Skip to main content

Teisingas prezervatyvų šalinimas - išsamus tvaraus elgesio vadovas

Ar esate pasiruošę sužinoti daugiau apie tai, kaip teisingai atsikratyti prezervatyvų ir kartu padėti saugoti aplinką? Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame tvarumas ir atsakomybė tampa vis svarbesni, svarbu elgtis ekologiškai sąmoningai net ir intymiomis akimirkomis. Todėl atsakingas prezervatyvų naudojimas apima ir teisingą jų šalinimą, kad išvengtumėte tokių problemų, kaip užsikimšęs tualetas ar problemos aplinkai. Čia rasite viską, ką reikia žinoti, kad teisingai atsikratytumėte panaudotais prezervatyvais.

Kodėl svarbu teisingai šalinti prezervatyvus?

Dažnai vyrauja nuomonė, kad panaudotus prezervatyvus galima tiesiog suvynioti į servetėlę ir nuleisti į tualetą. Tačiau tai dažnai sukelia problemų, nes, skirtingai nei tualetinis popierius, ir prezervatyvas, ir servetėlė neištirpsta, todėl arba užkemša jūsų tualetą, arba galbūt ir jūsų miesto kanalizaciją ar nuotekų valymo įrenginius. Todėl per klaidą į klozetą išmesti prezervatyvai gali sukelti rimtus užsikimšimus. Tačiau apsilankymo pas santechniką galite išvengti, jei prezervatyvus šalinsite teisingai.

Panaudoti prezervatyvai turi būti išmetami į likutines atliekas, o ne į tualetą, ne į gamtos ar organines atliekas ir ne į atliekų konteinerį. Tačiau kodėl tai taip svarbu? Be akivaizdžios higieninės būtinybės, tinkamas šalinimas į likutines atliekas užkerta kelią nuotekų valymo įrenginių ir vandens telkinių taršai. Tinkamai išmetant prezervatyvus taip pat apsaugoma laukinė gamta, nes prezervatyvai gali tapti pavojingi laisvėje gyvenantiems gyvūnams, jei šie į juos įsipainiotų arba per klaidą juos suvalgytų.

Praktinio įgyvendinimo patarimai

  • Nuimkite prezervatyvą nuo varpos: Pasibaigus lytiniam aktui, įsitikinkite, kad laiku ištraukėte varpą, kol ji dar neapsivyniojo. Ištraukdami laikykite prezervatyvą prie varpos pagrindo, kad jis negalėtų nuslysti. Tada atsargiai nuimkite prezervatyvą nuo varpos, kad jis negalėtų ištekėti. Dažnai taip pat padeda prezervatyvą laikyti už talpyklės ir stumti jį žemyn.
  • Užriškite mazgą: Prieš išmesdami panaudotą prezervatyvą, užriškite mazgą jo atvirame gale. Tai apsaugo nuo kūno skysčių nutekėjimo ir leidžia šalinti higieniškiau. Norėdami tai padaryti, laikykite prezervatyvą rezervuaru žemyn, tada viršutinėje prezervatyvo dalyje lengvai užriškite mazgą kaip balioną, kad jis neišsiskleistų.
  • Išlaikykite diskretiškumą: Kad apsaugotumėte savo privatumą ir iš pagarbos kitiems, prezervatyvą patartina suvynioti į tualetinį popierių ar servetėlę.
  • Išmetimas į likutines atliekas: Panaudotą ir įvyniotą prezervatyvą išmeskite į likutines atliekas.
  • Išmeskite atskirai: Folijos pavidalo prezervatyvus galima išmesti į antrinių žaliavų konteinerį arba Vokietijoje - į geltoną maišelį. Keliose šalyse jį taip pat reikėtų išmesti į likutines atliekas, nes čia dar nesukurtos tinkamos perdirbimo sistemos. Pridėtas naudojimo instrukcijas, pagamintas iš popieriaus ir kartono pakuočių, geriausia išmesti į popieriaus atliekų arba antrinių žaliavų konteinerį, priklausomai nuo šalies ir jūsų vietovėje galiojančių kartono/popieriaus naudojimo taisyklių.

Aplinkosaugos aspektas

Nors prezervatyvai yra būtini lytinei sveikatai, dėl savo sudėties ir šalinimo problemų jie kelia iššūkį aplinkai. Dauguma prezervatyvų pagaminti iš latekso, natūralios medžiagos, kuri yra biologiškai suyranti, tačiau tik optimaliomis sąlygomis, kurios gamtoje retai pasitaiko. Todėl jis paprasčiausiai per ilgai skaidytųsi organinėse atliekose, todėl jį tektų brangiai rūšiuoti. Net jei prezervatyvai, pasibaigus jų gyvavimo ciklui, vis tiek patenka į likutines atliekas, galite padėti sumažinti jų poveikį aplinkai, jei tinkamai juos utilizuosite. Pavyzdžiui, jei jums nuolat reikia prezervatyvų, galite įsigyti didelę pakuotę, pavyzdžiui, mūsų MISTER SIZE 36 pakuotes, kad, viena vertus, sumažintumėte pakuočių atliekų kiekį ir, žinoma, daugybę transporto maršrutų, jei pirktumėte kelias mažesnes pakuotes.

Jei turėjote lytinių santykių kelyje

Net jei prezervatyvą naudojate už savo keturių sienų, turėtumėte pasirūpinti, kad jis būtų tinkamai išmestas. Jokiu būdu negalima jo tiesiog išmesti gamtoje, nes, kaip minėta pirmiau, tai, viena vertus, gali kelti pavojų gyvūnams, kita vertus, tikrai nenorite patys rasti panaudoto prezervatyvo, kai būsite išvykę. Tualetas taip pat nėra tinkama vieta, kai esate gamtoje; dėl to kylančias problemas galiausiai turi prisiimti visi mūsų bendrakeleiviai. Todėl išėję į lauką prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę, kaip tai darytumėte namuose. Suvyniokite jį į servetėlę ir išmeskite į šiukšlių dėžę. Taip pat yra mažų higieninių maišelių, skirtų kelionėms, kuriuose galite lengvai pasiimti prezervatyvą su savimi namo, o tada tinkamai jį išmesti.

Išvada

Prezervatyvų šalinimas gali būti nedidelis mūsų kasdienio gyvenimo aspektas, tačiau tinkamai elgiantis su juo labai prisidedama prie aplinkos ir sveikatos apsaugos. Atsakingai atsikratydami panaudotų prezervatyvų, jūs svariai prisidedate prie higienos ir aplinkos apsaugos. Nepamirškite, kad kiekvienas mažas žingsnis yra svarbus, o jūsų pasirinkimas gali daug ką pakeisti. Būkite informuoti, elkitės atsakingai ir rodykite pavyzdį, kaip kurti tvaresnę ateitį.

Mister Size
Daugiau straipsnių

MISTER SIZE istorija - tobulo prezervatyvo vizija

Skaitykite dabar

Nustatykite tinkamą prezervatyvo dydį 4 paprastais žingsniais

Skaitykite dabar

"Mister Size" komanda

Skaitykite dabar