Skip to main content

Pardavimų pradžia Jungtinėje Karalystėje ir nauja angliška svetainė

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad "Pasante Healthcare", kaip platintojas Didžiojoje Britanijoje, pradėjo pardavimus ir yra prieinamas visiems Jungtinės Karalystės platintojams. Tai taip pat žymi angliškos interneto svetainės, kaip MISTER SIZE informacijos ir pardavimų platformos saloje, pradžią. Dabar atraskite mūsų naująją svetainę ir visą informaciją apie pirkimo galimybes www.mistersize.co.uk.

Prezervatyvai Didžiojoje Britanijoje

Nors kai kuriuos prezervatyvus Jungtinėje Karalystėje galite gauti nemokamai iš NHS, tai yra standartiniai prezervatyvai. Su "Mister Size" galite rinktis iš 7 prezervatyvų dydžių ir įsigyti tobulą prezervatyvą. Be to, "Mister Size" yra ypač ploni, todėl tikri, tačiau tokie pat saugūs kaip ir standartiniai prezervatyvai. Dėl tobulo dydžio prezervatyvas gali būti net saugesnis, nes jis neslysta, jei yra per didelis. Jei prezervatyvas per mažas, jis siaurina varpą, mažiau jaučiate ir prezervatyvas lengviau plyšta. Taigi verta naudoti "Mister Size" prezervatyvus, pajusite skirtumą.

Kur įsigyti "Mister Size" prezervatyvų

Pradėjus prekiauti "Mister Size" Jungtinėje Karalystėje bus galima įsigyti šiose parduotuvėse:

Susisiekite su mažmenininkais

Esate mažmenininkas Jungtinėje Karalystėje ir norite greitai ir be muito gauti mūsų "Mister Size" prezervatyvus. Tuomet kreipkitės tiesiogiai į mūsų platintoją Jungtinėje Karalystėje:

ABS Holdings

Spring Lane
Forest Gate
Ringwood, UK BH24 3FH
United Kingdom
+44 (0) 1202 868 511

https://www.absholdings.com/brand/mister-size

 

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar