Skip to main content

Kaip Valentino dieną paversti įsimintina diena

Valentino diena jau visai netoli. Pasiruoškite daugybei pokalbių apie meilę, santykius ir seksą. Nesvarbu, ar norite Valentino dieną praleisti savo namuose, ar švęsti mėgstamame restorane, visada yra naujų būdų, kaip šį vakarą paversti ypatingu. Žinome, kad tobulo vakaro planavimas dažnai gali atrodyti bauginantis, todėl stengiamės jums padėti, kad jūsų vakaras būtų įsimintinas. Parengėme keletą patarimų, kaip Valentino dieną paversti įsimintina.

Pasiruoškite

Neatsitiktinai Valentino diena švenčiama vasario 14 d. tuo pačiu metu kaip ir prezervatyvų diena, nes tai puiki proga priminti žmonėms, kaip svarbu naudoti prezervatyvus saugiam seksui. Žinome, kad nėra nieko blogiau, nei tą akimirką suprasti, kad baigėsi reikiamas prezervatyvas arba dėvite netinkamo dydžio prezervatyvą. Taigi svarbu būti pasiruošus, kad Valentino diena taptų įsimintina akimirka.

Jei jau seniai nesimatavote savo penio, kad nustatytumėte tinkamą prezervatyvo dydį, arba jei niekada nesimatavote iš naujo ir paprastai renkatės "įprastus prezervatyvus" bei tikitės geriausio - dabar yra puikus metas tai padaryti. Vienas prezervatyvų dydis netinka visiems! Jei dėvite netinkamo dydžio prezervatyvą, gali kilti daugybė problemų: nuo nuslydimo, plyšimo iki įsitempimo ir nepatogumo jausmo - visa tai gali lemti mažiau pasitenkinimo teikiantį seksualinį gyvenimą ir didesnę riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis infekcijomis ar pastoti. Todėl siūlome septynių skirtingų dydžių prezervatyvus, kad galėtumėte naudoti tinkamo dydžio prezervatyvus ir gyventi nerūpestingą bei saugų lytinį gyvenimą. Juk tinkamas prezervatyvo pritaikymas yra raktas į puikią seksualinę patirtį.

Nustatykite prezervatyvo dydį dabar

Valentino diena - prezervatyvų diena

2009 m. JAV AIDS sveikatos priežiūros fondas įsteigė prezervatyvų dieną, kad žmonės sužinotų apie prezervatyvų svarbą, pagerintų švietimą ir skatintų naudoti prezervatyvus. Šia kampanija siekiama didinti informuotumą apie saugius lytinius santykius ir taip mažinti ŽIV plitimą.

Todėl nuo 2009 m. Prezervatyvų diena rengiama kasmet, vasario 14 d., tuo pačiu metu kaip ir Valentino diena.

Pasiruošimas namuose

Nepamirštamas Valentino dienos vakaras priklauso nuo aplinkos - ji ne tik sukuria tinkamą nuotaiką, bet ir gali gana įprastą vakarą paversti tikrai įsimintina akimirka. Todėl turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip norite prisiminti šį vakarą ir ką įvertins jūsų partneris. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių būdų sukurti romantišką vakarą:

  • Valentino dieną pasirūpinkite, kad miegamajame būtų jauki ir atpalaiduojanti atmosfera - tai gali reikšti, kad reikia išvalyti arba sudėti visus skalbinius, kurie gali pradėti kauptis ant komodos.
  • Pavyzdžiui, jei žinote, kad jūsų partneris turi mėgstamą kvapnią žvakę, nupirkite ją iš anksto, kad ji būtų paruošta romantiškam vakarui.
  • Pasirūpinkite, kad viskas, ką ketinate naudoti, būtų po ranka - masažo aliejus, lubrikantas ar tinkamo dydžio prezervatyvas - juk nenorite, kad romantika nutrūktų dėl to, kad vis dar ieškote kažko svarbaus.
  • Pasirūpinkite, kad niekas neblaškytų dėmesio. Neleiskite į miegamąjį įeiti į visus telefonus - nenorite, kad seksualinio malonumo įkarštyje pradėtų skambėti telefonas. Galbūt taip pat turite naminių gyvūnėlių ir turėtumėte jų neįleisti į miegamąjį - kad ir kaip ten būtų, iš anksto pagalvoti apie galimus trukdžius yra geras būdas užtikrinti, kad vakaras būtų kuo įsimintinesnis.

Pasirūpinkite, kad jis būtų žaismingas

Aistringas, geidulingas ir žaismingas - trys žodžiai, kurie turėtų apibūdinti bet kokį seksualinį gyvenimą. Tačiau žinome, kad gali būti pernelyg lengva pasinerti į seksualinę rutiną, kurioje nebeliko žaismingumo aspekto. Jei tai pasakytina apie dabartinį jūsų seksualinį gyvenimą, galbūt atėjo laikas vėl įžiebti tą stebuklingą kibirkštį. Štai keli būdai, kaip padaryti seksą žaismingesnį per Valentino dieną.

Pridėkite lubrikanto

Lubrikantas yra vienas paprasčiausių būdų seksą padaryti žaismingesnį. Jis ne tik neleidžia seksui jaustis nepatogiai, jei ten apačioje jaučiasi šiek tiek sausa, bet ir gali pagerinti įvairias pozas, gali būti naudojamas su sekso žaisliukais ir prezervatyvais, taip pat sukuria naujus ir malonius pojūčius.

Atraskite lubrikantą dabar

Išbandykite naujas pozas

Jei jaučiate, kad savo seksualiniame gyvenime vis kartojate tą pačią pozą, galbūt atėjo laikas paeksperimentuoti su kuo nors nauju. Galite rinktis iš šimtų sekso pozų, todėl, norėdami sukurti įsimintinų akimirkų, turėsite iš ko rinktis. Patirsite ne tik daugiau seksualinio malonumo, bet ir daug smagiau manevruosite įvairiomis pozomis ir kampais. Kai kurios iš mūsų mėgstamiausių padėčių yra šios: Atvirkštinė kaubojiška, " ramiojo kamuolio" ir šaukštų padėtis.

Dirginimas

Įsimintinų akimirkų ir pasitenkinimą teikiančio seksualinio gyvenimo dalis yra laukimas ir susijaudinimas, kuris turėtų būti prieš orgazmą. Dirginimas yra viena geriausių preliudijos technikų, kurias galite naudoti - jis ne tik didina įtampą ir susijaudinimą, bet ir stiprina tarpusavio ryšį bei intymumą ir skatina eksperimentuoti su vienas kito erogeninėmis zonomis. Yra daugybė skirtingų būdų, kaip erzinti partnerį. Jei erzinimas jums naujas, kodėl gi jo neišbandžius šią Valentino dieną?

Pradėkite nuo lėto partnerio kaklo glostymo ir bučiavimo ir stebėkite, kaip jis reaguos. Taip pat galite naudoti raištį akims, kad padidintumėte jaudulį ir patirtį. Jūsų partneris nežinos, kurias vietas ketinate glostyti, ir bus kupinas jaudulio bei laukimo. Tada lėtai judėkite žemyn kūnu, burna, liežuviu ir kvėpavimu liesdami ir jaudindami arba glostydami įvairias vietas, ir stebėkite, kaip partneris įsitempia, kai pajunta, kad leidžiatės vis giliau ir giliau, kol pasieksite lytinius organus. Jei norite padidinti įtampą ir stimuliaciją, galite sustoti prieš pat partneriui pasiekiant orgazmą ir kurį laiką pabandyti ką nors kita, kad dar labiau atitolintumėte kulminaciją ir ilgiau išlaikytumėte aukštą įtampą.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar