Skip to main content

Nemokami prezervatyvai studentams Vokietijoje

Nemokami prezervatyvai visiems? Daugelyje šalių tai jau seniai tapo norma. Prancūzijoje taip pat neseniai nuspręsta, kad visi jaunesni nei 26 metų asmenys gali nemokamai gauti prezervatyvų vaistinėse. Viena iš šio politinio sprendimo priežasčių - sparčiai didėjantis lytiškai plintančių ligų atvejų skaičius.

Mes, MISTER SIZE, esame pasibaisėję šia statistika ir kartu su " Spondoms" norime atkreipti dėmesį į tai, kokia svarbi yra kontracepcija naudojant prezervatyvus.

"Pastaraisiais metais Vokietijoje smarkiai išaugo užsikrėtimo daugeliu lytiškai plintančių ligų atvejų skaičius. Esamedėl to labai susirūpinę ir norime kažką daryti", - sako vienas iš "Spondoms" įkūrėjų Luisas Gunga.

Todėl dabar kartu dirbame tam, kad jauni žmonės Vokietijoje galėtų lengvai sužinoti apie prezervatyvus ir saugią kontracepciją. Todėl kai kurių universitetų ir kolegijų studentai nuo praėjusios savaitės (3 / 2023 m. savaitė) nemokamai gauna MISTER SIZE dydžio prezervatyvus. Kampanija prasidėjo Reino-Maino taikomųjų mokslų universiteto miestelyje Vysbadene, atidarius pirmąjį prezervatyvų automatą, kuriuo gali apsitarnauti kiekvienas studentas. Kiti automatai su MISTER SIZE dydžio prezervatyvais šią savaitę buvo įrengti Leuphana universitete Liuneburge ir TH Köln Kelno Deutz universitete.

Kadangi prezervatyvas tinkamai apsaugo tik tada, kai jis nenutrūksta ir nenuslysta, minėtuose prezervatyvų dalytuvuose yra visi 7 MISTER SIZE dydžiai. Be to, yra "Mister Size" matavimo juostelė, kuria galite greitai ir lengvai išmatuoti, kurio dydžio prezervatyvas geriausiai tinka jūsų figūrai. Viena vertus, taip padidinamas kontracepcijos saugumas, kita vertus, tikėtina, kad prezervatyvai bus dėvimi dažniau, jei jie patogiai tiks.

Apskritai mokiniai projektą vertino labai teigiamai. "Tikimės, kad projektas bus labai gerai įvertintas ir bus puikiai panaudotas, ypač per daugybę mūsų AStA renginių", - apie projektą sako Maksas iš Liunburgo universiteto AStA. Studentai ypač džiaugiasi, kad MISTER SIZE prezervatyvai yra skirtingų dydžių, todėl ateityje sumažės nelaimingų atsitikimų skaičius.

Džiaugiamės puikiais studentų atsiliepimais apie mūsų MISTER SIZE prezervatyvus ir dėkojame "Spondoms" už įdomų bendradarbiavimą.

Visiems, kurie savo universitete negauna tinkamų prezervatyvų ir vis tiek nori saugiai naudoti tinkamus prezervatyvus, siūlome mūsų nebrangias "Mister Size" bandomąsias pakuotes, kad galėtumėte pradėti.

Atraskite "Mister Size" bandomąsias pakuotes dabar

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar