Skip to main content

Prezervatyvai santykiuose - geismo žudikas ar privalomas daiktas?

Galbūt žinote, kaip būna: po įtemptos dienos pagaliau pasiekiate tašką, kai galite trumpam palikti kasdienybę. Susibendraujate - gal net pasidarėte šiek tiek romantišką su žvakių šviesa ir muzika. (Arba kas nors, kas jums pakelia nuotaiką.) Viskas jaučiasi gerai, pagardinta tuo laukimo dilgčiojimu. Ir piktdžiugiškai žvilgtelėję dabar jau galėtumėte visiškai pereiti prie karštosios vakaro dalies... jei ne tas erzinantis pertraukimas užsidėti prezervatyvą ....

Prezervatyvai paprastai laikomi geismo žudikais. Taip pat ir ypač santykiuose, kur nerimas dėl užsikrėtimo tam tikru momentu baigiasi ir svarbų vaidmenį atlieka tik kontracepcija. Tad kodėl gi neapsieiti be jų, kad seksas būtų malonesnis? Viskas paprasta: todėl, kad dažnai yra gerų prezervatyvų nenaudojimo priežasčių, kurias būtinai turėtumėte turėti savo akiratyje. O seksas su prezervatyvais gali būti toks pat nuostabus, jei jį darysite teisingai. Vos kelias minutes skaitymo laiko galite sužinoti daugiau čia:

Kada prezervatyvai yra naudingi santykiuose?

Žinoma, paprastai lengviau ir maloniau mylėtis be prezervatyvo, jei nėra priežasties jį naudoti. Tačiau daugelyje situacijų prezervatyvai iš tiesų yra prasmingi ir yra geriausia alternatyva. Pavyzdžiui, šiais keturiais atvejais:

Jei norite išvengti hormoninių kontraceptikų.

Jei ji vartoja kontraceptines tabletes ar kitą hormoninį kontraceptiką, žinoma, prezervatyvų jums nereikia - nebent taip pat norite žaisti saugiai. Tačiau yra svarių priežasčių, kodėl hormonų apskritai reikėtų vengti. Daugeliui moterų tabletės anksčiau ar vėliau sukelia stiprų šalutinį poveikį, be to, gali labai sumažėti lytinis potraukis. Tokiais atvejais prezervatyvai yra puikus būdas vėl mėgautis kartu praleistomis akimirkomis. Ir jie yra geriausias būdas iš tikrųjų prisiimti atsakomybę už kontracepciją kaip komandai. (Beje, tai veikia ir kartu su NŠP. Tuomet prezervatyvus bent kuriam laikui galite palikti nuošalyje).

Apsauga nuo ligų

Jei norite būti saugūs, kai kalbama apie ligas, prezervatyvai suteikia bene geriausią apsaugą. Tai taikoma daugeliui lytiškai plintančių ligų, taip pat šlapimo pūslės ar prostatos infekcijoms, kad neužkrėstumėte vienas kito.

Analinio sekso metu

Jei užsiimate analiniu seksu, nepamirškite užsidėti prezervatyvo. Priešingu atveju vyrui gali būti gana nemalonu, jei bakterijos pateks į šlaplę ir sukels šlapimo pūslės ir (arba) prostatos infekciją. Taigi vargu ar yra geresnė priežastis naudoti prezervatyvus santykiuose.

Jei nenorite "susipykti".

Prezervatyvai turi didžiulį privalumą, kuris dažnai pamirštamas: Dėl jų seksas tampa daug "švaresnis". Taigi jei norite išsaugoti naują sofą ar automobilio sėdynes, geriausias būdas - naudoti prezervatyvą. Žinoma, tas pats galioja ir tuo atveju, jei staiga kiltų noras užsiimti seksu lauke, kai esate išvykę.

Atrodė, kad nedėviu prezervatyvo

Užsisakykite degustacinę pakuotę

Kodėl neturėtumėte staiga nustoti naudoti prezervatyvų savo santykiuose

Santykiuose dažnai pasitaiko, kad kažkuriuo metu prezervatyvus tiesiog pamirštame. Juk dabar jau daug geriau pažįstame vienas kitą ir nerimas dėl ligų ir pan. greitai dingsta. Tačiau būkite atsargūs: tai, kad pasitikite vienas kitu, dar nereiškia, kad esate saugūs. Todėl geriausia kartu atlikti testą (pvz., ŽIV), kad būtumėte tikri. Tada abu geriau jausitės ir dar galėsite nuspręsti, ar norite naudoti prezervatyvus dėl kitų priežasčių, ar ne.

Ar prezervatyvai tikrai žudo geismą?

Ar prezervatyvai tikrai žudo geismą? Kiekvienas, kuris kada nors turėjo blogos patirties su prezervatyvais, žinoma, iš karto pasakys: taip, tikrai! Bet palaukite: daugeliu atvejų ne pats prezervatyvas yra geismo žudikas, jis tiesiog paverčiamas baubu, nors iš tikrųjų priežastys slypi kitur. Trys didžiausi geismo žudikai iš tikrųjų yra šie:

1. prezervatyvas netinka. Jei prezervatyvas per mažas arba per didelis, jį užsidėjęs greitai pasijunti taip, tarsi su pirštinėmis ant rankų bandytum įverti siūlą pro adatos ąselę. Nenuostabu, kad karšti jausmai greitai baigiasi. Taigi įsitikinkite, kad įsigijote tinkamo dydžio prezervatyvų. Geriausias būdas tai padaryti - iš anksto išmatuoti ir (arba) užsisakyti tinkamą bandomąją pakuotę.

2. Netinkama prezervatyvo užsidėjimo technika Būkime atviri: kas iš mūsų tikrai mokėsi, kaip užsidėti prezervatyvą tobula technika per lytinio švietimo pamokas? Tai vienas iš tų dalykų, kurių tiesiog niekada nebuvome tinkamai mokomi. Todėl visiškai normalu, kad asmeninė technika šiek tiek trūksta ir liūdnai pagarsėjęs "prezervatyvo momentas" tampa erzinančiu trukdžiu. Tačiau nesijaudinkite: mūsų tinklaraštyje rasite išsamias instrukcijas su šauniais patarimais. O pasirinkus tinkamą dydį, tai tikrai gana paprasta ir galima padaryti per kelias sekundes.

3. Tavo galvoje prezervatyvas saugomas kaip geismo žudikas. Mūsų protas sekso metu atlieka didelį vaidmenį, o neigiamos mintys gali sugadinti geriausias akimirkas. Todėl svarbu, kad pats nuspręstum, ar kažkas yra gerai, ar blogai. Užuot laikę prezervatyvą malonumo žudiku, galvokite apie jį kaip apie priemonę, kuri suteikia jums saugų jausmą. O kartu ir galimybę visiškai atsipalaiduoti sekso metu. Tokiu būdu jo užsidėjimas tampa kažkuo gražiu, kas veikiau padidina jūsų malonumą.

Kai pašalinsite šiuos tris geismo žudikus, prezervatyvas greitai taps natūraliu jūsų seksualinio gyvenimo palydovu. Po kurio laiko tikriausiai jų beveik nepastebėsite, nes tinkamas prezervatyvas puikiai priglunda ir yra beveik nepastebimas, nebent į jį susikoncentruosite. Ir nedidelė pertrauka netrukus nebebus jaučiama kaip pertrauka. Jis atrodys kaip akimirka, kai viskas netrukus taps dar intensyvesnis ;-)

Mėgaukitės seksu - taip pat ir ypač su prezervatyvu

Kaip matote, prezervatyvai nėra tokie malonumo žudikai, kokiais dažnai laikomi. Atvirkščiai, jei tinkamai juos naudojate, seksas tampa dar geresnis ir lengvesnis. Taigi tiesiog nuspręskite, ar norite naudoti prezervatyvus savo santykiuose ir dėl kokių priežasčių. O tada leiskite sau tai daryti! Galite žengti dar vieną žingsnį į priekį ir paversti prezervatyvo užsidėjimą bendru ritualu. Švęskite šią akimirką ir pasinaudokite ja, kad vienas kitą įkaitintumėte. Pavyzdžiui, užmaukite prezervatyvą gundančiu būdu - galbūt net jos burna. Pamatysite: Pozityviai nusiteikę, seksas su prezervatyvu ateityje bus daug malonesnis!

 

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar