Skip to main content

12 geriausių flirto patarimų vasarą

Vasara - geriausias metas flirtuoti. Dienos ilgesnės, naktys trumpesnės, o žmonės apskritai yra labiau atsipalaidavę ir susijaudinę. Taigi jei ieškote flirto, pataikėte į tinkamą vietą. Šiame straipsnyje pasidalysime su jumis 12 geriausių flirto patarimų vasarą. Naudodamiesi šiais patarimais garantuotai sulauksite sėkmės ir smagiai praleisite laiką.

Nesvarbu, ar esate vienišas, ar gyvenate partnerystėje

Iš pirmo žvilgsnio mūsų flirto patarimai vasarai gali pasirodyti įdomūs vienišiams, ieškantiems naujos pažinties, tačiau jais gali pasinaudoti ir poros. Turėdamas keletą patarimų, jūsų partneris tikrai apsidžiaugs, jei juos pritaikysite ir šiek tiek su juo paflirtuosite, taip jūsų santykiai išliks švieži ir įdomūs:

 1. Tinkami drabužiai: apsirenkite vasariškai ir neįpareigojančiai, bet būkite atsargūs, kad nebūtų per daug apnuoginti.
 2. Šypsokitės ir užmegzkite akių kontaktą: Daug šypsokitės ir palaikykite akių kontaktą, kai su kuo nors kalbate.
 3. Kūno kalba: Atkreipkite dėmesį į savo kūno kalbą ir stenkitės atrodyti atviri ir draugiški. Parodykite, kaip jums patinka vasara.
 4. Pokalbis: palaikykite gyvą ir įdomų pokalbį, tačiau venkite per daug kalbėti apie save arba tik apie save.
 5. Parodykite susidomėjimą: Parodykite susidomėjimą kitu asmeniu ir paklauskite apie jo pomėgius ir interesus.
 6. Komplimentai: Komplimentus sakykite kitam asmeniui, bet būkite atsargūs ir nepersistenkite.
 7. Humoras: Būkite juokingi ir stenkitės, kad kitas asmuo nusijuoktų.
 8. Išbandykite ką nors naujo: Visada norėjote leistis į ekskursiją keturračiais arba išbandyti naują sporto šaką? Išbandyti naujus dalykus, pavyzdžiui, sportą ar veiksmo renginius, yra puikus būdas susirasti naujų draugų! Dažnai lengva rasti progų šiek tiek paflirtuoti.
 9. Išlikite ištikimi sau: Svarbu, kad visada išliktumėte savimi ir neapsimetinėtumėte. Niekas nemėgsta apsimetėlių ar melagių. Būkite sąžiningi ir autentiški, tada geras pokalbis su tinkamu žmogumi paprastai įvyks savaime.
 10. Išlikite įsimintini: Prisistatykite savo vardu ir pavarde, taip sukursite tam tikrą artumo ir pasitikėjimo jausmą ir nebūsite šiaip sau bet kas. Be to, jus gali prisiminti ir iš to išeis daugiau.
 11. Atverkite akis: Pasinaudokite vasara ir būnant lauke turėkite atviras akis bei susipažinkite su naujais įdomiais žmonėmis flirtui. Stenkitės užmegzti kontaktą tik akimis, nes dažnai užtenka gilaus žvilgsnio, po kurio seka šypsena, kad atkreiptumėte dėmesį. Tyrimai parodė, kad akių kontaktą turėtumėte palaikyti bent 2 sekundes, kad kitas žmogus galėtų suprasti jūsų ketinimus.
 12. Nepraraskite saiko: Net jei nesiseka, nenuleiskite rankų. Flirtas yra žaidimas ir jis nebūtinai turi virsti dideliu meilės romanu. Ne kiekvienas bandymas bus sėkmingas. Taigi neleiskite tam sugadinti geros nuotaikos ir mėgaukitės vasara.

Pasinaudoję mūsų patarimais, flirtuojančią vasarą tikrai įveiksite lengvai. Tačiau visada atminkite: jei norite pagilinti pažintį, visada atkreipkite dėmesį į savo saugumą ir nepamirškite su savimi turėti tinkamų prezervatyvų.

Įsigykite prezervatyvų dabar

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai teisingas būdas pasiekti lyčių lygybę?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas - kad seksas vyktų kaip laikrodis

Skaitykite dabar