Skip to main content

Kas nutinka, kai esi netinkamo dydžio: 12 juokingų Kalėdų senelio istorijų

Kas nutinka, kai esate netinkamo dydžio? Sužinokite, kodėl netinkamo dydžio prezervatyvai gali sukelti chaosą ir diskomfortą, paskaitykite 12 juokingų Kalėdų Senelio istorijų ir sužinokite, kodėl "Mister Size" prezervatyvai iš tiesų yra geriausia dovana, kurią galite gauti per šias Kalėdas.

Pirmoji Kalėdų istorija

Papasakosiu jums istoriją: prieš kelis šimtmečius vienas iš mano nykštukų, vardu Marija, susilaužė suktukus ir pamiršo gauti pakaitinę batų porą. Kadangi ji neturėjo laiko juos taisyti, teko avėti seną didelę porą, kurią rado užkastą dirbtuvėse. Ji įsispyrė savo mažas pėdutes į šias dideles žalias šlepetes ir visą dieną vaikščiojo su nepatogiais batais, klupdama kiekviename žingsnyje. Nepaisant visų pastangų, vargšė Marija nebuvo patenkinta nė vienu iš darbų, kuriuos norėjo atlikti tą dieną. Nuo tos dienos Marija visada stengiasi avėti tinkamo dydžio batus ir nešiojasi atsarginę porą.... tam atvejui, jei jie sugestų.

Antroji Kalėdų istorija

Kartą atvykau į mažą šiaudinį namelį mažame kaimelyje Anglijos pietuose. Priėjęs prie apsnigto kamino papėdės, pamačiau virš židinio kabančias dvi vaikiškas kojines. Vienas iš vaikų buvo pakabinęs raudoną kojinę, kuri buvo gerokai per didelė, todėl kabojo žemai prie kamino - tikėdamasis daugiau dovanų, pagalvojau sau. Bet kai nuėjau ištraukti dovanos iš raudono kalėdinio maišelio, atsisukęs pamačiau, kad ilga raudona kojinė užsidegė! Man pavyko užgesinti gaisrą, bet kas žino, kas galėjo nutikti, jei manęs ten nebūtų buvę? Nuo tos dienos stengiuosi priminti žmonėms, kad jie kabintų tinkamo dydžio kojines ir išvengtų nemalonių netikėtumų, kuriuos gali sukelti per ilga kojinė.

Trečioji Kalėdų istorija

Praėjusių Kalėdų metu nykštukai padarė tiek daug dovanų, kad man teko rūpintis, kaip jas visas pristatyti. Kad sutaupyčiau laiko, sugalvojau, kad galėčiau visas dovanas sudėti į savo vidutinio dydžio geltoną maišą, kuris jau gulėjo paruoštas. Tai buvo sunkus darbas, aš dejuodavau ir stengiausi į maišą prigrūsti vis daugiau ir daugiau dovanų. Maniau, kad man pavyko, ir buvau savimi patenkintas, kol nepradėjau pristatinėti dovanų, o maišas suplyšo.... ir dovanos visur išsibarstė. Šiandien visada įsitikinu, kad nykštukai man davė tinkamo dydžio maišą.

Ketvirtoji Kalėdų istorija

Kartą Kalėdų išvakarėse kaip tik ruošiausi išeiti iš savo dirbtuvių. Dovanos buvo rogėse, elniai buvo pavalgę ir pabarstyti stebuklingomis fėjų dulkėmis, o aš buvau apsivilkęs savo didelį raudoną kostiumą. Sėdėjau savo vietoje, rankoje laikiau vadeles ir jau ruošiausi išvažiuoti, kai už nugaros išgirdau stiprų trenksmą. Atsisukau ir pastebėjau, kad mano rogėse žiojėja didelė skylė. Elfai akimirksniu atskubėjo ir atvežė mums pakaitines roges - visos dovanos buvo perkrautos, elniai prikabinti prie naujųjų rogių, tačiau pastebėjome didelę problemą. Dideliam dovanų kiekiui rogės buvo per mažos, maišas vis nuslydo nuo rogių. Tuomet supratau, kokios svarbios yra mano tobulo dydžio rogės, ir niekada daugiau neįsivaizduočiau, kad galėčiau naudoti netinkamo dydžio roges.

Penktoji Kalėdų istorija

Kai ketinau nusileisti ant seno Viktorijos laikų namo stogo, pažvelgiau žemyn ir pamačiau vyrą, sėdintį vieną prie valgomojo stalo su peiliu ir šakute rankoje - pasiruošusį valgyti kalėdinę vakarienę. Pažvelgęs atidžiau pastebėjau, kad kalėdinė kepurė, kurią jis neseniai gavo ir dabar užsidėjo ant galvos, buvo per didelė ir nuslydo jam ant akių, trukdydama valgyti maistą. O, kaip aš džiaugiausi! Jis bandė valgyti kalėdinę vakarienę užrištomis akimis. Ho Ho Ho Ho!

Šeštoji Kalėdų istorija

Ar girdėjote, kaip kartą įstrigau kamine? Buvau suvalgęs per daug skanių saldumynų ir mano didelis apvalus pilvas buvo per didelis, kad tilptų pro kaminą - atrodė, kad tuoj sprogsiu. Mano barzda buvo juoda, visur mėtėsi suodžiai, o nosį taip pat dilgčiojo. Nuo tos akimirkos visada prisimenu, kad pro kaminą eiti netinkamu dydžiu yra siaubingai nepatogu - tai nedaug kuo skiriasi nuo netinkamo dydžio prezervatyvo dėvėjimo.

Septintoji Kalėdų istorija

Ar kada nors esu jums pasakojęs apie tai, kaip buvau universalinėje parduotuvėje? Mano pagalbininkė susirgo, ir manęs paprašė ją pavaduoti. Parduotuvė buvo gražiai apšviesta žybsinčiomis kalėdinėmis lemputėmis, visi buvo labai linksmi ir džiugūs, o vaikai sėdėjo man ant kelių ir pasakojo, ko norėtų Kalėdoms. Kai vienas tėvas pasisodino savo vaiką man ant kelių, pakėliau akis ir pastebėjau, kad jo žalias kalėdinis megztukas buvo gerokai per mažas, todėl matėsi jo pilvas - atrodė siaubingai aptemptas. Aš pati sau nusijuokiau, papurčiau savo didelį apvalų pilvą ir paklausiau vaiko, ar neturėčiau jo tėčiui nusiųsti kalėdinį megztinį, kuris iš tikrųjų tiktų? Tikiuosi, kad tai vienintelis dalykas, kuris netiks per šias Kalėdas! Ho Ho Ho Ho.

Aštuntoji Kalėdų istorija

Vieną Kalėdų dieną aš ir elfai dirbtuvėse pakavome likusias kalėdines dovanas, kad galėtume jas pristatyti kitą dieną, kai staiga išgirdome, kaip vienas iš elfų ėmė šaukti iš nusivylimo. Pribėgę pažiūrėti, kas vyksta, pamatėme ant stalo kvadratinę dėžutę, kurioje buvo tik labai mažas pakavimo popieriaus gabalėlis - elfų pakavimo popierius buvo gerokai per mažas. Jis nebuvo tinkamai išmatavęs dovanos ir bandė ją suvynioti į mažą popierių. Pasakiau elfui, kad prieš vyniodamas dovaną visada išmatuotų, kad ji puikiai tilptų.

Devintoji Kalėdų istorija

Kartą per Kalėdas buvau liudininkas, kaip viena šeima bandė įsprausti kalakutą, kuris, jų manymu, buvo idealaus dydžio, į per mažą orkaitę. Jie manė, kad jiems pavyks, ir stumdė bei spaudė kalakutą į orkaitę, bet ar jis tilpo? Dureles buvo galima uždaryti, bet kalakutas buvo taip suspaustas, kad negalėjo tinkamai iškepti, išbėgo sultys ir Kalėdų vakarienė buvo sugadinta. Istorijos moralas? Visada pasiruoškite tinkamo dydžio orkaitę.

Dešimtoji Kalėdų istorija

Kartą, puošdamas Kalėdų eglutę, tapau tikrai kvailos klaidos liudininku. Viena šeima nusipirko vidutinio dydžio eglutę ir pradėjo ją puošti. Išėmę iš dėžės pasakų lemputes ir pradėję jomis apvynioti eglutę, jie greitai suprato, kad neišmatavo tinkamo ilgio, todėl pasakų lemputes buvo galima apvynioti tik aplink eglutės viršūnę, ir štai - jų net nebuvo galima įjungti į elektros lizdą, nes laidas buvo per trumpas! Jaučiausi taip blogai, kad nusiunčiau jiems tinkamo dydžio žibintus su patarimu, kad prieš perkant visada reikia matuoti.

Vienuoliktoji Kalėdų istorija

Prisimenate istoriją apie žmogų, kuris į universalines parduotuves ėjo vilkėdamas mažytį kalėdinį megztinį, kuris jam netiko? Kitais metais tas pats vyras vėl atėjo ir atsivedė savo vaiką. Jis nusipirko naują kalėdinį megztinį, bet šis atrodė dar blogiau nei tas, kurį dėvėjo pernai - buvo dviem dydžiais per didelis ir visur kabojo medžiaga. Vargšas vyras - prieš pirkdamas jis tik atspėjo tinkamą dydį, todėl nė vienas džemperis jam tinkamai netiko. Nuėjau su juo į kalėdinių megztinių skyrių ir įsitikinau, kad buvo nustatytas jo dydis ir jis nusipirko tinkamo dydžio megztinį - jei neišmatuoji, iš kur gali žinoti, koks dydis tinkamas?

Dvyliktoji Kalėdų istorija

Seniai seniai mano žmonos paprašė pasakyti kalėdinę kalbą apie šventes Šiaurės ašigalyje. Ta proga ji buvo numezgusi sau porą raudonų ir baltų kojinių, kad jai būtų šilta ir jauku. Tačiau per kalbą kojinės vis nusmukdavo žemyn ir jai tekdavo jas vis iš naujo traukti. Mano žmonai buvo labai gėda - ji jas buvo numezgusi vienu dydžiu per dideles. Tą akimirką ji suprato, kad nėra nieko blogiau, kaip dėvėti netinkamo dydžio kojines, todėl megzdama sau naujas visada dukart patikrina, ar jos puikiai tinka.

Dvylikoje Kalėdų istorijų galite pamatyti, kas nutinka, kai turite netinkamą dydį. Išduosime jums paslaptį, kuri jums bus tarsi kalėdinė dovana: Su "Mister Size" prezervatyvais jums nebereikės jaudintis dėl to, kad dėvite per mažą prezervatyvą, kuris bet kurią akimirką gali plyšti, arba per didelį prezervatyvą, kuris jūsų visiškai neapsaugo, nes bet kada gali nuslysti. Septynių skirtingų dydžių prezervatyvai išties tinka kiekvienam. Puikiai tinkantys ir tinkamo dydžio prezervatyvai - dovana tikrai kiekvienam!

Raskite tobulą prezervatyvo dydį dabar

Atraskite skirtingus turimus prezervatyvų dydžius mūsų parduotuvėje dabar:

Eikite tiesiai į parduotuvę

Mister Size
Daugiau straipsnių

Geras seksas nebūtinai turi būti tobulas

Skaitykite dabar

Tabletės - tikrai lygios teisės sekso metu?

Skaitykite dabar

Prezervatyvai ir lubrikantas: taip seksas vyksta kaip laikrodis

Skaitykite dabar