Skip to main content

Skirtumo matuoklis - mūsų Condom Sizer

Stamperis paprastai yra tikslus įrankis, naudojamas metrologijoje ir prekyboje tiksliems objektų ilgio, skersmens ir storio matavimams atlikti. Daugelis žmonių asmeninių įrankių dėžutėje taip pat turi kalibrų, kartais vadinamų veržliarakčiais. Stamperiai yra tikslūs įrankiai ir pasižymi didesniu tikslumu nei daugelis kitų matavimo prietaisų. Jais labai paprasta naudotis, pavyzdžiui, norint išmatuoti skersmenį, tereikia stumtelėti matuoklį aplink objektą ir nuskaityti skersmenį skalėje.

Mes, MISTER SIZE, naudojame šį paprastą ir tikslų principą, kad galėtumėte labai lengvai ir tiksliai išmatuoti prezervatyvų dydį, todėl sukūrėme prezervatyvų matuoklį. Žinoma, mūsų prezervatyvų matuoklis neturi aštrių briaunų, kaip kai kurie matuokliai, kad apsaugotų jūsų penį.

Galite tiesiog uždėti mūsų prezervatyvų matuoklį aplink savo erekcijos varpą kaip matuoklį ir naudoti jį skersmeniui matuoti taip pat, kaip ir įrankį. Tačiau, kadangi skersmuo nėra toks pats kaip prezervatyvo dydis, o pirmiausia turi būti perskaičiuotas, mes sukūrėme skalę, kad ji rodytų prezervatyvo dydį. Taigi tiesiog išmatuokite ir tiesiogiai nuskaitykite prezervatyvo dydį, nereikės perskaičiuoti.

Kur galite įsigyti prezervatyvų matuoklį?

Mūsų prezervatyvų matuoklį "Condom Sizer" galima įsigyti vis daugiau parduotuvių, šiuo metu jį galite užsisakyti, pvz:

Mūsų "Condom Sizer" yra daugiafunkcinis

Mūsų prezervatyvų matuoklis ne tik padeda lengvai nustatyti prezervatyvo dydį, bet ir siūlo keletą kitų naudojimo galimybių.

Smagi dovana

Žinoma, "Condom Sizer" galite naudoti ne tik sau, tai taip pat yra linksma ir neįprasta dovana, kuri tikrai įsimins, juk kiekvienas turėtų žinoti savo prezervatyvo dydį, kad būtų optimaliai apsaugotas naudodamas prezervatyvus.

Avarinis ledo gremžtukas

Mūsų kaliperinis matuoklis pagamintas iš tvirto plastiko ir gali daug ką atlaikyti. Taigi, jei staiga užklups šalčiai ir jūsų automobilis užšals, jūsų ledo gremžtuko vėl gali pritrūkti, kaip dažnai nutinka. Net jei jis galbūt yra šiek tiek mažas, avariniu atveju taip pat galite naudoti mūsų prezervatyvų gremžtuką.

Skirtas ruberoidams nubraižyti arba etiketėms nuimti

Tai ne visada turi būti monetos, mūsų "Condom Sizer", žinoma, taip pat gali būti naudojamas ruberoidams iškrapštyti. Jis yra pakankamai tvirtas tam. Mūsų tvirta plastikinė kortelė taip pat gali padėti nuimti etiketes, kurios yra šiek tiek tvirtesnės. Tiesiog uždėkite kraštą ant etiketės ir paspauskite, kad etiketė atsilaisvintų.

Butelių atidarytuvas

Dėl tvirtos konstrukcijos mūsų kaladėlių matuoklį, šiek tiek pasipraktikavus, galima naudoti ir kaip butelių atidarytuvą. Tiesiog pabandykite, jis tikrai nėra tobulas, tačiau skubos atveju jis veikia.

Mister Size
Daugiau straipsnių

MISTER SIZE istorija - tobulo prezervatyvo vizija

Skaitykite dabar

Nustatykite tinkamą prezervatyvo dydį 4 paprastais žingsniais

Skaitykite dabar

"Mister Size" komanda

Skaitykite dabar