Skip to main content

Vasaros sekso patarimai: 7 būdai, kaip šią vasarą užsiimti sensacingu seksu

Pagaliau atėjo vasara, o kartu su ja - saulė, vasaros karštis ir karštas vasaros seksas. Tyrimai rodo, kad vasaros mėnesiais mūsų lytinis potraukis padidėja ir paprastai turime daugiau lytinių santykių. Mokslininkai teigia, kad saulės spinduliai padidina mūsų geros savijautos hormonų dopamino ir serotonino bei testosterono kiekį - dėl to jaučiamės laimingesni ir labiau susijaudinę.

Jei jau jaučiatės karšti ir prakaituoti, galbūt negalvojate apie seksą, tačiau tai neturėtų sutrukdyti jums užsiimti sensacingu seksu. Nors oras nėra vienintelis dalykas, dėl kurio pakyla mūsų temperatūra, pateikiame 7 vasaros sekso patarimus, kurie padės šią vasarą mėgautis sensacingu seksu.

1 vasaros sekso patarimas: išbandykite seksą duše.

Seksas duše - puikus būdas atvėsti (arba sušilti), kai oras karštas kaip pūslės. Nenuostabu, kad seksas duše yra vienas mėgstamiausių mūsų visų laikų užsiėmimų, nes jame galima patirti daugybę skirtingų pojūčių. Nesvarbu, ar norite, kad vanduo čiurkšlėmis tekėtų ant nugaros, ar muilindamiesi muilu sustiprinsite jausmingus prisilietimus, ar dušo galvute stimuliuosite vienas kitą, ar pradėsite preliudiją duše, o vėliau ją užbaigsite miegamajame - seksas duše yra mūsų sensacingo vasaros sekso galimybių sąrašo viršuje.

2 vasaros sekso patarimas: atvėsti ledo kubeliais

Jei oralinio sekso metu nenaudojote ledo kubelių, praleidote ypatingą triuką. Ledo kubeliai ne tik lėtai tirpsta burnoje ir padeda jums atvėsti, bet ir vėsus ledo kubelio pojūtis kartu su jūsų burnos ir lūpų šiluma padidina partnerio genitalijų malonumą. Taip pat galite paimti ledo kubelį ir patrinti juo erogenines zonas, pavyzdžiui, vidinę šlaunų pusę ar kaklą, kad patirtumėte puikią preliudiją. Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, taip pat galite naudoti užrištomis akimis ledo kubelių sukeliamą susijaudinimą. Taigi kitą kartą, kai pajusite kylančią temperatūrą, griebkite ledo kubelius ir sukelkite partneriui žąsies odą.

3 vasaros sekso patarimas: atvėsinkite savo sekso žaislus

Dar vienas iš mūsų mėgstamiausių būdų atvėsti per karščius - pripildykite indą ledinio vandens (taip pat galite pridėti ledo kubelių) ir palikite stiklinį ar metalinį sekso žaisliuką kuriam laikui atvėsti. Taip pat galite jį įdėti į šaldytuvą maždaug 10 minučių, kad atvėstų prieš naudojimą. Sekso žaisliuko vėsa, kai jis įsiskverbia į partnerę (arba jus pačius), suteiks jaudinančių pojūčių ir dilgčiojantį orgazmą.

4 vasaros sekso patarimas: naudokite vėsų maistą.

Paimkite mėgstamų ledų arba atšaldytos plaktos grietinėlės ir užtepkite jos ant partnerio kūno. Kai vėsos pojūtis pasieks jūsų kūną, galite suteikti partneriui malonų pojūtį, galite leisti jam pajusti savo kvėpavimo šilumą, kol jį bučiuosite ir laižysite. Moterys, prašome būti atsargioms ir nedėti ledų ar plaktos grietinėlės šalia makšties, nes cukrus gali sukelti mielių infekcijas, o tai niekam nėra smagu.

5 vasaros sekso patarimas: būkite kūrybingi

Karštą vasaros dieną misionieriaus poza gali atrodyti pernelyg "karšta ir prakaituota" - dviem kūnams esant vienam ant kito, susidaro tik daugiau kūno šilumos. Taigi galbūt metas išbandyti naujas pozas, kuriose mažiau kūno kontakto. Atvirkštinė kaubojė (kai moteris guli ant viršaus, bet yra atsisukusi į partnerio kojas) ir šuniškas stilius (kai vienas partneris pasilenkia į priekį, o kitas paima jį iš užpakalio) gali būti dvi alternatyvios pozos, kurias turėtumėte išbandyti šią vasarą.

Vasaros sekso patarimas Nr. 6: pajuskite vėsų vėjelį

Galbūt tai skamba paprastai, bet yra kažkas malonaus, kai susijaudinę jaučiate vėsų vėjelį ant odos. Kas gali būti geriau nei atvėsti per karščius sekso metu? Nesvarbu, ar turite didelį sodą, ar galite pasimėgauti nuošalia vieta lauke, pamatysite, kad vėsus oras sustiprina seksualinę patirtį. Jei negalite užsiimti seksu lauke, galite atidaryti langą ir įnešti gaivaus oro į vidų.

7 vasaros sekso patarimas: naudokite prezervatyvus

Jei planuojate vasaros romaną, gali kilti pagunda atsisakyti prezervatyvų ir eiti į pasimatymą be prezervatyvo, tačiau susidūrimas su lytiškai plintančia infekcija ar nėštumo rizika tikrai nėra tai, kuo norite, kad baigtųsi jūsų vasara. Su mūsų itin plonais prezervatyvais ir tobulo dydžio prezervatyvais galėsite jaustis taip, tarsi beveik nedėvėtumėte prezervatyvo, tačiau be jokių nemalonių staigmenų.

Pirkite prezervatyvų dabar

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar