Skip to main content

Italijos Mister Size svetainė internete

Italijoje "Mister Size" prezervatyvų galima nusipirkti vis daugiau parduotuvių, todėl savo asortimentą papildėme itališka interneto svetaine. Dabar visą informaciją apie mūsų prezervatyvus ir vietinius tiekimo šaltinius skaitykite italų kalba: www.mistersize.it.

Prezervatyvai Italijoje

60 milijonų gyventojų turinti Italija - tai kultūra, geras maistas ir gyvenimo džiaugsmas. Dabar galite mėgautis tyru prezervatyvų pojūčiu Italijoje. Kadangi batai būna ne tik vieno ar dviejų dydžių, jūsų "Mister Size" prezervatyvai gali būti 7 skirtingų dydžių. Taigi jūsų dydis tikrai bus įtrauktas. Tai ne tik suteikia daugiau pojūčių lytinio akto metu, bet ir užtikrina optimalų saugumą naudojant prezervatyvus; jūsų prezervatyvas nenuslysta, jei tinka, ir nesuspaudžia. Štai kaip veikia malonus seksas su MISTER SIZE prezervatyvais!

Parduotuvės su Mister Size Italijoje

Italijoje "Mister Size" jau galite įsigyti šiose parduotuvėse, be kitų:

Informacija pardavėjams

Esate komercinis platintojas ir norite išplėsti savo asortimentą mūsų gaminiais. Kreipkitės į vieną iš mūsų didmenininkų Italijoje arba susisiekite su mumis tiesiogiai per mūsų prekiautojo puslapį. Ten taip pat rasite išsamią vaizdinę ir rinkodaros medžiagą, kurią galite tiesiogiai atsisiųsti. Rinkitės "Mister Size" prezervatyvus dabar ir pasiūlykite savo klientams aukštos kokybės produktą, kurį klientai įvertino labai gerai.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar