Skip to main content

Prezervatyvų dydžiai vaistinėje - "Mister Size" nuo šiol galima įsigyti "Müller" vaistinėje

Revoliucija prezervatyvų lentynoje

Ar kam nors ateitų į galvą pirkti per mažus batus arba per plačias kelnes? Tikrai ne: apranga turi tikti. Tačiau iš visų daiktų geriausiam vyro daiktui dažnai suteikiamas netinkamas drabužių dydis. Dėl paprastos priežasties - prezervatyvų vaistinėse paprastai būna tik dviejų skirtingų dydžių. Tačiau netinkamai pritaikyti guminukai ne tik pablogina apsaugą, bet ir sugadina malonumą.

Nors mūsų dydžio prezervatyvų jau seniai galima įsigyti vaistinėse, nuo 2022 m. kovo pabaigos jie pirmą kartą atsidurs visos šalies lentynose: vaistinių tinklas "Müller" čia imasi pionieriaus vaidmens ir nuo šiol visose 650 Vokietijos parduotuvių turi "Mister Size".

Kad vyrai (arba moterys) iš 7 prezervatyvų dydžių tikrai išsirinktų tinkamą prezervatyvą, ant pakuotės esanti tamsiai mėlyna juostelė parodo jūsų varpos plotį. Jei vis dar nesate visiškai tikri, galite pasiimti vieną iš daugiau nei 30 000 nemokamų matavimo juostelių, kabančių "Müller" parduotuvių prezervatyvų lentynose, ir išmatuoti save namuose. Daugelis pirkėjų jau yra susipažinę su praktiškų popierinių matavimo juostelių iš didelio Švedijos baldų parduotuvių tinklo principu, o dabar jis panašiai veikia ir "Mister Size". Be to, "Müller" parduotuvėse galima įsigyti naujų "Mister Size" bandomųjų rinkinių su trimis skirtingais prezervatyvų dydžiais, kuriuos galima išbandyti namuose.

Džiaugiamės, kad "Mister Size" atkeliavo į vaistines ir taip tapo dar lengviau prieinamas šioje srityje. Daugelis porų tikrai patirs "aha" akimirką. Su "Mister Size" tariamas "tinka, tinka, kliba ir turi oro" - jau praeitis.

Galima įsigyti parduotuvėje ir internetinėje parduotuvėje

Dabar "Mister Size" prezervatyvų galima įsigyti ne tik 650 "Müller" parduotuvių Vokietijoje, bet ir užsisakyti " Müller" internetinėje parduotuvėje ir užsisakyti jų pristatymą į parduotuvę arba tris kartus į namus.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar