Skip to main content

Numeris 1 didžiajame Stern.de prezervatyvų palyginime - MISTER SIZE įvertintas "Labai gerai"

Gera žinia visiems, kurie nori naudotis puikiai tinkančiais prezervatyvais: Stern.de, vieno didžiausių Vokietijos savaitraščių internetinio portalo Stern.de, 2023 m. kovo mėn. atliktame prezervatyvų palyginime mūsų MISTER SIZE prezervatyvai užėmė pirmąją vietą, surinkę 1,2 balo!

Kuo MISTER SIZE tokie ypatingi?

MISTER SIZE prezervatyvai yra 7 skirtingų dydžių, todėl jie tinka ir ribiniams dydžiams, kurių daugelis kitų gamintojų neturi savo asortimente. Tai reiškia, kad net ir vyrai, turintys, pavyzdžiui, didesnį nei vidutinis penį arba mažesnį nei vidutinis penį, ras jiems puikiai tinkantį prezervatyvą. Rezultatas: komfortiškas dėvėjimo jausmas, neslystant ir nesusitraukiant. Be to, mūsų aukščiausios kokybės natūralaus kaučiuko latekso mišinys yra minkštas, tačiau atsparus plyšimui, todėl MISTER SIZE prezervatyvai yra ploni, tačiau tvirti.

MISTER SIZE prezervatyvus Malaizijoje gamina didžiausia pasaulyje prezervatyvų gamintoja "Karex". Tai reiškia, kad jiems taikomi aukščiausi kokybės standartai ir jie priskiriami sertifikuotiems medicinos gaminiams pagal ES direktyvą 93/42/EEB.

Džiaugiamės aukščiausiu įvertinimu - 1,2 (= labai gerai) ir esame dėkingi už klientų pasitikėjimą bei teigiamus atsiliepimus!

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar