Skip to main content

Pavasarinis pabudimas: 5 patarimai, kaip patirti nepamirštamą orgazmą

Kam nepatinka intensyvūs orgazmai? Kartais mūsų seksualinis gyvenimas paskęsta rutinoje, kai seksualinis malonumas sumažėja - štai penki patarimai, kaip šį pavasarį patirti geresnius orgazmus.

Daugiau masturbuokitės

Taip, išgirdote teisingai - daugiau masturbacijos lemia intensyvesnius orgazmus. Tyrinėdami savo intymiąją zoną ne tik geriau pažįstate savo kūną, bet ir galite atrasti naujų ir skirtingų malonių pojūčių bei jausmų, kurie didina seksualinį malonumą ir suteikia vidinių žinių, kuriomis kitą kartą galėsite pasidalyti su partneriu. Jei kenčiate nuo priešlaikinės ejakuliacijos arba orgazmo, kuris įvyksta per greitai, masturbuodamiesi galite išmokyti savo kūną palaukti šiek tiek ilgiau. Tai galima padaryti, pavyzdžiui, darant 30 sekundžių pauzę, kai jaučiate, kad tuoj pasieksite kulminaciją. Kuo ilgiau darysite pauzes ir išmoksite neskubėti, tuo ilgiau galėsite išsilaikyti, kol pasieksite malonumo viršūnę, vedančią į galutinį orgazmą.

Neskubėkite su preliudija

Žinome, kad gali kilti pagunda praleisti preliudiją ir iš karto pereiti prie lytinio akto, ypač jei neturite daug laiko ar energijos. Tačiau jei praleisite preliudiją, prarasite daugybę seksualinių malonumų, kol pasieksite orgazmą. Preliudijos metu organizme išsiskiria keletas geros savijautos hormonų, kurie padeda padidinti malonumą kulminacijos metu. Dopaminas, neuromediatorius, atsakingas už malonumo ir atlygio siekimą, išsiskiria preliudijos metu ir sukelia didesnį malonumo ir laukimo jausmą, o oksitocinas, "prisiglaudimo hormonas", padeda stiprinti jūsų ir partnerio ryšį ir intymumą. Be to, preliudija padeda paruošti kūną lytiniam aktui, nes stimuliuoja erogenines zonas, didina kraujotaką į lytinius organus, "sudrėkina" ir įtempia raumenis, kad orgazmas būtų intensyvesnis. Taigi, jei pastaruoju metu praleidote preliudiją, pats laikas ją sugrąžinti į savo seksualinį gyvenimą - nustebsite, kaip kada nors be jos gyvenote!

Paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą naujomis pozomis

Pripažinkime, kad labai lengva pasinerti į seksualinę rutiną, ypač jei su partneriu esate jau seniai. Galbūt kiekvieną kartą užsiimdami seksu nusprendžiame dėl savo mėgstamiausių pozų, dažniausiai tai būna misionieriaus, kaubojiška arba šuniška poza. Tačiau Kamasutroje yra daugiau nei 64 pozicijos, todėl yra daugybė padėčių ir technikų, apie kurias galbūt nesate girdėję ir kurios gali padidinti intensyvesnių ir malonesnių orgazmų tikimybę. Be to, naujos mėgstamos padėties atradimas gali būti puikus būdas užmegzti glaudesnį ryšį su partneriu ir smagiai praleisti laiką, kartu sumažinant seksualinį nuobodulį. Pavyzdžiui, jei niekada nepatyrėte vaginalinio orgazmo, pakeitę padėtį, kad stimuliuotumėte G tašką, galite patirti didesnį seksualinį malonumą ir intensyvesnį orgazmą.

Išmokite tinkamos kvėpavimo technikos

Tantrinis kvėpavimas yra technika, kuri gali padidinti seksualinį malonumą ir lemti intensyvesnį orgazmą, nes padidina mūsų kūno jautrumą, sąmoningumą ir seksualinę energiją. Tai daroma sutelkiant dėmesį į lėtą, gilų kvėpavimą ir kartu įsivaizduojant lytinio akto metu kūnu tekančią seksualinę energiją. Manoma, kad ši technika didina kraujotaką ir jautrumą lytinių organų srityje, todėl labiau susijaudinama ir patiriamas seksualinis malonumas. Taigi, jei norite patirti intensyvesnius orgazmus, išbandykite šią techniką.

  • Lėtai ir giliai kvėpuokite pro nosį apie 5 sekundes.
  • Įkvėpdami turėtumėte pajusti, kaip pakyla pilvas - tai vadinama diafragminiu kvėpavimu ir gali padėti padidinti ir kontroliuoti seksualinį susijaudinimą.
  • Kvėpavimą sulaikykite 1-2 sekundes.
  • Lėtai iškvėpkite pro nosį maždaug 5 sekundes.

Kuo dažniau praktikuosite šią techniką, tuo lengviau bus pasiekti ilgesnį ir intensyvesnį orgazmą.

Įsitikinkite, kad naudojate tinkamo dydžio prezervatyvus

Vienas didžiausių mitų yra tas, kad prezervatyvai yra nepatogūs - ir šis klaidingas įsitikinimas negali būti toliau nuo tiesos. Kai kurie žmonės nemėgsta prezervatyvų todėl, kad naudoja netinkamo dydžio prezervatyvus, o tai mažina seksualinį malonumą ir kartu kenkia saugumui. Per didelis prezervatyvas gali nuslysti lytinio akto metu ir sumažinti stimuliaciją bei trintį, jei jis nėra tvirtai prispaustas prie varpos, o per ankštas prezervatyvas gali užspausti varpą, sukeldamas diskomfortą arba sumažindamas kraujotaką. Jei dėvėdami prezervatyvą labiau jaudinatės dėl paties prezervatyvo arba jaučiatės nepatogiai, galite mažiau susikoncentruoti į seksualinę patirtį ir mažiau mėgautis lytiniu aktu. Norėdami padidinti savo galimybes patirti intensyvesnį orgazmą, įsitikinkite, kad naudojate tinkamo dydžio prezervatyvą. Pasinaudokite proga dabar ir greitai bei lengvai nustatykite sau tinkamą prezervatyvo dydį.

Nustatykite prezervatyvo dydį dabar

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar