Skip to main content

Mūsų prezervatyvų dabar galima įsigyti ir Ispanijoje

Ieškote prezervatyvų Ispanijoje. Atraskite pirmąsias mūsų parduotuves, kurių asortimente yra "Mister Size", mūsų naujoje Ispanijos svetainėje: www.mistersize.es

Prezervatyvai Ispanijoje

Ispanija garsėja savo temperamentu ir Viduržemio jūros regiono gyvenimo džiaugsmu. Standartiniai prezervatyvai, kuriuos galima įsigyti tik vieno ar dviejų dydžių, čia visiškai netinka. Dabar Ispanijoje galite mėgautis nerūpestingu seksu su prezervatyvais "Mister Size". Naudodami mūsų 7 dydžių prezervatyvus ir itin ploną "Mister Size" sienelių storį, galėsite pilnai jaustis ir tiesiog mėgautis lytiniais santykiais. Mister Size prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės natūralaus kaučiuko latekso ir atitinka visus medicininio gaminio kokybės standartus. Dėl tinkamo dydžio jie užtikrina dar didesnį saugumą, nes niekas neslysta ir nesuspaudžia. Įsitikinkite patys!

Pirkite "Mister Size" Ispanijoje

Mister Size prezervatyvų jau galite įsigyti šiose parduotuvėse:

Kontaktai platintojams

Pirėnų pusiasalyje, t. y. Ispanijoje ir Portugalijoje, turime prekybos partnerį, kuris tiesiogiai jums padės kaip vietinis platintojas. Jei turite klausimų, kreipkitės tiesiogiai į mūsų pardavimo partnerį arba į mus. Prekybininkams taip pat parengėme platų nuotraukų, informacijos ir rinkodaros medžiagos rinkinį, kurį galite tiesiogiai atsisiųsti ir kurį rasite mūsų prekybos atstovų zonoje.

Mūsų platinimo partneris Ispanijoje ir Portugalijoje:

SAINT SUAL S.L.
Calle del Ecuador 12
28850 Torrejón de Ardoz, Madridas
Ispanija +34 (0)917 42 03 13
www.saintsual.com

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar