Skip to main content

12 geriausių erotinių naujametinių rezoliucijų

Naudodamiesi šiomis 12 idėjų, per ateinančius 12 mėnesių galėsite išjudinti savo seksualinį gyvenimą. Tiesiog pasirinkite po vieną idėją per mėnesį!

Štai mūsų 12 geriausių seksualių naujametinių nutarimų, kad būtų smagiau lovoje:

 1. Poatpalaiduojančios nakties, koks geriausias būdas pradėti naują dieną? Teisingai - šiek tiek mylėjimosi prieš atsikeliant. Štai kaip pasirūpinsite, kad šiais metais daug daugiau dienų prasidėtų stimuliuojančiai!
 2. Reguliarus seksas prieš miegą: Orgazmas prieš miegą užtikrina gerą miegą ir puikią dienos pabaigą! Šio apsisprendimo turėtumėte laikytis ne tik jei norite geriau išsimiegoti naujaisiais metais, bet tai taip pat suteiks daugiau itimumo jūsų santykiams.
 3. Pagaliau išbandykite tinkamus prezervatyvus: Su tinkamu prezervatyvu beveik kaip be jo, daug labiau jaučiate savo partnerį ir nereikia nerimauti, kad prezervatyvas nuslysta.
 4. Daugiau bučinių: Intymumas prasideda ne tik miegamajame - skirkite daugiau laiko pašėlusiems glamonėms. Galbūt tai peraugs į kažką daugiau.
 5. Daugiau jokių pasiteisinimų: Klasikiniai pasiteisinimai dažnai būna tokie: "Per daug suvalgiau!", "Man skauda galvą!" arba "Šiandien per daug streso darbe! - Tikriausiai ir patys esate tai patyrę: kai reikia vengti sekso, žmonės mėgsta rasti pasiteisinimą. Tačiau dažnai tai būna ne kas kita, kaip nevykę pasiteisinimai. Padarykite jiems galą šiais metais! Labiau įsitraukite į savo partnerį ir daug dažniau kartu mėgaukitės gražiausiu pasaulyje antriniu dalyku.
 6. Išbandykite daugiau naujų dalykų: Pavyzdžiui, kaip dėl specialaus žaislo ar eksperimentų su Kamasutra? Lubrikantas ar masažas taip pat gali paįvairinti jūsų meilės gyvenimą. Pudingo įrodymas yra valgymas - būkite drąsūs!
 7. Daugiau glamonių: Mėgaukitės daug intymesniu bendravimu su partneriu - imkitės iniciatyvos! Tai gali suteikti jūsų santykiams kur kas didesnį pagreitį. Jei norite daugiau artumo, nebūtinai visada turite būti nuogi. Taip pat malonu su partneriu glaustytis ant sofos žiūrint gražų filmą.
 8. Daugiau meilės sau: Pasirūpinkite, kad jūsų poreikiai nebūtų pamiršti. Kiekvienas orgazmas yra naudingas jūsų savijautai, todėl dažniau leiskite sau šį malonumą - nesvarbu, ar vienas, ar dviese!
 9. Daugiau komplimentų: Malonus žodis niekada nepakenkia ir gali padėti sugrąžinti jūsų santykiams pagreitį. Tiesiog pasakykite savo partneriui komplimentą kartą per dieną - bus verta!
 10. Išmokite nusirengti: retai kada naujametinių nutarimų sąraše nėra punkto "daugiau mankštintis". Šiuo atveju galite išmokti šokti ant stulpo ir suderinti sportą bei erotiką. Be geresnės fizinės formos, taip pat užsitikrinsite daugiau įvairovės miegamajame.
 11. Romantiškas maistas: Ar esate kada nors partneriui kaip staigmeną paruošę gardų patiekalą? Romantiškam maistui nebūtina proga, tiesiog nustebinkite partnerį vakariene žvakių šviesoje.
 12. Išvalykite spintą: Drabužiai taip pat prisideda prie jūsų santykių erotiškumo, todėl metas iš tiesų peržiūrėti drabužiųspintą, sutvarkyti senus meilės žudikus ir apsirūpinti naujais apatiniais. Jei manote, kad esate patrauklūs, tai ir spinduliuosite.

Daugiau sportuokite, mažiau rūkykite, sveikiau maitinkitės...

Sportas ir sveikesnė gyvensena yra bene klasika, kalbant apie gerus naujametinius apsisprendimus. Ir tikriausiai jau bandėte juos visus įgyvendinti praktiškai. Tačiau, ranką ant širdies - kaip dažnai iš tiesų jų laikėtės? Dažniausiai nepraeina nė mėnuo, kol geri nutarimai vėl būna išmesti. Jūsų maistas vėl tampa toks, koks buvo anksčiau, o jūs jau atsisakėte sporto. Galbūt jūsų naujametiniai nutarimai nebuvo pakankamai patrauklūs, kad jų laikytumėtės. Galbūt jums labai patinka kai kurios mūsų idėjos ir jų laikytis ne taip sunku. Jei pasiryžtate suaktyvinti savo seksualinį gyvenimą, padidinsite savo šansus patirti jaudinantį erotinių nuotykių kupiną laiką.

Jei turite kitų puikių idėjų, nedvejodami kreipkitės į mus. Kaip visada, būkite saugūs ir nepamirškite prezervatyvų.

Mister Size
Daugiau straipsnių

Tinkamas prezervatyvo užsidėjimas - kaip tai padaryti, kad nebūtų erzinantis

Skaitykite dabar

Draugystė+, mišrūs santykiai, atviri santykiai ir poligamija - ką reiškia šiuolaikiniai santykių modeliai?

Skaitykite dabar

Nesvarbu, koks didelis ar mažas - aš myliu savo varpą

Skaitykite dabar