Skip to main content

Prezervatyvas populiariausiomis 12 kitų kalbų

Vasaros atostogos gali ateiti, su mūsų sąrašu esate puikiai pasiruošę kiekvienam karštam flirtui net ir atostogų metu.

Jūsų atostogos gali ateiti!

Vasara visada yra populiarus kelionių metas. Karšta temperatūra ne tik suteikia gerą nuotaiką, bet ir prisideda prie atostogų flirto ar dviejų. Kad lemiamu momentu jums nesusipainiotų liežuvis ir galėtumėte galvoti apie saugumą net tada, kai pavėsyje yra daugiau nei 30 laipsnių karščio, išvertėme žodį prezervatyvas į 12 populiariausių kalbų:

 1. Prancūzų kalba - préservatif: Žinoma, meilės kalba visada reikia būti pasiruošusiems visiems galimiems atvejams, nesvarbu, ar vykstate atostogauti į šalies gilumą, ar į Viduržemio jūrą, ar į Atlanto vandenyno pakrantę!
 2. Ispanų kalba - condón: Tiek Maljorkos naktiniame gyvenime, tiek Barselonos paplūdimyje - su savimi taip pat turėtumėte turėti prezervatyvų arba turėti galimybę jų nusipirkti Ispanijoje, kai bus karšta.
 3. Graikų kalba - προφυλακτικό (profylaktikó): Kad būtumėte geriausiai pasiruošę viskam per atostogas Graikijoje, turėtumėte susipažinti su šiuo žodžiu. Tada niekas netrukdys atostogų flirtui po graikiška saule!
 4. Kroatų kalba - kondom: Kroatijos Adrijos jūra fantastiškai graži, todėl atostogų pažintis greitai užsimezga! Tad greitai išmokite tinkamą žodyną!
 5. Švedų kalba - kondom: daugiskaita yra "kondomer". Taigi žodyną nesunku įsiminti net ir atostogaujant Skandinavijoje.
 6. Danų kalba - kondom: Šiaurėje taip pat gali būti karšta, o žodyną taip pat nesunku įsiminti!
 7. Olandų - condoom: Olandijoje kartais yra net specialių parduotuvių, kurios specializuojasi prezervatyvų srityje, todėl dabar niekas netrukdo įsigyti prezervatyvų.
 8. Tajų kalba - ถุงยาง (T̄hung yāng): Net ir atogrąžų kraštuose saugumas visada turėtų būti pirmoje vietoje, todėl, be to, kad prezervatyvus pirksite vietoje, galite, žinoma, pasiimti su savimi tinkamus prezervatyvus, kai jau būsite!
 9. Turkiškai - prezervatif: Karštas nuotykis Bosforo ar Viduržemio jūroje? Jūsų užsienio kalbos žinios tam nesutrukdys!
 10. Vengriškai - Óvszer: Atostogauti galite ir prie Balatono ežero, o jei pritrūksite prezervatyvų, galėsite nusipirkti daugiau.
 11. Bulgarų kalba - презерватив (prezervativ): Juodoji jūra yra karštas taškas! Tačiau nereikėtų pamiršti savo saugumo.
 12. Lietuviškai - Condom: Anglų kalba suprantama daugelyje pasaulio šalių. Taigi su "Condom" galite sau padėti beveik visur.

Jei norite įsigyti "Mister Size" prezervatyvų savo atostogų šalyje, tinkamų parduotuvių rasite atitinkamų šalių puslapiuose. Deja, "Mister Size" ne visada galima įsigyti vietoje, todėl jei norite būti saugūs, pasiimkite su savimi į atostogas prezervatyvų pakuotę.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar