir stresas, per šį laiką jos jau gali išnykti. Net jei Jums ar Jūsų partneriui nėra erekcijos, galite tęsti kitus žingsnius ir įvairias pozas, kad paįvairintumėte savo žaidimą.

Ir net nesant erekcijos, prireikus galima įkišti varpą. Norėdami tai padaryti, viena ranka paimkite jį už kotelio, kita - už žando, o apyvarpę, jei ji yra, atitraukite. Tada varpa įkišama panašiai kaip minkštas tamponas.

Kitais atvejais galite prijungti, kai būsite pasiruošę arba pajusite, kad to norite. Po akimirkos papasakosime, kokios pozos ypač tinka lėtam seksui.

Kai jau susijungėte, ypač svarbu, kad neįsiveltumėte į senus modelius. Atminkite, kad svarbiausia - jausti vienas kitą ir didinti savo susijaudinimą. Tam nebūtina (tvirta) erekcija ar nuolatiniai judesiai.

Kokia yra geriausia padėtis lėtam seksui?

Visos sekso pozos, kuriose daug kūno kontakto, akių kontakto ir romantikos, yra idealios:

Misionieriaus padėtis

Tikriausiai nereikia jums aiškinti šios padėties. Arba vyras, arba moteris guli viršuje. Ši padėtis yra lengva ir be jokių pastangų joje galima išsilaikyti valandų valandas. Čia galima bučiuotis, glamonėtis ir keistis visomis kitomis meilės formomis.

Šaukšto padėtis

Šaukšto padėtyje abu gulite ant šono. Vyras guli, šiek tiek pasislinkęs, prie jos užpakalio iš nugaros ir taip gali su ja susijungti. Jis yra puikioje padėtyje ją glostyti.

Sutrikęs angelas

Sutrikusio angelo padėtis panaši į šaukštelio padėtį. Skirtumas tik tas, kad abu partneriai sulenkia kojas ir pritraukia jas prie liemens.

Zen pauzė

Zen pauzės metu vyras guli šonu ant nugaros, vieną koją sulenkęs šiek tiek pasisuka į ją. Ji taip pat guli šonu, veidu į jį, ir vieną koją uždeda ant jo ir jo klubo. Taip jie abu gali gulėti atsipalaidavę ir turėti daug vietos švelnumui.

Lotoso žiedas

Lotoso gėlei atlikti reikia tam tikro lankstumo, tačiau tuomet tai yra nuostabiai intymi ir jautri sekso poza. Pirmiausia jis atsisėda atsipalaidavęs sukryžiuotomis kojomis. Tada ji apglėbia jį kojomis, o pati lėtai atsisėda ant jo ir susijungia su juo. Taip abu galite mėgautis vienas kito žvilgsniais ir prisilietimais, glaudžiai apkabinti.

Magiškas kalnas

Šiai padėčiai reikia krūvos pagalvių ir antklodžių. Sudėkite jas taip, kad ji galėtų atsigulti ant krūvos viršutine kūno dalimi. Krūva turi būti tokia tvirta, kad nesugriūtų nuo menkiausio judesio. Tada vyras atsigula ant jos iš nugaros taip, kad jo viršutinė kūno dalis būtų ant jos nugaros ir taip susijungtų su ja.

Rezultatas panašus į "Doggy Style", tačiau su didesniu kūno kontaktu ir patogesne padėtimi.

Kuo įprastas seksas skiriasi nuo lėtojo sekso?

Normalaus sekso metu dažnai daugiausia dėmesio skiriama orgazmui. Kiekvienas turėtų pasiekti kulminaciją kuo greičiau, intensyviau ir kuo dažniau.

Lėtame sekse svarbiausia yra jausmas, intymumas ir švelnumas. Orgazmas yra sveikintinas, bet nebūtinas, kad maloniai ir patenkinamai praleistumėte laiką. Galima sulaužyti įsišaknijusius modelius ir rutiną bei patirti naujų įspūdžių.

Ar lėtas seksas nėra nuobodus?

Ar lėtas seksas nuobodus, ar ne, priklauso nuo konkretaus žmogaus. Geriausia jį išbandyti ir pamatyti, koks jis jums patinka. Tačiau daugelį labai nustebina, koks intensyvus ir tenkinantis yra lėtas seksas, net jei niekas nepatyrė orgazmo.

Daugelis dar labiau nustemba, nes pasiekė kulminaciją be įsiskverbimo, nes tokio sekso sukeltas susijaudinimas buvo labai didelis.

Iš kur atsirado lėtasis seksas?

Lėtojo sekso terminas ir praktika kilo iš sekso terapeutės ir autorės Dianos Richardson. Savo darbuose ji senovės kinų ir indų filosofijas sujungė su šiuolaikinio seksualinio mokslo atradimais ir parašė daugybę knygų.

Viena iš jų - knyga "Lėtas seksas - rasti laiko meilei". Šioje knygoje ji dalijasi pratimais ir iliustracijomis, kurie gali padėti patirti meilę, aistrą ir visavertį seksą net ir vyresniame amžiuje.

Išvada apie lėtą seksą

Išbandydami Lėtą seksą turite galimybę pakeisti savo seksualinį gyvenimą ir partnerystę bei patirti visavertį erotinį nuotykį. Tai gali būti proga suartėti su partneriu labiau nei galbūt kada nors anksčiau. Galite nutraukti amžiną orgazmo gaudynę ir patirti tikrą intymumą.

Norite sužinoti daugiau apie tai, kas iš tikrųjų yra geras seksas? Tada perskaitykite mūsų straipsnį su 5 patarimais, kaip užtikrinti visavertį seksualinį gyvenimą!

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar